PlayStation 5 tema (Vol 2)

Evo mala pomoć developerima oko svježih ideja za nove igre. Pa ako me se sjete za Dan državnosti - sjete.

Sinoć u toku Game Awards-a, bacim pogled na cene PS5, sunce ti, aj što se legalno prodaju bundle verzije od 100k+, nego što i na KP, Digital 650, Disc 700E…

1 Like
1 Like

Ja vidim na aplikaciji da li igra neato i sta.

A pa jos sam veci i jaci :rofl:
Zavranim dalje igranje.

Ekskluzive prave razliku.

U svemu ekskluzivnosti prave razliku,pogledaj Nintendo koji ima ovoliki fanbase,ne kupuju svi switch za rocket league ili Fortnite

Koja sony ili ms igra bude na listama prodaje nakon godinu ili dvije a nintendo ima tako da ima i u softveru

Kljucno je mart 2026. Uf ko ziv ko mrtav do tada. Meni je ovo top igra, samo me zanima kako su je osmislili…

Znam, samo sam ja nestrpljiv.
Sto se mene tice ima mozda 2-3 igre godisnje da izadju da zelim da ih igram.
Imam jos nekog zaostatka od pre kada nisam imao PS ali to je to.
Tako da je meni zesci smor cekajuci :yawning_face:

Ovo mi zvuči ko pogrešan korak, al realno šta ja znam.

Ko uopšte više igra mmo-ove? Sem možda wow-a i nesretnog ff14, ne znam da iko o njima priča.

Otkako su mmo-ovi bili aktuelni, imali smo talas raznih dota, pa hero shootere, pa one survival igre poput rusta, pa battle royalove, a sa azijskih prostora je do nas doprla pokoja gacha.

Tu negde se i destiny grčevito drži, njega ni ne znam u koji koš da stavim.

Hoću da kažem, davno prošo mmo voz, prosto mi arhaično zvuči termin.

2 Likes

Slažem se. MMO je pregažena priča…


Je li ovo ok? Kad uđem preko app na tel cijena fife 70$ a ovdje oko 20$? Igram preko PS4

Kad bi neko ko je još na fifa 22 mogao to da provjeri. Nalazi se na početnom meniju…ništa da probam kupiću giftove 20$ napunim nalog i da probam