PlayStation 5 tema (Vol 2)

https://www.hcl.hr/vijest/sonyjeve-igre-eri-playstationa-5-prodaju-se-50-slabije-nekadasnjih-ekskluziva-playstation-4-240345/

Podsetnik: veceras u 23h je State of Play na kome ce prezentovati navodno urnebes od novih igara. :joy:

5 Likes

Gta VI

aha :smiley:

2 Likes

Previše sam ishajpovan i očekivanja su mi ogromna :smiling_face_with_tear: Hoću demo svake igre koju budu prikazali…

Još si mlad

2 Likes

3 Likes

ma pustite me da sanjam… :melting_face:

1 Like

Ja veca ocekivanja gajim prema Summer Game Festu. To ce biti neuporedivo kvalitetnija prezentacija

1 Like

Fora je da niko ne želi da napuni bioskopsku salu bez da imaju ogromno samopouzdanje u ono što će prikazati.
Mene doduše malo i nervira što je sve ovako raštrkano u ovih par dana.

Jbote na ovom forumu ima 3-4 ozbiljna playstation teletabis bota :grinning_face:

E zato je E3 meni bio jedan od najboljih događaja godine. U 3 dana toliko najava za igre, konzole, sve i svašta da ne znaš gde ćeš… Mi se skupljali i gledali Live prenos uz pizze i pivo kao utakmicu da gledamo. Ovde na forumu Live Chat u tom periodu, dobra sprdnja bila. Ja se baš smorio kad su ugasili E3 i svako se raštrkao na svoju stranu.

Večeras bih voleo da čujem nešto na temu God of War-a. :thinking: Eventualno da vidim neki gameplay za ovu Naughty Dog igru.

1 Like

@robotnjik ako je dozvoljeno vredjanje drugih clanova na finjaka , samo kazi.

Tuzibabaa :winking_face_with_tongue:

1 Like

Jeste da, realno ne tice se mene ali mi bukvalno strci od celog foruma ovo pajserisanje.

Problem su pc portovi, nikako lošiji kvalitet :laughing:

1 Like

A dobro, nista preterano.. Mora malo zabave.

PS4 era je bila peak u prodaji, nakon toga, iako više konzola na tržištu, nastavci su prodavani manje. Evo koliko se samo ovde pričalo o Forbidden West, Ragnaroku ili Ghost of Yotei, dve nedelje maks, čak i Spiderman 2, dok smo za prve igre imali kilometarske threadove. Ne moramo čak ni da pričam o ovom forumu koliko online može da se vidi manjak interesovanja.

5 Likes

Internet got jokes

6 Likes

Ovo je već veliki problem.
Studio od kog se najviše očekuje već 6 godina bez igre.

3 Likes