kao i obično, leak tačan.
Yakuza ![]()
Add to Library. Will play it never ![]()
Sta da se radi. Meni bi bilo zao da je nisam igrao ![]()
Mozda nekad Dzoni. Trenutno igram sto ti rekoh onu bolestiju Call of Cthulhu ![]()
Skidam ![]()
Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn.
![]()
We are getting there ![]()
Ahahaha taman sam hteo link da postavim. Sta reci, bas na vreme ![]()
![]()
![]()
Kakva ce ovo konzola da bude kada izadje Sony PS6 ![]()
Bice top.
Bar imamo igre ![]()
Jeste Xbox nema
Mada ruku na srce sto jest jest od uvek je bilo da Sony ima odlicne igre. Konzola kita, posle dve godine nije komplet proizvod ![]()
Brate, kao da mi treba 1440p
igram 4k ili tu neku nizu koja se upscale-uje i tjt. Kome treba 1440p da igra CoD neka kupi Series S i miran je ![]()
Mladene, molim te objasni mi o cemu se radi
Radi se o tome da na PS5 ne mozes da podesi 1440p rezoluciju dok na Xbox mozes i sad posto ovi fanovi Xboxa nemaju cime da se ponose sem toga sto imaju support za 1440p, prave spektakl oko toga ![]()
Moras da naucis da kazes kad je neko bolji, bravo Xbox i celom timu sto je napravila dobru masinu od konzole po izlasku, a ne polu proizvod
Bitno da su vam plate za sony u svakim bojama izbacili kako bi klepili koji dinar vise dok vas drze na tihoj vatri za ovaj update ![]()
Nije ti lako brate, ali razumem te ![]()
Ma boli me patka, generalno gledam tako kad ima situacija da podbadam al svako igra tamo gde mu najvise odgovara ![]()
Ma naravno brate. Šalim se ja s tobom. Znam da s tobom čovek može da se šali ![]()
