Elem
Ovo stvarno ima potencijala da bude mnogo jako.
Ma da je ms digao cifru odma bi bilo drvlje i kamenje ovako inflacija,ratovi,korona itd
1-2% su povecali? Ajde sad da ne idemo bas u apsurd. MS poveca za 50% i to nije ista stvar uopste.
@kiboli98 meh… Svaki put ista prica, ne mogu da se primam vise, da ce biti najjaci SOP ikada. Najave ko najave, imam kaoacitet da budem uzbudjen samo za stvari koje izlaze u narednih mesec dana. Pa i to ‘nako, sa godinama malo opadne gaming libido.
Stara cijena za Extra 13,99€, nova 15,99€
2/13.99 = 0,14296
O,14296 x 100 = 14,3
Znači 14,3% poskupljenje.
Premium stara cijena 16,99€, nov 18,99€
2/16,99 = 0,1177
0,1177 x ,100 = 11,77
Premium poskupljenje 11,77%
Game Pass poskupljenje je bilo odvratno, ja sam se tu više bunio jer me više pogađa.
I barem su spustili cijenu tog GPU. Da smo plaćali i dalje svi tu novu cijenu i nismo odjavljivali šipak bi spustili. Zato i ove treba napušavati i to novčanikom. Neki kažu da je i 20€ za GPU je previše, šta reći onda za PS Plus Premium od 19€ koji nema Day 1 igre.
Ili uplatiš 160usd 12 meseci pa ispadne 13.3usd na mesečnom nivou za premium pretplatu…
Već par godina bude sniženje na 100$ negde u februaru za nove pretplatnike ili kome istekne u tom periodu može da produži po toj ceni.
GPU je 23usd
Gpu je realno pretrpan sa igrama i onda dignu cenu, ja verujem da 60% od ponudjenih igara niko nikad nije skinuo
Znam, samo kažem da ljudi kažu i da je 20€ da je skupo. Inače 21€ je cijena i Evropi za GPU sada. 2€ skuplje od mjeseca PS Plus Premium. To što možeš uzeti godinu dana i još na popustu je super opcija, to nije sporno.
Vidim da je kod Inđijaca sada (za nove korisnike) 9879 rupija (PS+ Deluxe od godinu dana) što mu dođe 11000din tj 917 din mesečno. U mom slučaju će biti 458din mesečno s obzirom da delim nalog sa drugarom. Ako bude onih popusta (ko što je i ove i prošle godine bilo) tokom Februara, moći ću da ulovim 25-35% popust, pa bi izašla pretplata još jeftinije, ali videćemo već do tada.
Pa to je super cena i da ne bude popust…
Ja i ne koristim nešto preterano ps+ ali mi je spas jer ćerka može da strimuje na portalu a ja da igram na miru šta hoću ![]()
Uleti i po koja igra koju nisam ili ne bih kupio, tako da mi se svakako isplati.
I za stare je otišla cena gore.
Ma džaba se trudiš jednostavno to je njima 1 2 % sony se brani životom
Da te nema trebalo bi te izmisliti, pozeleneo si od muke ![]()
Nego, jel prošla pretplata za turski GPU ovaj mesec? ![]()
Jbga, bilo je i fanboya na tviteru koji su branili cijenu od 30€ za GPU. Kao to je samo 1€ dnevno, nazivali bas što negodujemo sirotinjom i sl. ![]()
Sva sreća pa bilo je dosta razumnih. Samo odjebati te kompanije kad prekrdaše. Nisu nam prijatelji.
Ko ovde šta brani, samo sam napiso onako kako jeste, sve legalno da platiš na US nalogu su te cene…
Svako poskupljenje je sranje.
A Slobičici ne smeta da plaća Turski gpu ali mu smeta ako neko pomene da ima Indija PS+ jeftinije.
Ok, ja sam generalno pričao i nisam tebi uputio. Sad to vidi sa Slobom. ![]()
Ali da bi Microsoft bio iznapušavan mnogo više za isto ovakvo poskupljenje (kao što je bio onomad kad su isto 2€ digli), u to sam siguran.
Naravno 30%off a tebi je sony zahvalio na lojalnosti sa 10%+ zato ga braniš do smrti ali ona je blizu prodaju se polako,danas bravia sutra vidjećemo
Sony je ulozio u ekskluzive i brend preferens, moze im se.
Sto je dozvoljeno Jupiteru, nije volu.
Dobra fora,kupili bunđi koji je trojanski konj izgleda pa se vade preko korisnika