Playstation 5 jailbreak!?

Upravo ovo. Ali bukvalno ovaj redosled reci…
Licno znam 2 koji su tako kupili ps4 ista prica.
Tim redom i cao.

Vidim ovde pisu ljudi te ovo te ono.
Ali mi smo ovde manjina. Vec smo ustanovili da vecina ljudi i dzabe da im das i ne zna da postoji ni jedna konzola sem PS. Jbt nikad culi za Xbox.
Znam ljude koji su jos u fazonu da samo.imaju PS3/4 i na njima PES.
Kada pokusam da im “kazem” da je to malo bajato da je FIFA odavno bolja od PES-a
To je ono “ma ne seri, PES je zakon”

2 Likes

Stvarno sam probao, imam fifu20/1 i 22 na EAplay. Ne ide, pre bih se patio sa bagovima na ovom novom smeću nego Fifu da peglam i da mi zabijaju golove glavom sa 10m.
P.s.
Koliko sam jutros pročitao na diskordu pre odlaska u crkvu, nije ista situacija kao za ps3(private keys, a ovu su symmetric). Zanima me da l’ su koristili istu metodu i na PS4.

Ma ne bih znao, ne igram ni jedno ni drugo. Ali znam da nije vise kao pre 10god gde je pes zakon.

Obe igre su realno lose. Ali je PES vec godinama dosta gori od FIFE. Odrastali smo na WE/ISS ceo zivot igrali Konamijevu igru ali cinjenice su da je FIFA trenutno bolji i popularniji naslov.

1 Like

Meni je PES uvek bio igra za neku igraonicu i zezanje sa drustvom. Dok mi je fifa vise bila za neki single player i neku online tekmu. Sta znam, ja nisam bas neki fan ni fife ni pes-a. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Iskreno mene raduje vest čisto zbog Sonijevog tvrdoglavog stava NECEMO IMATI NISTA SLICNO GAMEPASS-u i tacka! Grrr. :rofl:
Pa ovo ih mozda još malo pogura u tom smeru…
Ja sam lično teški single player da kažem player :rofl:i zato baš obožavam sony, ruku na srce 3 koplja su ispred xboxa sto se tiče single player igrica, ali isto tako xbox je trenutno 3 koplja ispred sonija sto se tiče odnosa prema igračima, jer kad su uspeli mene da okrenu da pređem na “legalno” koji sam isključivo igrao pirate od 2001-2 znači PS2, Xbox360, PS4 sve isključivo piraterija, komp sam koristio za online . Sad ce neko spomenuti razmenu itd. Brate smor mi je, probao i batalio, da igram jednu igru mesečno pa ajde, na svakoj od tih konzola imam preko 80-100 pređenih igrica, pa još da ih tražim i ganjam za razmenu nema šanse …
Ovo je za mene win-win situacija, ako sony izbaci nešto slično gamepass odlično uzmem i sony i godišnju pretplatu i piči , ako ne sačekaću još dve godine da se nakupe single player igrice i uzeti polovan jailbreakovan PS5 i to je to…
Do tada xbox gamepass, Argentina i igre bez granica :rofl:

3 Likes

Odlicna vest jer svakako je bolje igrati igre za dzabe nego po nadrndanim cenama od 80eura.

2 Likes

Pa Switch igre ne kostaju 80 eura?

Analogija je da će gubiti pare na ekskluzivama, gde su mislili da će pokriti uloženo… Svaka jailbreakovana PS5 im gubi 3-4 ekskluzive koje bi prodali te godine, u proseku je cena jedne od 80us pa izračunaj zasto bi ih jailbreak poterao u smeru gamepass-a .
A da ne pričam da je cena jedne Sony ekskluzive skoro jednaka ceni godišnje pretplate gamepass i samo dve igre day one Forza i Halo pokriju ono što sam platio za godinu dana … A da ne pričam ostalo .
A “koliko Sony brine o svojim igračima” gde mi jednu igru naplate koliko mi xbox uzme za ostalih 400 besplatnih… :man_facepalming:
Hvala Soniju na brizi i pažnji od srca :heart:
Ali jbg mene šišanje ne izlazi toliko skupo🤣

1 Like

Ali portovi igara starih 10 plus godina su ok po ceni od 30 eura. :rofl:

1 Like

Da nema te Argentine, pola likova ovde ne bi imali Xbox. Sad kao nesto kenjamo svi kako volimo Xbox jer je customer friendly. Ma vazi. :slight_smile:

7 Likes

Zapravo je i uporedivo ako kupujes fuzicke verzije pa ih za nekoliko godina prodas.

Gde? Neko ko kupuje samo digital pogledaj cene na storeu. Miles Morales je izasao pre pola godine, nije bas sica. Bogme ni Last of Us.
Bas su se okurazili, nije bilo ovako.

To je store i tu Sony i MS diktiraju cene. Zato su i lose digitalne igre ako ne radis share vec kupujes za sebe. Inace za tvoju informaciju nov Miles Morales mozes naci u bilo koje doba dana za 2500 dinara. :rofl:

Brat se navuko na share :rofl:

1 Like

Vala, cekajte vi jailbreak i sta hocete, ako vam vrrme nije bitno. Ja valjam malo naloge sa @MladenVR , malo argentinu, malo diskove i tako :grin: sve imam ali nemam vremena :sob::sob::sob:

1 Like

Ma kad je @Collector usao u pricu sa razmenom, ode ovaj svet u k…c :joy:

Imaces jos manje vremena. Dogoricemo se za SX :joy:

2 Likes

Jbg, nema svaka igra collectors, niti ja mogu da ispratim svaki naslov. :rofl:

1 Like

Ne sećam se da je ikad jaibreak ili hack neku kompaniju nešto posebno oštetio. Neće ni ovo ako uopšte zaživi.

2 Likes