PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Najbolja AC igra je Black Flag naravno.

Pa dobro mozda oce i keva svoj Sony da moze da ubija noobove u CoD :rofl:

1 Like

Kakav udarac za ms

Meh… :confused:

1 Like

Udarac ili “udarac” ? ako hocu filmove imam Netflix. Daj mi bre igre. Daj mi dobru alternativu Game Pass-u a ne filmove.

2 Likes

Pa najavljivali su pandan gamepass-u a biće ovo

1 Like

Rano je za njihovu verziju Game Passa, ako je uopšte bude. Tek kad nešto bude usporilo/omanulo sa trenutnim sistemom kako Sony izbacuje svoje igre, možda vidimo nešto u tom pravcu, ali za sada nema potrebe. Playstation ima svoj model koji funkcioniše.

Jedino će dodavati vrednost na PS+ koji je zlatna koka, a ovaj Video Pass ide u tom pravcu.

Par kratkih utisaka za Ps5. :slight_smile: Prva stvar koja me je ošamarila je DNS error. Uništava me toliko da sam jedva konzolu updateovao kad sam je prvi put upalio. Sve mi je nakačeno na net, nikakvih problema nemam uglavnom, od kompa, telefona, tableta, xbox-a itd. Na soniju me toliko uništava sa time da sam se i jedva ulogovao na svoj profil. Krenem da kucam mail i na pola texta izbaci prozor sa tom greškom i vrati me nazad. Opet krenem da kucam i opet me saseče na pola i nazad. Proverim konekciju na konzoli, svuda stoji connected i da je ok. Vratim se i ista priča, bar 8 ili 9 puta me je izbacivao na pola kucanja, pritisak mi skočio. Ne znam da li još neko ima ovih problema i šta se tu dešava uopšte. Češljao sam google ali ništa konkretno osim “restartujte ruter, restartujte ps5, proverite konekciju”.
Van toga mi je sve ok, konzola je tiha. Testirao sam God Of War i prelepo izgleda i još leti u 60fps-a. Mada očitavanje i nije nešto brže, takođe i za WipeOut je očitavanje isto kao na pa4.
Ali ono što me je najviše oduševilo je Astrobot :smiley: Osmeh nisam mogao da skinem sa lica koliko je ono dobro, i onaj uvod u kontroler, svaka im čast. To treba napraviti celu igru :smiley:

Kod mene problema nije bilo. Čak sta vise odusevila me brzina kojom skida igre i kako radi internet na konzoli generalno. Moguce da ti je ruter nesto pomesao. Ne bi trebalo biti problema.

A post was split to a new topic: Tales of Arise trejler

Koliko ti je uredjaja nakačeno na ruter, odnosno koliko uredjaja može ruter da podrži?

A post was merged into an existing topic: Tales of Arise - release date trailer

Nakačeni smo ukućani, nas četvoro sa telefonima (ali ne konstantno) i pored toga je nakačen xbox kad je upaljen, tablet i komp. A ne znam koliko podržava ruter, imam supernova net i kablovsku pa je to sve njihovo. I meni je download speed super na soniju i sve to stoji, ali kad su ovakve neke stvari u pitanju oko update-a i sl. izbacivao mi je taj error konstantno. Onaj prvi update na konzoli nisam mogao odmah da uradim nego sam morao da ostavim za kasnije i da probam opet. A na netu vidim da baš mnogo ljudi ima taj problem. :thinking:

Jesi probao Manuelno DNS da podesiš? Pogledaj screenshot.

image

1 Like

Eno drugar pravio grupu za share na razmeni
igra od 60$
ps5 2250 din
ps4 nosioc 2250 din
ps4 guest 1500 din

Toliko o poskupljenju igara :rofl:

3 Likes

PS5 je isto nosilac? Video sam da sada moze i 3. clan, sto je super. Mada, kako se bude posteneno smanjivao broj PS4 korisnika, imace sve manje znacaja.

Hvala, nisam pokusavao manuelno nista samo sam probao sa restartom za sada. Bas cu da probam i ovo :slight_smile:

Ne na ps5 nema aktivacije, što znaci da nema guesta, šlepa se na ps4… Biće zajebano kad budu igre samo za ps5…

Nisam znao - znaci na PS5 nema deljenja… tacno sam predosecao da ce neko sranje da naprave!

1 Like

Nije ni meni sve tu jasno, kaze mi drugar mozda i ima guest, al onda ne moze guest za ps4…Sad ce za desetak dana Returnal izaci to ja samo za ps5 pa cemo videti kako moze…

1 Like