Playstation Now pretplata dostupna od 13. januara!

Sve sam uradio kako treba, otvorio entropey karticu, otvorio novi paypal nalog povezao sa tom karticom, skinuo mi je 5$ za otvaranje entropey kartice, dobio sam je i sve ok, deaktivirao stari nalog na pay pal, ali neće i neće da mi prihvati to kao način plaćanja na PS sa kompa, nisam probao na konzoli ali sa kompa neće… Što je najgore imam onaj ključ za pamćenje lozinki u Google Chrome-u i nekoliko puta nisam uopšte mogao da uđem na svoj entropey nalog, neće i neće, pa sam menjao lozinku preko mail-a, nekoliko puta, sada nmg nikako da uđem na sopstveni entropey nalogg koji sam pre sat vremena otvorio, a najviše mi je krivo jer nmg sada da se pretplatim na PS NOW, verovatno mogu ali direktno iz wallet-a… Ovo nisam trebao da radim, ne zbog 5$ što mi je skinuto, nego sada ne znam šta da radim, imao sam svoj PayPal sa kojim sam svuda plaćao i deaktivirao ga, da li mogu ponovo da ga aktiviram i kako da otvorim svoj nalog na entropey-u kada ukucavam moj username i šifru i ne prihvata, pa šaljem mail da sam zaboravio šifru, promenim je sa sve podacima i opet neće???
Pomagajte ljudi, šta sad???
Iz Srbije sam btw

Ček, polako, ništa nije trajno izgubljeno. Prvo, kakav ključ? Misliš na čuvanje šifre u Chrome ili Authenticator?

Ako je prvo, šifra ti je verovatno i dalje sačuvana. Ako je ovo drugo, to je malo zajebanije.

1 Like

Mislim na ovo prvo… Ali rešio sam to, mislim da sam rešio… Više ne može da se prave adrese na Entropeya kartici izmišljene, to mi je stiglo…
ukratko evo kopije mail-a

Dear Nenand,
Thank you for the email.
Our records show your account was temporarily suspended due the fact that you have tried to register a US issued Credit/debit card.
Please note that due to United States legislation, it is illegal to facilitate the funding of a gambling transaction for any person located within the boundaries of the United States or its insular areas.
In order to avoid accidental non-compliance, we do not offer our full service to any client using a US funding source.
Your account is now activated.
If you do not remember your password and want to restore it, please send us a copy of your ID and we will send you a new password to your registered email.
If you want to close your account, just reply to this email stating it, and we will be able to refund you USD5 plus the USD0.25 load charge.
Should you require further assistance, do not hesitate to contact us.
Best Regards
Jacopo
Customer Support
Tako da sam napisao da je došlo do zabune, da je pogrešno uneta adresa i odgovorio da želim da deaktiviram nalog, jbg…
Šta sam drugo mogao???

Čekaj, nije mi jasno šta si to uradio? Od koga ti je stigao taj mail? Od Entropay? Zakomplikovao si poprilično jednostavan proces. Ništa nisi trebao da deaktiviraš.

  1. Napraviš NOVI PayPal nalog i odabereš da bude iz regiona koji ti treba, uneseš adresu neke picerije sa interneta i to je to.
  2. Isto za Entropay, prilikom kreiranja kartice uneseš onu adresu koju si koristio prilikom pravljenja PayPal naloga.
  3. Kreiranu Entropay karticu uneseš na PayPal.
  4. Uneseš podatke za taj nalog na PSN.
    5 Done.

Gde si naišao na problem?

1 Like

Sve sam to uradio…
I povezao naloge sada jer mi je još uvek kartica entropey aktivna, neće da mi poveže tu opciju plaćanja, na
https://account.sonyentertainmentnetwork.com/cam/account/mywallet
i izbacuje mi non stop poruku:
Sorry, we can’t complete your purchase at this time
Please return to the merchant and choose another way to pay.

Spali konzolu! (level 8 ! )

1 Like

Šta da radim, sve sam odradio kako treba, uneo iste adrese i tamo i vamo, uneo aktivnu entropey karticu, otvorio novi paypal sa US adresom, tom istom kao i na entropey kartici, povezao entropey karticu za tu adresu, ali neće da prihvati…
Ima li to veze što ja imam još jedan regularni nalog na PayPal-u, reba njega da deaktiviram, ali on mi kada ulazi pita sa kog naloga hoću…tj ostavio sam opciju log in to PayPal…
Postoji li nešto gde sam se zeznuo?

Da ti ne unosi automatski mail i šifru za drugi PayPal? Trebalo bi da radi, ali ako ne radi i ako si pratio uputstvo, onda ne znam šta bi mogao biti problem.

1 Like

Ne, nego ne može više da se unose lažni podaci na entropey kartici odn podaci za US nalog, moraću da napravi novi nalog za UK, jer kao što kažem:

Na UK nalog prolazi, augh što sam se zajebao što sam otvorio US nalog, još uplačivao tamo dopune u wallet i uzeo PS+ pretplatu…
Jbg, ne preostaje mi ništa drugo nego da napravim još jedan nalog koji će biti UK, ali i za njega žu morati da aktiviram PS+ ili žu moži da prebacim PS+ pretplatu sa ovog naloga, jel to može da se odradi na kompu???
Ili da ostanem na US nalogu i platim PS NOW iz wallet-a???

Jebem li ga više. Meni radi. Nastavi da koristiš taj US nalog kad si već uplatio plus i ostalo. Svodi se na isto jer moraš okolnim putem sa kupuješ kodove i da ih unosiš. Postoji fora da ti na svim nalozima bude aktivan plus, ali nisam siguran kako ide, jer ga trenutno nemam. Ako ti je stalo do Now, uplati US Now jet ima oko 100 igara više no UK.

1 Like

Tu skuplju varijantu od 19,99$ ili ovu od 9.99$?
Hvala i izvini na cimanju…

Nije nikakvo cimanje, šteta što nismo našli rešenje. Ta od 9.99$ je jednokratna promo cena za ljude koji prvi put uplaćuju i koriste Now, ako ga nikad nisi koristio, iskoristi tu promociju i uplati tih 10$ i možeš da igraš mesec dana. Regularna cena je 20$ i ona nastupa nakon isteka tih mesec dana.

1 Like

Hvala druže, jedva čekam da vidim kako će mi startovati TLOU i slično…

No problem, samo, nemoj da zaboraviš: ugasi sve torrente dok koristiš Now zbog uploada. Više će ti upload pokvariti igru i izazvati lag no download. Uživaj u toj i drugim igrama, mislim da na Now sad ima preko 450 igara.

Ne znam na koje torrente misliš, na PS4 nemam torrenta osim aplikacija, znači sve app close…OK…

Mislio sam na torrente na PC, da bi imao što veći upload.

1 Like

Mozes imati 500 mbita net. Ako ti je ping 500 zaboravi na now. Igre ce izgledati kao kad pustis youtube na sporom netu, plus spremi se na brdo izbacivanja iz igara. Zato ti @daemonkiller92 kaze da pogasis sve na kompu sto vuce net. Najbolje je da ugasis komp :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Pa ne igram igre za PS3 na kompu, sačuvaj Bože, moj PC je AIO tako da služi za sve potrebe osim za igranje igrica, šteta bi bilo igrati igrici na Touchscreen ekranu 34’’ (curved btw) kada imam 4K TV, zbog čega sam i uzeo PS4 PRO. Pretplatio se sinoć za 9.99$, AAA naslovi za PS3 piče, nema bagovanja, nema izbacivanja iz igara, čekanja i sl, brže krene nego kada mi učitava ove novije PS4 naslove. Probao sam sinoć: TLOU, BEYOND, HEAVY RAIN, napravio moju listu igara koje me zanimaju… Vrlo interesantnan servis,ali nikako nije za godinu dana pretplate jer svi ti stari naslovi, po meni ne vrede koliko neka nova AAA bundle paket koji se može uzeti za taj iznos. Inače za 20$ mesečno je odlična stvar… Malo je lošija grafika u odnosu na PS4, malo više, jedino to mi je zamerka, ali možda ima nekih naslova gde je grafika blja, jer najviše sam igrao sinoć TLOU i nisam nešto prteterano oduševljen, kao što sam bio kada sam igrao Until Dawn…
Ne znam koliko ping-a imam, dovoljno je reći da SBB za TV i internet, premium extra gold paket, mesečno plaćam 5800,00rsd, što jeste mnogo, ali imam na 3 TV resivere i zato je tolika pretplata (doduše ovaj treći sam izmuvao nekako gratis - računaju se samo dva recivera za net i dva routera za net)…
Ako neko ima za prodaju Nosioce AAA igara za PS4, tu sam, kupujem nove naslove…