Playstation 5 jailbreak!?

glupo da neka tema ne ode u off topic. Mora da se održi reputacija :smiley:

3 Likes

Ima i to :wink:

E jbg, mislim da sam moj CD prodao za 3000din ili plafon 3500din tako nesto.

jaoj :sob: :sob: :sob:

1 Like

Za pocetak ceka se peglanje ps4 i update to ce izbaciti, zatim osoba koja radi hack ce sigurno pokusati da portuje na PS5 jer su ovo vec poznati exploiti nekima.
Zanimljivo da nema ps5 igara i da hack ne vredi mnogo ako nema sta da se igra, jer je vecina sa ps4 konzole, ko sto bi oni rekli spalice exploit bzvz :slight_smile:

Eto vidis nepravde, neko moze da hakuje playstation 5 dva puta, a neko ne može ni jednom da je kupi 🥲

1 Like

A realno, ko je baš hteo da nabavi ps5, nabavio je. Kroz moje ruke su “prošla” 4 komada. Prvo sam sebi nabavio digitalca(uz dualsense i punjač), 2. i 3. sa diskom i dodatnim igrama prosledio drugarima a 4. kolegi na drugom forumu. Naravno, sve sa fiskalnim računom u našim prodavnicama.

Po hefty cenama :joy:

Nije nas lik skontao, tj do nekih 15% od preporučene cijene

Ja sam moj platio 52k, sve ukupno sa dodatnom opremom oko 64k. To je msrp+porez. Ovo ostalo jbg, uvalili su igre i to je tako.

Ali nisi obavezan da kupiš osim osnovnog paketa koji je 500e ili de od 400e

Nisi obavezan ali ne moze drugacije ili uzimas igre ili nadji drugu kombinaciju. :rofl:

1 Like

U prevodu nema konzola po preporučenoj cijeni a to je za mene kao i da nema nikako

Kako nema? Konzola ide po preporucenoj ceni, igre takodje. Druga stvar je sto oni to guraju u paketu i sto te igre mozes nabaviti po znatno manjoj ceni na KP. :rofl:

1 Like

Koliko si platio Series S?

299chf

otkud Svajcarci u Bosnia and Hercegovina :joy:

Dobacio mi prijatelj iz CH kad je dolazio na odmor

I opet, najnoviji firmware, druga grupa :man_facepalming::sweat_smile:

1 Like