Playstation Now pretplata dostupna od 13. januara!

Torrente jako slabo skidam u poslednje vreme jer imam toliko kanala na TV-u koji u Full HD (za sada) puštaju sve te naslove kroz pola godine do godinu dana, msm na HBO, Cinemax, Cinestar paket, Sky movies, SyFy, ABC i sl…Evo sinoć je bio Viktor Frankestein po ko zna koji put na HBO2, čiji sam torrent odavno skinuo a nisam ga gledao jer mi je delovao bzvz, nisam ga ni na TV-u odgedao, e sad SPLIT je već druga stvar, ali dok izađe HD torent ili Divx 720p meni je jeftinije da ga kupim u PS Store-u ili iznajmim i gledam u 4k rezoluciji…

To je bio samo prijateljski savet, jer neki nekad zaborave da isključe torrente, pa se žale na lag :slight_smile: Ako ne koristiš, more power to ya :slight_smile:

A za to kako igre izgledaju, izgledaju identično kao na PS3, kao što sam ti rekao. Igra se streamuje sa “farme” PS3 konzola i nema veze na čemu igraš, kvalitet će ti biti isti.

1 Like

Niko nije rekao da igras igre na kompu. Nego Now radi iskljucivo preko interneta. A mislim da imas jedan internet za sve u kuci. Tako da sem ako nemas poseban internet link za komp a poseban za konzolu, iskljuci sve na kompu sto ti trosi protok, jer ako ti to ugusi net, mozes da igras Now i na smederevcu sto se mene tice, igre ti dobro nece raditi.

1 Like

Pa nisam gasio sinoć ni komp ni mobilni sa neta, radilo je sve ok, doduše na kompu samo aplikacije imam, nemam torrente aktivne kao i na mobilnom, ok je radilo, evo i sada sam ušao sasvim je ok…
Da ne ureknem…

Znam bro’’ nisam ni mislio da je neprijateljski, nego reci mi od svih tih naslova koji je po tebi high što se tiče rezolucije i grafika sa PS3…
Ufff kada gledam ovu reklamu za Horizon Zero Dawn una TV-u u 4K već razmišljam kako da se pretplatim na pre order, ono je savršenstvo, ali mnogo sam para potrošio u januaru i zadužio se kreditno za konzolu i Tv i soundbar, i to još nisam uzeo Sony Gold 7.1 wirelles slušalice, jer su bile kao polovina, maltene, Soundbar-a, mada trebao sam da ih uzmem kada sam već pazario na kredit, gde je 7000 rsd mesečno tu je 7500 rsd ili malo više…

Pa, sad to je mnooogo subjektivno, i nisam siguran koje su igre dostupne na Now, bio sam pretplaćen pre valjda 4-5 meseca. Neke od najlepših igara su već portovane na PS4 sa povećanom rezolucijom i drugim dodacima, ali ono što bi ti preporučio jeste: God Of War Ascension, Journey, TLOU, Uncharted 2 i 3. Sigurno ima još, ali mi sad ne padaju na pamet. Poprilično sam siguran da nema Valkyria Chronicles na Now, ali ima remaster za PS4.

1 Like

Ima, ima, sve te koje si nabrojao, već sam stavio u My list, sve osim Journey, a to je izgleda extra igrica, sad ću baš da vidim…
Hvala druže…

Pogledaj ovu usporedbu, ali ne na kompu od 720p ili 1080p(posto naravno neces videti razliku) nego isto na 4K TV-u, mislim da se neces puno razmisljati za preorder. Ovo ce biti greota ne odigrati u 4K:

1 Like

Zamisli kupio sam skuplje izdanje ove igre čekao da kupim 4K TV, kupio ga, pa čekao da završim neke druge igre i onda sam se bacio na ovo remek delo, koje je po meni zaslužilo GotY nagradu, bar u odeljku RPG, avanturističko/akcionih ili sci fi RPG igara, koju si i dobili ali uglavnom od manjih medijskih centara… Odlična je grafika, osvetljenje, ma sve, ali nisam stigao da je upoređujem sa full HD TV-om, koji sam odneo u prizemlje… I sada nikako da odvojim za taj DLC i finishiram igru, mada mislim, s’obzirom na uspeh ove igre, da će biti nastavka, jer sam kraj igre ukazuje na to…