PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Kakav je Dirt 5 na SS Dačo ?

Nije losa igra. stvarno brutalno izgleda nema sta. Voznje mi nisu izazovne i prilicno je lagana igra. Za casual gamera poput tebe izvrstan izbor.

Prava arkada,odlično radi na ss ima 60 i 120hz mod

1 Like

Dokle s ovim uvredama ? Ja sam semi pro :rofl: :rofl: :rofl:

3 Likes

Pa zavisi šta očekuješ od igre.Meni je ok za glupiranje jer je ograničena mapa pa samo gas i u krug :wink:

Da nije zabavna i mogu da se složim, ali da ne izgleda nešto posebno, ne bih se baš složio. Za to što jeste, skroz lepo izgleda na SX :smiley:

1 Like

Čudna je igra grafički, na nekim stazama izgleda kao iz doba x360 a opet na drugim next gen.
Ok je igra, pogotovo ovako kada dolazi kroz pretplate.

meni je bila super, pogotovo na onim blatnjivim stazama. Prosto mi je bilo žao što mi je Aston Martin non stop bio kaljav :rofl:

Da, te blatnjave su next gen :grin:

2 Likes

A ray tracing barice? :yum:

2 Likes

Niko nema bolji RT od Spajdermena :smiley:

1 Like

Uz PS Collection dobijes Personu 5 ali ne royal ediciju koja je all in one sto se tice Persone 5. P5 Striker je spin off serijal. Persona 5 univerzum, isti karakteri samo je gameplay mnogo drugaciji. Striker nije potezni JRPG vec je nalik Dynasty Warrioru. Igra je ove godine izasla, tako da se radi o relativno svezem naslovu.

1 Like

ontelativno brt, ontelativno :rofl:

1 Like

Sta ces, debeli prsti. :rofl:

Reciklaža mapa iz prošlih nastavaka pa zato imaš taj osjećaj

ajmo brzo blic pitanje- na sta danas potrositi 30 dolara na ps store?

Kena Briidze of the spirit ili 20 funti upgrade Spiderman Miles Morales u Ultimate da bih dobio Marvel Spiderman Remaster

Verujem da možeš. Što ne bi mogao. Igra se vezuje za nalog, ne za konzolu :smiley:

1 Like

Preko aplikacije na telefonu moze.

1 Like

Pa uzmi što kaže Aca preko aplikacije ili preko browsera. 49,69$ ti je RC

On ti je jeftiniji na disku, mada ako ces DE verziju onda nista.