Pomoc oko odabira televizora za ps5

A u praksi?

Pa to ti kažem, najbolje otiđi i vidi uživo …
Nema ti druge i izaberi koji se tebi najvise na oko sviđa :grin:

A kako su se pokazali ovi hisense televizori,jel su bolji od lga,posto mi je nepoznat brend?I ako jesu,po cemu su bolji?

A šta sada da mu preporučim Philips koji imam i tera ga čist Android koji leti na P5 procesoru ?
Nije bitna stavka za gejming profo …

Pa pazi onu seriju Hisense U7g i U8g hvali kompletna gejming zajednica na YT ko god je radio recenziju za srednju klasu televizora, odnos cene, kvalitete i karakteristika svi se slazu da daje najviše od svih ostalih proizvođača…

Bio je Nanocell863 55” oko 600€ , medjutim vise tog modela nema na prodaji. Za te pare siguno best buy

Au brate haos,sad ste me zbunili nacisto,nznm gde mi je d*pe gde glava.

1 Like

Pa zar U7g i U8g ne rade isto na Vidaa OS ?

Xaxaxaxa a buraz to ti je isto kao da si nas pitao koju konzolu da uzmeš :sweat_smile:

Mislio sam da je jednostavnije,al sam se zajebo :sweat_smile:.

Aaaa,na kraju cu da puknem polomim i ovaj tv sto imam i batalim sve :rofl:.

Dvostruki standardi :rofl: jos da otkrijemo da Sloba fura HiSense i sveto trojstvoj Alfa, Motorola, Microsoft postaje fantasticna cetvorka sa HiSense/TCL :joy:

1 Like

Prva varijanta odeš sutra pogledaš sve televizore uživo uzmeš koji se tebi najvise svidi, druga varijanta strpiš se, skupiš još keša i bubneš za 1k jura za neki LG Oled na akciji, ili da ti neko dovuče od preko ili da ga nađeš za normalne pare koliko i košta preko …

1 Like

A mozda covek ne zeli da daje tolike pare za tv i mozda juri ove domace sa garancijom 2+3. :thinking:

Za te pare nema gejming tv. Dobijas jedan prosecan tv i to je to. Kada sam ja kupovak tv izbor je pao na LG i to model koji je za jedan osrednji tv imao nizam input lag. Nijedan od tij televizora nema ono sto bi bilo potrebno da ga nazoves gejming televizorom. Otprilike ti je sve to isto.

Jedino ako ti domaca garancija nije bitna i ako mozes da se strpis, onda poslusaj Stevu, skupi novac i uzmi neki OLED koji ce imati i FreeSync i bolji HDR, mozda cak i Dolby.

Pa to bi bilo najbolje,ali nemam toliko kesa,jbg,tako da moram nesto od ovoga sto ste mi preporucili i ovog gore sto sam naveo.

1 Like

U Best Buy-u LG C2 55" $1200…

Scalper ima za 1150€ :smile:

2 Likes

U VR ima samo Walmart i Target. I Tesco .

1 Like

Jbg brate. Da ima Walmart pao bi i taj C2. Dok se ne otvori i Walmart ostajem ns UHD sirotiLJski :grin:

1 Like

A jel ima Ikea, da kupiš neki normalni regal da ti jadne konzole ne stoje na podu ispred televizora kao kažnjene??

1 Like