PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Aha ok, sećam se da si mi pričao za BB da si platinirao pa reko šta sad bi :grin:
Nisam ni ja nešto lud za ovim igrama ali me zanima Elden, svidja mi se ono što sam video.
A Horizon naravno, no1.

1 Like

Pa postoji exploit za PS5 theflow je uzeo bounty od Sonija pre 2 nedelje i čeka se da zatrazi disclosure…
A tip je objavio na twiteru da je otkljucao PS5 ima više od mesec dana sigurno …

1 Like

Aha. Ovo bio kao neki contest od Sonija ili sta ? Znam da cini mi se Google stalno nudi te neke nagrade ako neko nadje neku gresku ili uspe nesto da provali :smiley: Kako god, i da dodje neki JB, ja svoju konzolu necu tome izloziti, kao i jedno 95% foruma :smiley:

To je stalno otvoreno sony bounty program
Imas ovde koliko za šta plaćaju, a ja pošto imam vec XSX gamepass, ne vidim ni jedan dobar razlog zašto ne bih jailbreakovao sony ?
Ponavljam jedino da izbace nešto slično gamepassu i day one ekskluzive kao što radi Microsoft… Ovako za mene su totalno non gamer friendly kompanija pa cu ih i tretirati kao hostile :sweat_smile:

3 Likes

Ma dobro, 100 ljudi 100 cudi. Ja imam onaj trip da ne zelim da igram bilo sta za sta ne dobijam trofeje/acivmente. Plus ne zelim da konzoli nekim JB ili slicnim onemogucim pristup online igranju.

1 Like

Sony je tata za single player, Xbox je za multiplayer uvek bilo i ostalo :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

I ja imam nalog profesore, ali sa preko 10,000 igara na jailbreakovanoj PS4, sve od neo-geo, preko nintendo ekskluziva, segamega do evo sad se skida Kena i Ghost of Tsushima Director cut pa će da stoji do izlaska Horizon :sweat_smile:

1 Like

Naravno profesore da ti ne treba 10k igrica, samo ti treba 200…

Njemu i jedna radi posao :smiley:

2 Likes

I 200 ce da kupi, jer je tako u mogucnosti :joy:

1 Like

Na temu potrebe nadogradnje prostora za PS5
:joy: nove igrice su tek krenule a nema najave da ce i jedna biti manja od 100gb.
Bukvlno ce biti PS5 4-6 igrica i cao!
Ko nije mislio o kupovini SSD za PS5 neka polako krene. Oni dilovi gde prodaju preko PS5+SSD ne zvuce vise tako lose.

A one kompresije i prodaja magle kako se zvala Kraken ili je to bilo da se smire ljudi sa 660gb

1 Like

28.01. Uncharted legacy of thieves collection :grinning_face_with_smiling_eyes:

Nem pojma što se ljudi čude za Horizon 100gb…
Open world, nex-gen AAA naslov i to jedna od perjanica Sonija…
Mene čudi kako nije 150 i više :sweat_smile:

2 Likes

Ljudi, dosao je dan da prvi put ocistim Plejku od prasine. Je l moze neki najbolji tutorijal koji prikazuje kako da je rasklopim i sklopim ponovo bez da nesto zeznem. Jer obicno sta rastavim tome nema nazad.
I sta preporucujete da pazim, dok budem cisto? Cime da cistim itd…
Mislim prvi put otvaram konzolu, posebno me brine sto je ovo rare species/almost extinct i ako je pokvarim sad necu je naci narednih godinu dana…:grin:

Ne fali ništa, ali neki ljudi prosto moraju da imaju to što je kao neki trend. Što kažeš, imam i ja toliko na SSD-u. Mesec dana igram dok ne predjem jednu, još ću da kupujem SSD da bih ubacio još igara koje neću igrati tamo do rodjendana :smiley:

2 Likes

Pa pisao sam ti bas. Delim konzolu sa sinom :grin:
Brisem ja igre kada predjem odmah. Ali imas igre koje prosto stoje i povremeno se igraju.
Evo npr.
Sin ima i sve to igra sporadicno:
Fortnite 32gb, Fifa21 43gb, 2x NFS 55gb, neki Lego 40gb, Plants vs zombi 33gb, GTA 87gb.
Nista od ovoga nije da on kao predje i da obrisem.
A ja opet imam par komada tipa MortalKombar 100gb skoro, Doom 85gb, Witcher 45gb jos par ubacis gluposti i presao sam tih 660gb lagano.
A nove igrice tek dolaze. Ni jedna da valja nece biti ispod 100gb.

Da sam “sam” na konzoli prosao bih mozda nekako sa osnovnom vezijom.
Ali ovako sa sinom tesko :grin:

1 Like

Sin da uči školu i igra se na PS4. Kakav je to luksuz od malih nogu ? :laughing:

Mukica, zabranjeno mu je stalno. Doziramo mu.
Nisam ja ni imao nikada PS4 tako da mu je to sve sto ima.
A skola na prvom meatu naravno.
A smesan je,dodje kuci i igra se nekada malo misli da ja ne znam :rofl: pustim ga ja neka misli. Samo ga nazovem i kazem aj malo ostavi sada Sony i uci nesto.

1 Like

hahaha aplikacija je zakon ! drug nije znao za to i non stop sam ga sprdao, iskuliraj se malo sa Fifom i tako te fore, da je počeo da me ispituje odakle znam i da mu nisam ušao na nalog :joy: