Pomoc oko odabira televizora za ps5

Jel si ti siguran da ti je to ok? Ovo na slici daje +1000 na holesterol. Nemoj me krivo shvatiti, izlgeda savršeno, al život je samo jedan.

1 Like

Brat Steva je skoro izasao sa lecenja na institutu za kardio-vaskularne bolesti pa je red da se malo pocasti :rofl:

5 Likes

Jel moze neko,da iskopa listu najjeftinijh 12hz televizora,nikako ne mogu da nadjem,sad trenutno imam 750e,i do kraja meseca cu imati 900,tako da predlazite tv u obe kategorije,ali da imaju 120hz.

Ninja se ne trezni :joy:

1 Like

Ujutru se javljam. Bio sam van Srbije par dana…jbg

1 Like

Uleteo klizeci, vece iznenadjenje od Ragnaroka :joy:

2 Likes

To je taktika prepad upad

Drug je reko ovaj da pazarim KupujemProdajem.

Ok izbor.

1 Like

100hz?

1 Like

Pa da umesto 120hz ima 100hz,ne kapiram u cemu je fora?

Po ovome deluje bas dobro,al nznm sto pise u specfikacijama 100hz,a ovde pokazuje da ima 120?

Samo marketing jezik. U pitanju je 100/120hz panel. Znam ovu pricu jer je bila aktuelna za onaj Sonijev televizor sto su reklamirali za ps5, a na papiru je pisalo samo 100hz pa su svi bili zbunjeni.

There is no difference between TV support of 100 hz or 120 Hz". It seem that all 100/120 Hz panels are in fact 120 Hz panels. Marketing simply advertises them as “100Hz” in the EU and “120” Hz in the US. Quite confusing.

5 Likes

Odličan TV za gaming a prustupačne cene…
Samsung Qled televizori su odlični, nemoj da te odvraća to što recimo nema Dolby Vision jer ima odličan HDR tako da mu i ne treba.
Razlike gotovo da i nema kada koristiš, neke igre su čak i lepše u HDRu.
Što se mene tiče best buy TV.

2 Likes

Ne znam zasto insistiras na 120hz kad vecina novih AAA igara recimo pa nekih dobrih 80/90% jedva dobaci do stabilnih 60hz u 4k ?
Na tvom mestu pre bih pucao na neki Oled od 60hz nego na Led u 120hz …

Best buy cak i u poredjenju sa C2 ? Mislim skuplji je al opet nije ni ovaj toliko jeftin :slight_smile:

SAMSUNG 55Q80B i ja mogu rešiti za 780€. Odličan TV po svim kategorijama, i bićeš prezadovoljan ukoliko se odlučiš za njega.

1 Like

Sefe sta kazes za C2 42” i stari panel sto tv koristi? Ima li tu nekih promena posto su se ljudi zalili.

Pravo da ti kažem - ne znam. Mi nismo imali pritužbi ili reklamacija ni na jedan C2.

Ovog samsunga nigde nema,koju mu je cena,jel moze link neke prodvnice da vidim kakav je,i kakav je u poredjenju sa ovi koji sam uzeo?
SAMSUNG 55 "Q80B 4K Flat Smart QLED TV QE55Q80BATXXH