PlayStation 5 tema (Vol 2)

Isto je i kod mene, na groznom mestu mi je konzola, nema baš puno mesta da cirkuliše vazduh. I recimo provalio sam da čak i posle kraćih sesija od tipa pola sata sat se toliko zagrije iza da počnem da dobijam poruku lan cable disconnected, pa connected dok se beštija ne ohladi malo :smiley:

Meni ima bas dosta mesta i vazduha, nego mi bilo cudno da se toliko zagreje.

2 Likes

Nije do kabla, probao sam na više njih, ono originalno hdmi 2.1 mi je povezano za tv, a kad hoću nba online prebodem s drugim 2.0 u monitor, isto bude vruće jbg.
Na kraju će ispasti da mu treba serverska soba sa sterilnim okruženjem i idealnim temperaturama :rofl:

Mislim da to nije nista strasno sto se greje. Bar ne bi trebalo. Provericu i kod mene baš.

1 Like
3 Likes

Xbox da pogleda malo ponudu igara u ovom PS+ Basic planu

1 Like

Dobra ponuda Sonija stvarno ovog meseca. BioMutant merkam već duže vreme. Razmišljao sam da ga uzmem na Xbox-u ali ga uvek preskočim. Sada je pravo vreme da ga odigram. Nadam se da će još jače biti u PS Premium-u sad pred kraj godine.

1 Like

Probaj pa ćeš svakako preskočiti :rofl:

1 Like

To kao za Mass Effect. Daj Džoni nalog da izgrmim ME. Posle pola sata, uninstall :joy:

1 Like

To je to :blush:

Ne uzimaj igru nikako. Potrošio sam 5-6 sati na nju nije da nisam probao

2 Likes
1 Like

Imaš igru a konzola kad bude :wink:

1 Like

Od nečeg mora da se krene :grin:

Ko da si naurucio auto :rofl:

Kakva igra…Zasto ne postoji neka pilula da mi izbrise pamcenje da je obrnem jos jednom :smiling_face_with_tear:

1 Like

pa da vidimo da li je ovde analog kvalitetniji od belog ili je ista šitčina :rofl:

3 Likes

Extra ponuda kome je dovoljno 400giga …
Ali meni to bas malo, sta skines 2 igre i pogledas par filmova …
Ionako net i kablovsku koju ni ne gledam placam 3500…
Ne znam da li bi dali ovaj paket uz neki postpejd ?
Sad mi ističe u Telenoru hmm…

Au, 130k dinara i jos zaglavis sa nekim glupim internetom koji ima ograniceni download na 150 gb. 150k dinara sa 400 gb. Zeznuli su i skalpere. Jedino sto kao placas 2 godine na rade… mesecno 5-6k dinara, ako nekome znaci.