Podcasti, alternativni mediji.....itd

Vanzemaljci su im pomogli da naprave piramide i pomeraju kamenčuge, ali im nisu uveli struju, vodovod i puteve. Kao, mogli bi da vam postavimo ovo stenje gde god želite, to će vam baš unaprediliti civilizaciju, aj poyy.

Да ли заиста верујеш да смо најнапреднија цивилизација која је постојала на планети земљи?

Ако кренемо да размишљамо у твом правцу, како онда веровати да и бог постоји? Никада га нисмо видели зар не? Па опет, нисмо због тога сви пантеисти.

Kakve veze ima bog?

Само је пример, како верујемо у нешто што никада видели нисмо. Зашто би онда било шта друго о чему постоје разни записи у скоро свакој култури и постоје разни потврђени догађаји било изузетак?

Pa to što postoje zapisi, ne znači da su tačni ili pouzdani. Čak je i Biblija pogešno prevedena na pojedinim mestima pa se uzima za ‘sveto’. Da barem neki od hiljada različitih bogova u koje ljudi veruju zaista postoji, valjda bi se barem jedan pd njih ukazao nekad.

Опет се све своди на то да постоји траг. Наш животни век је сувише кратак да бисмо знали да ли нешто јесте или није постојало. Сети се да је наш свет некада био без струје, тада је појам струје многима био смешан и сигурно је и тада било људи који су мислили да су на врхунцу технологије , те да нешто постоји сигурно би им се указало до тада… Тако и ми данас живимо у свету у којем неки ум попут Тесле може променити свет и наша сазнања о истом. Све је могуће и ништа није немогуће.

Kao prvo vanzemaljci su to gradili za svoje potrebe a ne za njihove i to su verovatno bili nekakvi transmiteri energije, takodje ove danas piramide su samo zapusteni , nefunkcionalni ostaci od necega sto je bilo tu izgradjeno pre ko zna koliko hiljada godina i sluzilo ko zna kakvoj svrsi , mada cak i ako pogledamo neke egipatske crteze i hijeroglife videcemo stvari koje neodoljivo podsecaju recimo na sijalicu, na helikopter, brod pa cak i NLO, tako da je pitanje da li su i te neke drevne zemaljske civilizacije bile tako tehnoloski primitivne kako mi danas mislimo.

Tacno, to nisam nikad video je dosta jadan i povrsan izgovor i samo ogranicena osoba moze tako da rezonuje stvari , mislim ja nikad nisam video ni Majkla Dzordana, ono nisam ga nikad video svojim ocima , takodje nikad nisam video ni ne znam japansko ostrvo Honsu ili Hokaido ali na osnovu informacija i saznanja kojima raspolazem i koji su mi dostupni mogu da zakljucim da oni postoje.
Tako i to , nikad nisam video ni jednog vanzemaljca svojim ocima ali na osnovu informacija koje imam, proucavanja, raznih dokumenata, svedocenja, snimaka , znanja i iz nekih drugih oblasti pa i nekog logickog zakljucivanja i intuicije mogu da izvedem zakljucak da je dosta izvesno da oni postoje i da su prisutni na Zemlji.

Поменуо си Бразил, Перу, Аргентину, Зимбабве, Русију, Кину, Јапан, Иран, тако да ми је одмах било јасно да знаш доста о тим догађајима, јер су то земље са најзанимљивијим догађајима који су потврђени од баш великог броја људи са разлилитих локација, понегде чак и са физичким доказима. Али опет кажем, тема је таква да они који не верују у то, немају начина да схвате без истраживања страних сајтова, форума и сл…

Fora je sto arheologija i istorija neverovatno napreduju u poslednjih 20god.
Zbog napretka tehnologije.
Ljudi sa kojima pricas su ucili i na nivou su istorije sa pocetka 20veka.
Ne zeleci da ulqzim u price o vanzemaljcima posto mislim da ih ovde nema. Ako su i bili sada ne verujem da jesu.
Ali mene zanima cisto istoriski aspekt.

Toliko jos ima neobjasnjenih stvari da nije realno.
A u poslednjih 20god je dokazano da sve sto se smatralo da je staro 3-4-5000 god realno je staro preko 15000god i vise.
Toliko ima stvari koje se podudararu a nalaze se na razdaljinama od 10000km pre vise od 10000god.

Ima vec nekoliko godina da je otkriveno da tzv “klovus” grupa ljudi za koju se mislilo da su prvi naselili Americki kontinent nije najstarija i nadjeni su tragovi stariji za citavih 10000god.

Za piramide niko jos nije dokazao kako su gradjene ali ni kada. Prva stvar je sto se matematicki ne podudara. A to ne moras biti naucnik da shvatis.
Ako uzmes u racunicu samo vidljiv broj blokova. I podelis sa vremenom za koji "konvencionalna"nauka i istorija tvrdi da je izgradjeno dodjes do toga da je po jedan blok postavljan na svakih 5-7min :grin:
Sto svakako nije moguce.
Koju god racunicu da primenis ne podudara se.

Prosto istorija toliko napreduje i pomera se da je to stravicno.
Za ljude koje to ne zanima i koji pamte istoriju iz 5 osnovne koja je zasnovana na saznanjima starim preko 100god to je prosto uvreda za mozak.

Znaci ja samo pricam.sa istoriske strane.

Definitivno meni omiljeni lik , covek je car i ono prosto greota da ovakve ljudine imaju podjednako dug zivotni vek kao neke smradine.

Covek zaista lafcina, genijalac, nevidjeni pozitivac, teski emotivac i izuzetnog senzibiliteta i zivotnog iskustva, rodjeni Sarajlija, taj je sve bio i jste bokser, kockar, antiglobalista i antikapitalista, mangup, zestoki momak, pisac, avanturista, prosvetni radnik , posetio je i u mauzolej u Santa Klari na Kubi gde je sahranjen veliki revolucionar Ernesto Che Gevara…

E to su ljudi koje vredi cuti i videti i to su po meni ljudi koji vrede i zasluzuju paznju a ne Dijana Hrkalovic i slicni.

Mislim ovaj covek bi trebao da je pod zastitom UNESCO-a kao nase nacionalno blago , car.

Na temu svemira i trika nema da smo sami…

Ma znaju oni odlicno sta je, cak imaju i neke kontakte sa njima ali nece tako otvoreno da kazu, jer to bi potencijalno moglo da znaci i otvaranje pandorine kutije (jer nakon tako necega nista vise ne bi bilo isto i covecanstvo bi moralo kompletno da menja paradigmu i percepciju stvarnosti) i potencijalno bi tako nesto itekako moglo da ima neke posledice, socioloske, kulturne, moglo bi da se odrazi i na psihu ljudi, ekonomiju, itd, jer vidimo koliko je nasa civilizacija krhka, labilna i na klimavim nogama i koliki haos i pometnju je izazvao jedan obican virus gripa cija je stopa smrtnosti oko 1% i koliko to vec traje a kamoli tako nesto, iako mozda vecina ljudi donekle i zna istinu ili makar pretpostavlja i naslucuje.

Takodje ukoliko bi otvoreno priznali tako nesto onda bi verovatno morali da odgovaraju i na neka nezgodna pitanja, tipa, a zasto ste nas lagali i obmanjivali celo vreme i krili to od nas, sta bi sa onim silnim vanzemaljskim otmicama i mutilacijom stoke, sta su oni radili tim ljudima protiv njihove volje i zasto, da li ste i vi u nekom dilu sa njima i deo nekakve vanzemaljske zavere protiv covecanstva , itd, itd , a na takva pitanja verujem da im se ne zuri da odgovaraju i da im je u interesu da to sto vise prolongiraju.
Mada i oni znaju da je tako nesto u nekom momentu ipak neizbezno i da ce kad tad ljudi saznati istinu i zato to rade onako polako, oprezno i etapno.
Jer vidimo i ovako kroz istoriju da to oni rade planski i etapno, ono u pocetku su sve krili, negirali, cak onako agresivno negirali, napadajuci ljude, govoreci kako su to gluposti, mit, izmisljotine, bla bla, medjutim nakon nekog vremena prestali su da tako agresivno da negiraju, ali su negirali i dalje, onda su prestali da negiraju, ono nisu nista negirali ali ni potvrdjivali vec samo su se pravili blesavi, ignorisuci ljude i celu pricu i praveci se kao da taj fenomen uopste ne postoji.
Sad smo usli u sledecu fazu , napokon su i zvanicno priznali da je fenomen stvaran, priznali su da neki neidentifikovani objekti spartaju nebom Amerike (i drugih zemalja) nad kojima oni nemaju kontrolu i da ne znaju tacno sta su ali su sigurni da to nisu nikakvi prirodni fenomeni a ni letilice nekih suparnickih sila (pre svih Rusije i Kine) i da sudeci po performansama tih objekata da je to tehnologija daleko naprednija i superiornija od bilo cega proizvedenog na Zemlji dosad ali na kraju ipak nisu priznali i samo postojanje vanzemaljaca i njihovo prisustvo na Zemlji.
Sad iako to nisu uradili direktno mislim da su time indirektno ipak priznali njihovo postojanje i prisustvo, jer ako su rekli da neke nepoznate letelice zaista spartaju okolo i da to nisu nikakve ni opticke iluzije, ni prirodni fenomeni a ni letelice nekih suparnickih sila (Rusije i Kine) onda u principu jasno je sta jedino moze da bude, ono kao da su rekli pcela jeste osa nije, sta je to.
No kao sto vidimo to su uradili vrlo lukavo i promisljeno, ono priznali su ali ipak nisu sve objavili javno do kraja , ono priznali su fenomen, zadovoljili javnost koja trazi odgovore ali opet su se malo ogradili od cele price i opet se malo prave naivni kako ne bi morali da odgovaraju na nezgodna pitanja, vec ono na neki nacin ubili dve muve jednim udarcem, potvrdili su celu pricu i time zadovoljili deo javnosti ali su se ipak i ogradili i ostavili sebi prostor da mogu i dalje da manipulisu time , odprilike slicno kao i za vakcine, ono samo se vi vakcinisite, sto vise to bolje ali mi ne mozemo da ganatujemo da te vakcine zaista neutralisu virus i suzbijaju pandemiju i ne mozemo da ganatujemo da mozda te vakcine nemaju i neke nus pojave , ono isto dve muve jednim udarcem, em su ljudima uvalili vakcine , em su se ogradili od tih vakcina i sebi ostavili prostora da i dalje mogu da manipulisu.
Inace sledeca faza (koja ce se verujem relativno brzo desiti) je da ce objaviti kako su negde u svemiru pronasli nekakav primitivan oblik zivota u obliku nekih mikroorganizama ili tako nesto, a onda ce tek na kraju u poslednjoj fazi kada oni procene da je atmosfera koliko toliko sazrela za to izaci i reci , ok hteli ste “big news” , epa evo vam “big news” , da oni postoje, posecuju nas, oni su tu medju nama i nije iskljuceno da ce cak mozda nekoga od njih i predstaviti javnosti.

Takodje mozda ni oni sami ne zele da mi znamo za njih i zele ovde svoje prisustvo da zadrze u diskreciji sto je vrlo moguce i gotovo izvesno, jer mozda smatraju da mi jos nismo spremni za njih i da ce nam se oni sami javno predstaviti kada za to dodje vreme jer da bi oni kao znatno naprednija civilizacija uspostavili kontakt sa nama (mislim na opstem, planetarnom nivou ne na nicou pojedinaca) verovatno i mi moramo da ispunimo neke uslove, da dosegnemo odredjeni nivo i zadovoljimo neke kriterijume sto se ocigledno jos ne desava.
Inace sudeci po tome da oni ovde imaju svoje baze koje su vesto skrivene ispod okeana, duboko pod zemljom, ispod leta Antarktika, cak i unutar nekih planina ocigledno zele diskreciju i privatnost.
Inace u potpunosti ima smisla da ne zele da nam se predstave, jer ako su mnogo napredniji od nas onda nema sta mnogo da imaju posla sa nama ovakvima kakvi smo, a ako imaju lose namere prema nama onda svakako da zele da ostanu skriveni a ako su neutralni onda sam opet samo pasivno posmatraju i proucavaju i opet nemaju potrebu da nam se direktno predstavljaju.

Iz tvog posta bih rekao da ce se nesto brzo desiti odnosno da ces to videti…
Neces. Svi misle da je smak sveta bas u njihovo doba, da ce nesto veliko da se desi bas kada oni zive… ali ne…
Sve je to globalno nebitno. Samo kap u moru…
Niti ces ti videti vanzemaljce niti cuti za njih…
Umreces, pojesce te crvi i to je to…
Jbg

Pa sad kada ce tacno to biti ja ne mogu pouzdano da znam, to da ce naci neke primitivne oblike zivota van Zemlje to ce se desiti vrlo brzo, verujem vec u narednih nekoliko godina, a sad kada ce zvanicno objaviti postojanje i prisustvo vanzemaljaca na Zemlji , to moze malo da potraje ali ne mora da znaci , moze da prodje i par stotina godina a mozda se i to desi vrlo brzo , ne bi se iznenadio da se to desi u narednih par decenija.
Sad da li cu ih videti ja, ono u neku ruku sam ih vec i video ali sam svakako cuo za njih.

A kada umrem otom-potom , mozda ce moje telo pojesti crvi ali moja dusa ce preci u neki drugaciji suptilniji oblik postojanja (a nije iskljucena ni reinkarnacija), telo je u sustini samo “vozilo” za nase duse, samo kao ljuska.
Recimo ja bi voleo kada bi ljudski vek bio produzen malo ali ne i da zivimo vecno jer to ne bi imalo smisla, to bi vec bila neka vrsta zatocenistva jer dusa zeli da iskusi neka nova iskustva i neke nove stvari , telo je odprilike samo kao odelo koje mi koristimo, pa sad gledaj to recimo kao odecu ili patike na primer, ono kada kupujemo nove patike svi bi zeleli da one budu sto bolje, sto udobnije, da sto bolje izgledaju i da su sto kvalitetnije i da nas sto duze sluze ali u sustini niko ne bi zeleo da mu te patike vecno traju i da ih vecno nosi , jer ono koliko god bile dobre nakon nekog vremena nosenja bi mu ipak dosadile , ono izgustirao ih je i zeleo bi da proba neki drugaciji model , mozda patike i nekog malo drugacijeg dizajna , u nekoj drugoj boji, itd jer patike su samo obuca i potrosni materijal (iako mozda mi u njima pronalazimo i izvesno zadovoljstvo) , ili slicno je i sa automobilom koji vozis , ono verovatno ne bi voleo da zauvek vozis jedan te isti automobil , epa slicno je i sa fizickim telom, kada bi dusa u jednom telu ostajala vecno ona bi stagnirala i gubila smisao i prosto zeli da iskusi i neki drugaciji vid postojanja, .
Inace mnogi ljudi koji su imali iskustvo bliske smrti i klinicke smrti i kada su otisli na ono “drugu stranu” , ono tako su se osecali srecno i prijatno (oslobodjeni svih strahova, frustracija, sumnji, itd) da im se vise nije vracalo u fizicko telo i ono teska srca su se vratili nazad i kada su se vratili na zivot su poceli da gledaju potpuno drugacijim ocima, ono poceli su da budu mnogo srecniji, rastereceniji, da manje paznje poklanjaju nekim nebitnim stvarima (koje su im se pre toga cinile jako bitne , kao sto su recimo posao, novac, karijera, prestiz, model automobila koji voze…),da se manje nerviraju zbog nekih stvari i da mnogo vise paznju posvecuju onim duhovnim vrednostima, trudili su se da vise sire ljubav, pozitivnu energiju, da pokazuju vise empatije prema drugim ljudima, itd, na neki nacin doziveli su neku vrstu prosvetljenja i preobrazenja, iako je sad to kod nekih bilo vise izrazeno a kod nekih manje.
Cak slicna iskustva su imali i neki ljudi koji su uz pomoc ajahuaske i na slicnim spiritualnim ceremonijama uspeli da malo “zavire” u onu stvarnost koju mi sa nasih 5 cula ne mozemo da percipiramo.

Sto bi JenkiDu rekao Gilgamesu… nema nista. Samo mrak i ides u prah…
Jbg. Svako veruje sta mu lakse.

Nesto sigurno postoji, jer dusa je ona iskra koja ti zapravo daje zivot i ta dusa je ona esencija tebe a to je zapravo neki a vrsta oblika energije koji je vecan.
Recimo mnogo ljudi pogresno veruju da se esencija njihove licnosti nalazi u mozgu, ali zapravo ne, mozak je samo procesor koji obradjuje informacije, upravlja tim biohemijskim procesima i omogucava da nase telo funkcionise i da se bolje snalazi u ovom 3D okruzenju ali ono iskonsko covekovo bice je zapravo dusa i to je ono sto bi recimo neki duhovnici nazvali “sopstvo” ili “sepstvo” ili “vise ja” , a to je vec nefizicki deo nas i nije nikakav fizicki organ, jer zasto su se i nekada , recimo poremecaji licnosti, sizofrenija i slicna oboljenja zvale dusevne bolesti a kasnije je taj termin promenjen u mentalne bolesti jer nauka je skroz materijalisticki orijentisana i iskljuciva sto je potpuno pogresan pristup i recimo mentalno oboljenje i dusevno oboljenje nije isto , mentalno oboljenje je recimo alchajmer, retardacija i nesto sto se direktno moze povezati sa oboljenjem mozga kao organa i ima fizioloski uzrok a recimo stvari kao sto su poremecaj licnosti je vec dusevno oboljenje.
Uostalom postoje mnogi ljudi koji su imali iskustvo klinicke smrti, koji su imali vantelesno iskustvo i posmatrali svoje mrtvo telo i koji su se vratili u svoje telo i koji su iskusili da zaista ima necega posle telesne smrti, sad naravno ja ne mogu nista sa sigurnoscu da tvrdim ali je tako nesto dosta logicno posmatrajuci iz raznih aspekata.

Nisam pametan. Niko ne zna.
Licno mislim da svi vide stvari samo koje ce im biti lakse da prihvate kraj. Koji je nama.nepojmljiv. prosto je lakse.
Mislim da prosto niko ne zeli da prihvati kraj i onda samo izmisljamo nacine da nam bude lakse.

Culi ste za program MKUltra? CIA. Da ne postoji nista ne bi bilo finansiranja ovakvih programa. Nije iskljuceno da postoje takvi programi i dan danas.

1 Like