Podcasti, alternativni mediji.....itd

Zelimo, neka odu pravo na MIT, Harvard, bilo gde su “najpametniji ljudi” koji imaju najbolju sansu da to uzviseno vanzemaljsko znanje procesiraju i pretoce u nesto upotrebljivo.

Pa upravo nam sada treba, kako uopste da dospemo do tog “zrelog” stadijuma ako smo konstantno u medjusobnim sukobima, na ivici samounistenja.

Ajzenhauer se sreo sa onim losim momcima, takozvanim malim sivima i oni su mu ponudili tehnologiju, nisu trazili nista za uzvrat sem da im dozvole da otimaju odredjen broj ljudi i zivotinja

Toliko su napredni da im treba dozvola americkog predsednika? Mozda su neki biroktratsko orijentisani vanzemaljci, nista bez papira.

Jasno, ne daj boze na sred neke poljane da otvore HQ sa velikim svetlecim znakom “there be aliens”.

Ne znam da li si nekada bio u poseti nekoj dusevnoj bolnici, na odeljenju za paranoidne sizofrenike? Ono sto je nama zabavo da zamisljamo, i casually o tome caskamo na gaming forumu, oni vrlo stvarno i svakodnevno prozivljavaju.

1 Like

@Fabrizio_Tagliano
Daj info iz prve ruke ima li sta od “Lobotomije” znas da ga ja bas gotivim…

Da si ti ziv i zdrav snimljeno je vec oko 5 emisija. :wink:
Lobotomija je pocela ima vec mesec dana, podcast studio u stanu moje babe radi punom parom :wink:

https://www.youtube.com/channel/UCRKSUu9DxakPrYZ4jBE9n3g

2 Likes

Hvala, nisam bas u toku. Nisam ja na netu previse.

Evo jedna odlicna stvar od Canibusa iz 98-me , obratite paznju na tekst , lirika ubija :wink:

Evo okacicu tekst :

Approximately fifty years ago
under the direction of President Harry Truman
and in the interest of national security
A group of twelve top military scientific personnel were established

This group’s primary objective
was to desensitize us to the truth
And to suppress the material evidence that our planet is being visited
by a group of extraterrestrial biological entities called the grays

Tune in to channel zero [x8]

[Canibus]
Yo, sometimes the road to the truth is, so elusive it’s confusin
And reality becomes illusion
If I showed the masses where we was at or where we was goin

'd shatter the social balance of the world as we know it
I’m talkin bout the grand deception, of 1947
When our souls were sold to the heavens
for technologically advanced weapons
Crystal enhanced, brain implants, and mind control methods
MJ-12 is not majestic
And the focal point of our problems on this planet are not domestic
You can accept it or be stupid and be a skeptic
and fail to recognize the secret society’s deathwish
Ninety-seven percent of our Presidents were Masons

Responsible for launderin trillions of dollars from the nation
for the construction of underground military installations
Abductions and cattle mutilations
Experiments on human patients
can take place in several subterranean bases
A hundred and fifty stories below a basement
With knowledge of genetic information, you need to fear science not Satan
Cause through the manipulation of certain biological agents
they create strange creations
Top secret special operations
Low frequency sounds and lasers, people like Carl Sagan
that didn’t believe in the Drake equation
were tryin to keep Western civilization on the need-to-know basis

Well you need to know that this is a game
and we’re bein betrayed and played in the worst way

Tune in to channel zero [x8]

[Canibus]
Yo, the holy script from Genesis 1-26
says, “Let us make man in our image under our likeness”
First of all who’s THEY? You see if God
was truly a single entity that’s not what he would say
We as the Elohim, Gods and Goddesses
posess a marvelously monsterous subconscious
Lifeforms that speak, in very high pitched sounds and squeaks
Short staccato clicks and beeps
A highly advanced form of speech
Even though to us it seems like they only chatterin they teeth
They used to swim deep in the oceans beneath
Til they fins transformed into limbs and they started to creep
Then they evolved into mammals with feet
And walked right from the shorelines onto the beach
They used gravity, cause it’s actually the only force around
that could slow time and the speed of light down
The energy grid network, opened the gateway from Earth
to any point in the universe
Livin organisms and various, geomagnetic gravitational, anomaly areas
Space expedition teams in the lunar regions
reported seein, decapyramids and tetrahedrons
Liquid filled shoes, is what they used
to walk across the moon without leavin a clue
of where they been for the past twenty-three billion years
Before life on the surface even appeared
I hope you become aware what I’m spittin in your ear
was intended to stimulate your left-brain’s hemisphere
I know it sounds weird, all these motherfuckin answers
and questions to the grand deception

Tune in to channel zero [x16]

Brate sta reci nego :bowing_man: , ono sve je rekao (i to stvari o kojima se toliko razglaba po netu 20-ak godina kasnije) , svaka mu je ka Njegoseva , alal mu vera :slight_smile:

Suoer je što su jedino amerikanci videli svemirce i ekskluzivno vode pregovore sa njima oko svega.

Kad smo kod alternativnih medija aj tako da kazemo, za sve one koji imaju instagram preporucujem ridethenews.

Cetiri momka koja su pokrenula news page, koji nije placen od strane nikog, ne favorizuju nikoga, vesti objavljuju u slicicama, a jako dobro izvestavaju o svemu, ne mora da znaci da aktuelne vesti. jednom nedeljno izbacuju nesto sto se zove RocaWrap, gde uzmu neku temu i objave je u 10 slika. Pa tako je recimo bila prica i o nasoj stjuardesi koja je prezivela pad aviona.

Jedini mozda downside jeste sto su private account iz nekog razloga, pa morate da roknete follow. Za godinu dana koliko rade skupili milion followera.

Toplo preporucujem

Evo jedan primer

Pa sad vidi se da ne poznajes materiju bas najbolje jer NLO-i i vanzemaljsko prisustvo na Zemlji nisu nikako americki ekskluzivitet vec ima nebrojano ozbiljnih i dokumentovanih slucajeva sirom sveta iz Brazila, Perua, Argentine, Zimbabvea, Rusije, Kine, Japana, Irana, itd, cak i ovde je bilo slucajeva, setimo se samo price nasih pilota koji su jurili te objekte iznad Jadrana tokom 70-ih , cak i nekadasnja JNA je imala specijalno odeljenje koje se bavimo tim fenomenom i nase sluzbe su isto imali svoju “Plavu knjigu”.
Inace bivsi ministar odbrane Kanade (koji je preminuo sad u Avgustu u 90 i nekoj godini zivota) je rekao da on ima pouzdane podatke da se na Zemlji nalaze najmanje 4 razlicite vrste vanzemaljaca , da ih ima verovatno i vise ali da prema pouzdanim podacima koje on ima da ih ima minimum 4 ovde na Zemlji.

Inace nije iskljuceno da iza vodecih svetskih sila kao sto su recimo SAD, Rusija i Kina stoje razlicite vanzemaljske vrste i frakcije, jer kao sto te glavne svetske sile vode te posredne proxy ratove preko manjih zemalja tipa kao sto smo mi , Angola, Vijetnam, Sirija, Koreja, Ukrajina i ko sve ne gde oni preko nasih ledja mere ciji je veci epa tako su mozda i te vodece svetske sile isto poligon za prepucavanje nekih jos mocnijih sila od njih (ocigledno nezemaljskog porekla) , ono po principu i nad popom ima pop , sto okreni obrni i ne zvuci bas tako neverovatno.

… ok.

1 Like

Od celog svemira, oni vode proxy rat na Zemlji.

Season 3 GIF by Parks and Recreation

Hm, ali ako pogledamo tako, od celog svemira, koja je sansa da zaobidju bas zemlju?

Cak ja i ne tvrdim da oni vode proxy rat na Zemlji ali je cinjenica da su ovde prisutni i sve ukazuje na to da su oni prisutni ovde jos od vajkada , verovatno i pre coveka (ocigledno im je Zemlja iz nekog razloga interesantna) i da su verovatno diskretno i uticali na razvoj nase civilizacije i vrlo moguce i da je nasa civilizacija zapravo neki njihov projekat ili eksperiment.

Takodje recimo poznato je da se broj vidjenja NLO-a znatno povecao nakon stvaranja i upotrebe atomskih bombi i nuklearnih testova, cak imamo i dva jasno zabelezena slucaja kada su u vojnoj bazi Malmstrom u americkoj saveznoj drzavi Montana u Martu 1967. godine iskljucili kompletan nuklearni arsenal , ono ceo sistem je bio “down” sto se kaze, pojavio se jedan veliki leteci objekat iznad te baze i samo im je iskljucio nuklearno postrojenje i tek nakon nekoliko sati su uspeli da opet povrate sistem, a isto se desilo i tokom 80-ih u jednoj sovjetskoj vojnoz bazi Usovoin u Ukrajini kada se isto pojavio jedan veliki NLO i aktivirao je nuklearne bojeve glave a oni su doslovno bilo nemocni da ih iskljuce i deaktiviraju , a ta dva slucaja su doslovno bili neka vrsta poruke, ono ne igrajte se sa tim stvarima i manite se stvari koje ne mozete da iskontrolisete i ako se budete zezali mnogo mi cemo biti prinudjeni da intervenisemo jer i oni imaju svoje baze na Zemlji i prisutni su ovde jako dugo i sigurno da potencijalna nuklearna opasnost i njih ugrozava.

Ima super tema.
Za one koji znaju istoriju mogu ozbiljno da postave neka pitanja.

Ma da kada se god pomene prica o “malim zelenim”
Samo se setim okvirnog podatka da samo u nasoj galaksiji ima preko 100 miliona zvezda i vecina ima neke planete koje kruze oko tih zvezda.
E sad reci da smo sami u svu tome…

Mala ispravka, u nasoj galaksiji nema 100 miliona zvezda vec je procena da ima izmedju 100 i 400 milijardi zvezda i zvezdanih sistema, znaci radi se u stotinama milijardi a ne miliona. ; )

1 Like

@Fabrizio_Tagliano Апсолутно разумем све што си написао. Годинама истражујем ту тему, много тога лажног а много тога и истинитог има. Једино што ти не разумеш је то да такве ствари не може свако да схвати и прихвати. Тако да узалуд трошиш време.

Много људи такође не схвата да није свемир једини неистражен. Ми скоро ништа не знамо о океанима, такође не знамо скоро ништа о Сибиру и Антартику….

Moja greska. Ima gore bas u ovoj tvojoj temi sam.isto pisao.
Prosto je cifra toliko velika da reci da smo sami je debilno.
E sada, kontakt je vec druga prica. Velika razdaljina.

Da a pritom koliko ima milijardi i milijardi galaksija , a pitanje je da li je svemir samo jedan i da li i svemira ima ko zna koliko.

Inace sto se tice kontakta pa sigurno da postoje civilizacije koje su na mnogo vecem nivou tehnoloske i bilo koje druge razvijenosti nego mi pa to njima nije nikakav problem, ono da skoknu sa jednog na drugi deo galaksije je ono za njih pickin dim, kao mozda za nas da sednemo u autobus GSP-a i provozamo se par stanica.

1 Like

Sve jasno. Kao kada bi neko coveku pre 2000god rekao da ide na put od 10000km tada mu je to bilo ludo i nezamislivo…
Sada mozes da jedes svaki obrok na razlicitom kontinentu.
Verovatno ce tako biti i putovanje kroz svemir.

Pa da, mislim nasa civilizacija je jos uvek jako mlada i generalno mi tek poslednjih 50-60 godina mozemo da kazemo da imamo kakvu-takvu tehnologiju, mislim i pre 50-ak godina kod nas ljudi su se jos uvek masovno vozili zapreznim vozilima.
Mislim cak i za tih poslednjih 50-60 godina mi imamo privid kako je tehnologija napredovala a zapravo ako izuzmemo pojavu interneta, socijalnih mreza i mobilnih telefona sustinski nista se nije promenilo, jos uvek tapkamo u mestu, jos uvek ne znam koristimo fosilna goriva, lek za rak jos uvek nije izmisljen i ljudi jos uvek umiru od istih bolesti kao i onda, sto se tice svemira i svemirskih istrazivanja jos uvek nismo mrdnuli ni korak dalje u odnosu na recimo 60-te i 70-te, takodje jos uvek nas muce isti problemi kao i onda kao sto su zagadjenost, bolesti, siromastvo, socijalna nejednakost, rasizam, ratovi , eksploatacija zemlje, ljudi, nepristupacnost osnovnim zivotnim potrebama za ogroman broj ljudi , itd i te stvari ne samo da se nisu poboljsale cak su se malo i pogorsale u poslednjih 50-ak godina a te neke razvijene civilizacije su sigurno tako neke probleme vec odavno prevazisli i zaboravili na njih i ko zna mozda vec hiljadama ili milionima godina su vec tehnoloski visoko razvijena civilizacija.

Jako prosto, kacio sam na ovom forumu.
7 ili 14 dana rata u Vijetnamu je kosta kao komplet Aplolo program spustanja na mesec!!!
Ne mora dalje nista da se prica. Sve jasno kao dan.