Playstation 5 jailbreak!?

Baš tako,oni opet prodaju hardver i dodatke za isti,na igrama imaju zaradu ali nije nešto što neka bogatija tržišta neće nadoknaditi

Ovo moje posmatranje je realno i apsolutno sam siguran da se moze igrati na Switchu za male pare, kupis polovnu igru i prodas je za iste pare, kupus novu i prodas je za deset eura manje…
Jbg mozda je nekome puno 10 eura ali meni definitivno nije, plus ne moram ni da zurim sa igranjem znam da necu izgubiti pare vremenom.

Kolekcionarstvo je definitivno skup sport na Nintendu i tu mogu da se slozim da su najskuplji :slightly_smiling_face:

Ne znam kako je daleko manje kad Lite kosta 200 eura, a PS5 Digital 500 :slightly_smiling_face:

Posteno sam uzeo oficijalnu cenu nisam hteo onu iz oglasa :slightly_smiling_face:

Ih sta bih ja dao kada bih Ghost of Tsushima (ps5) nasao za 3000-4000 rsd.

Kod istvana 5800, predji, prodaj za 5000 i eto ti igra za 800 din :joy:

1 Like

Nije ti bas konstruktivan predlog jer bih igru zadrzao. Sta mislis da li u nadolazecem black friday-i mogu ocekivati price drop igre?

1 Like

Možda Dačo, ali sumnjam da i ako bude sniženje za GoT, da će da bude ispod 45$ za digitalnu veriju.

1 Like

Ti si zaboravio da iskljucivo jurim fizicku zbog cro titla. :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Uff da, izvini brate, zaboravio sam to :joy:

1 Like

ahahhahaha… :joy:

ovim putem apelujem na sve kolege forumase ako negde vide/cuju da se prodaje fizicka kopija igre GOT po razumnoj ceni do 4000 din da mi odmah jave.

1 Like

Ja sam ti rekao da mozes da predjes kad zavrsim, pri kraju sam dlca tako da nije puno ostalo. Ili predji pa mi vrati nalog ili je tvoj za 2 soma pa ga gustiraj ili prodaj posle, jedino sto nema Cro titl xD.

1 Like

To mu ne odgovara. On hoće da pročita dole u titl, Džim Sakai, izvuci mač :joy:

2 Likes

A kako funkcionise to sa nalogom? npr ja kupim taj tvoj nalog i da li ja mogu igru da pokrenem sa mog naloga jer ne bih voleo da trofeji ostaju na tom NN nalogu?

To i jeste poenta, ovo je nosioc nalog, ti samo trebas da ga stavis kao primarni na konzoli, par klikova, i stavis da se skida igra, izlogujes se sa njega i vise nema potrebe da ulazis u taj nalog. Igras igru kada se skine sa tvog naloga i naravno dobijas trofeje na tvom nalogu.

3 Likes

Većina nas radi to Dačo. Pravimo share na razmeni ili kupujemo nosioc naloge. Kao što ti kaže gospodin, čim povežeš prvi put nalog na tvojoj konzoli on će ga odmah postaviti kao nosioc. Udješ u library na tom nalogu i pokreneš download igre. Izloguješ se, vratiš se na svoj nalog i uredno igraš igru i uzimaš trofeje. Kasnije kad predješ igru, vratiš se na taj nalog, deaktiviraš ga kao primarni, tj. ideš na disable. Taj nalog kasnije možeš na razmeni da prodaš ili da ga zameniš za nekog drugog nosioca i tako u krug.

1 Like

aha hvala ti…a kada tako kupim nalog sa igrom, pretpostavljam da uredno dobijem user name i pass? a pre toga kliknem add new?

1 Like

Naravno. Pogledaj malo sajt razmenaigara. Videćeš šta sve ima na prodaju. Takodje za svakog člana imaš trade system nešto kao na kupujemprodajem, pa mu vidiš pozitivne ocene i šta je kupovao/prodavao, pa odmah znaš da je u pitanju siguran član i da nemaš razloga da se brineš da će se nešto desiti sa nalogom i da ćeš ostati bez para ili igre. Ja i @iNikola smo uzeli tako već par igara. Sve opušteno.

1 Like

Svaka cast! Hvala ti na objasnjenju jer definitivno nisam edukovan po pitanju nacina za jeftinu kupovinu PS igara. @gospodin_covek tebi hvala na ponudi ali ostajem pri odluci da kupim fizicku kopiju. Ipak je to igra generacije, pa bih hteo da je imam u trajnom fizickom vlasnistvu. Za dalje cu sigurno pokusati kupovinu razmene jer bas izgleda primamljivo. Ipak smo mi argentinci :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

Kakve veze ovo ima sa JB :wink: