PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Pa obradovao bi se ovaj moj switch konzoli i vise. Vole deca sada to mobilno igranje i te rucne gluposti.
Ali da mi das dzabe ne smem :grin:
Dosao iz skole i dobio “budi pazljiviji” to je ono kao opisno ali nije ok.
Idi bre zena je bljuvala vatru… jebe mame, psuje naravno Sony :exploding_head: kaze a da igras sony znas, kaze naucio si gde je aerodrom u GTA a ne znas da ime krece velikim slovom bla bla bla… :face_with_symbols_over_mouth:

1 Like

Slicno,jos je ovaj moj levoruk. Krene da pise kao arapin. Reko sine sve super ali kontra smer!

A na konto dece i igrica, posto je ovaj u “kazni” pa sam i ja u kazni :cry:
Pita mene jutros cera mala “tata sto su ti crvene oci”
Ja: zato sto je tata igrao igrice nocas dok ste vi spavali :joy:

3 Likes

Možda kontroler počeo da driftuje na switchu pa i njemu ruka vuče na pogrešnu stranu, proveri ti to :grin:

Enoga moj u sobi, “uči” , igra se na laptopu :grin:

3 Likes

Daj narednu poruku :joy::joy::joy:

3 Likes

Navodno, PS+ igre za januar 2022.

1 Like

Dirt mi izgleda kao nesto sto hocu ali za klinca. Januar ne donosi nista meni znimljivo.

PS5 ekskluziva nista?

Dirt 5 je prelep u 4k i 60fps. Malo je monoton, tako da će klicnu verovatno biti super. Mesec ako bude ovaj i nije loš. Ko voli RPG igre, Persona je fenomenalna.

Nije loše ako bude istina. Za razliku od prethodnih meseci ovo još i može da prođe. Samo mi nije jasno zar persona ne dođe uz onaj ps5 essential picks ili kako se već zove?

Misliš uz PS plus plus :smiley: da, dolazi, nego možda je ovo sa nekim dlc-evima. Ko će ga znati.

1 Like

Ma obrasovace se svakako. Malo razonode i sarenila. Eto jos jedne zasto mi treba prpstora na ssd.
Tu Persona sto pises ne mogu nikako… kada vidim ove japanske odvratne crteze :face_vomiting:
Izgleda kao igrica sa automata iz 1993god.
Brate, kod njih kao da nije doslo dovoljno poligona :joy: svi likovi u svim igricama su im isti sa debilnim frizurama koje izgledaju kao neki siljci a ne kosa. Kockasti, uzasni… naravno sa velikim macevima od 4m i zenama u minicima.
Uzas… nema sanse.

1 Like

Ajoj ni meni taj anime fazon nikako ne leži, koliko god da je dobra igrica …
Probao par puta sve te hit igre na anime fazon, sve batalio posle pola sata …
I kao što to uvek biva, ćera zaluđena skroz za anime :rofl:
Znaci sad idemo po knjižarama lovimo stripove demon slayer i attack on titan :rofl: to tek čudo da vidiš, gomila anime likova lovi golišave džinove reko Lana dušo, tata je širokih shvatanja, ali wtf is this :man_facepalming: :rofl:

1 Like

Pa ne leži vam kad ste matorci koji pamte SP u Meksiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: šalim se, JRPG je poseban žanr koji se ne dopada baš svakome.

1 Like

Ne ne upravu si skroz ja isto kontam da je fazon generacije …
Npr sećam se da sam skroz gotivio Bleach npr.

Pa da, bilo mi je super kada sam igrao takve igrice na vasaru u Budvi 1993. Samo mi nije ok kada isto tako izgledaju likovi i 2023god!!

1 Like

Jbg Mare, to je njihov stil, svideo se nama ili ne. I ja iskreno ih nešto baš ne preferiram. Nekako mi je iskreno i smaranje da pratim celu priču upravo zbog tih anime likova. Nekako sam s tim prestao u verme Gokua i Pokemona kada sam bio u osnovnoj školi :smiley: mada eto ima ljudi poput Collector-a koji bi nam oči izvadili za to što kenjamo za JRPG :laughing:

1 Like

Ma jbt sve igrice im isto izgledaju ko god da ih pravi. Ono isto kao jaje jajetu.
Stvarno neko treba da im otkrije da ima vise poligona da malo zaokruze likove :grinning:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
kako me ovo nasmejalo, suze mi krenule jbt.

Specifičan je žanr baš, sebe sam naterao na ps3 da odigram ni no kuni, probao sam i 2 ali nije imalo šanse do kraja.
Ono jeste neki debilizam izgleda dečije ali je ok priča, a i igra kad se malo zagrebe. Možda sam keca uspeo da odigram jer nije bilo baš preterano teksta. Zato npr yakuzu svaku kad sam probao to je čitaj roman pa 3 minuta igre i opet romani. Zajebi, nije za mene

1 Like

Dirt 5 presao na Series S-u tako da je meni i ovaj mesec beskoristan