Playstation Now pretplata dostupna od 13. januara!

Cene za iznajmljivanje filmova su tek urnebes, netflix flat pretplata i to za sav HD sadrzaj all you can eat je 8.99$ mesecno.

Ljudi ja i dalje ne vjerujem da je vama skupo 20$ za 100 najboljih igara sa ps3 za mjesec dana. Znaci, bas ne vjerujem, posebno kada se uzme u obzir da kada bi kupili ps3 i kupovali ove igre polovno to bi kostalo 1000$.

Ok, brzina interneta predstavlja problem, ali to je sve.

Pa s’obzirom da se dobija 6 igara mesečno od PS+, da neko nema vremena da odigra WHOLE LIBRARY za mesec dana, da može uzeti polovne igre ili igre na akciji za tipa 5-10 dolara, nekako mi se investicija 1-2 igre mesečno (kupiš-pređeš pa i prodaš) mnogo više isplati a i library ostaje tvoj, za 20usd mesečno… Godišnje imaš 24 igara.

Ljudi ja i dalje ne vjerujem da je vama skupo 20$ za 100 najboljih igara sa ps3 za mjesec dana. Znaci, bas ne vjerujem, posebno kada se uzme u obzir da kada bi kupili ps3 i kupovali ove igre polovno to bi kostalo 1000$.

Kupis samo ono sto te zanima, i to za neku sicu, i ostane tvoje zauvek. Te igre, drugo, ne bi kostale toliko, niko na svetu nece da kupi 100 oldgen igara :smiley:

Ne znam, ceo koncept je vrlo nezgodan za potrosaca. 20$ se pretplatis, igras sta hoces, ali nema poente da igras sve nego ces npr da igras 2-3 igre max. I onda? Na primer, ne predjes tu trecu igru, treba ponovo pretplata. I tako za godinu dana, ode 240$, 500$ za dve godine, za oldgen biblioteku i inferiorno iskustvo striminga.

Ili ako me npr zanima samo Fifa ili Diablo, zar treba samo za njih da placam pretplatu :?

Pa isto vam to vazi i za ps+. Vi ne dobijate te igre, neko ih rentirate, i vase su samo dok je ps+ uplacen. Ovo je isto rental servis, samo je malo skuplji od ps+, ali je u biti ista stvar. U oba slucaja igre nisu vase onog trenutka kad prestanete da placate.

Čekajte malo, meni nešto ovde nije jasno. Dakle, ako neko uplati 3 meseca tj. 45$, da li on onda plaća i svaku igru koju iznajmljuje, ili svih 100+ igara ima za tih 45$ pretplate i može da igra šta god hoće. Jer ako je ova druga varijanta, to je onda odlična, ko je propustio PS3, uplati 3 meseca, izigra se i gotovo, nema potrebe više da uplaćuje. Opet kažem, ako je tako, to je itekako povoljno.

Ovo drugo.

Polako, skontace Sony, strimovanje igara je nova stvar i verujem da ovim samo opipavaju puls. Setite se, ps+ takodje nije bio tako dobro zamisljen kada se tek pojavio. Tek kasnije su poceli da daju AAA naslove, pojavila se i vita…

Ovo je stvarno dranje ni za sta, da ima 5x vise AAA naslova pa ni onda ne vredi te pare da igras last gen pored ovih novih igara…realno bi bilo da je ovo deo PS+ pretplate pa da pretplata bude bas isplativa a verujem da bi se onda vise ljudi odlucilo za PS+…

IGN kaze da je mnogo. Ako je amerima mnogo, onda ne bih bas rekao da su uboli cenu :slight_smile:

Dao bih im ja nasu prosecnu platu pa da vide sta je mnogo…

Niste me razumjeli (a nisam ni ja objasnio), ne namjeravam ja ovo da placam godinu dana. Nego, kada mi se zaigraju neke igre sa ps3, uplatim mjesec dana i igram koliko me volja. Lakse nego da se cimam da kupim ps3 :slight_smile:

1 Like

naravno,mesec dana ti u proseku ispadne do max 15 dolara a ima i fine liste[mada uvek moze bolje].Ja sigurno uzimam catherine za koj mesec opet da odigram,jednom igra…

1 Like

Holy thread ressurection!

Je li dostupna beta svima sa UK nalozima, ili treba invite od Sony-a? Imam neki UK nalog sa kojeg bi uplatio PS Now, da vidim kako radi to cudo

Dobijaš Invite od Sonya. S obzirom da su rekli da bi trebalo kod nas bude dostupno do krjaa godine, valjda bi trebalo uskoro da uđe u Open Betu. Ili će Open Beta biti krajem godine, ne sećam se šta su tačno rekli i da li to i dalje važi.

Pa tuga. Jos ako bude onaj ses sa sporim brzinama, to je bas laim. Imao sam invite za US na mom nalogu, ali dzaba mi kada su serveri US, bio bi ogroman lag. Ne znam da li bi mozda mogao da uzmem kod za PS Now koji dolazi uz GoW 3 Remaster, pa da uradim redeem na UK nalogu

kako sada ovo funkcioniše. Moj PSN je na USA nalogu, piše mi da mogu da uzmem 7 dana free trial, da li mogu da se pretplatim na mesec dana i da ok igram PS3 igre ili ne?
Brzina interneta mi varira na konzoli od 50 Mb/s do 90 Mb/s…
Btw imam PS4pro konzolu, ali to je isto kao i PS4, vidim da je sada pretplata za mesec dana 9,99$ ili tako nešto???

Samo uzmi, iako mozes napraviti novi profil da je UK, spajace te sa UK serverima tako, imaces puno bolje iskustvo. Net ti je odlican, on ti nece praviti problem.

1 Like

Veći je uticaj Upload no Download. Pošto ti je toliki Download, Upload ti je verovatno ok i ne bi trebao da imaš problema sa lagom. Nema veze koja ti je konzola, Now bi ti radio isto i na PS3, Viti, PS4, Pro, šta god, jer su igre streamovane.

1 Like