PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Ja i dalje muku mucim, cene se nisu nista spustile na oglasima. Vidim na benchu neki korisnici su dobili mail preko mailing liste.

Prema komentarima na Benchu, vecina konzola koje stignu kod nas, prodavali su mnogi zaposleni u ovim prodavnicama, naravno po scalperskim cenama preko oglasa.

Navodno, ocekuje se “normalizacija” vec u junu i julu… preko oglasa naravno, cene i dalje 700-850e…

2 Likes

Sasvim ocekivana prica kada sa jednom konzolom uzme mesecnu platu. :rofl:

1 Like

Pa nije očekivana jer se lako može organizovati supervizija nabavljenih količina konzola kupcima koji su prvi po redosledu preordera. Ovo je vrlo ozbiljan propust u organizaciji navedenih prodavnica. Naravno da su zaposleni loše plaćeni, ali i menadžment je očajan, ili takođe korumpiran (reklo bi se, oba su deo istog problema).

Bole menadjment dupe da se mi razumemo. Sto se njih tice, konzole su prodate. Profit je ostvaren.

Pa resenje sigurno postoji, ako postoje dobra volja i organizacija. Kod nas nema nista od toga.

Kako je krenulo dočekaćemo slim konzole :grin:

2 Likes

Ti si svoje dočekao, ne filozofiraj ! :smiley:

1 Like

I kod nas je kao tako… ali tu su brat, sestra, majka, ćale i td itd :joy: this is Serbia :smiley::smiley:

a Horizon Zero Dawn?

Mogu samo iz licnog iskustva da ti prenesem – nisam morao da uradim nista.

Garant imas detaljan step-by-step na yt, al u sustini su se konzole nasle preko kucne mreze (a mozes i da ih povezes kablom), odgovorio sam na nekoliko pitanja na ps5, stiklirao koje igre i profile zelim da prebacim, i gotovo. Koji sat kasnije i ps4 je bio spreman za fioku.

Evo mozda ovo pomogne:

1 Like

Polovično, ipak je prvi pik bio PS5.

1 Like

Da ti neko sada ponudi da menjaš SX za PS5, jel bi menjao? Asking for a friend… :thinking: :joy:

3 Likes

Da se nadovezem, za 20€ ti dam broj lika da menjate xsx za ps5 :grin:

2 Likes

Malo lože ,ali realno je playstation za mene nije bulvalno okoreli sam xbox fanboy jos sam kupio juče drugi kontroler za ps5 ukanalio sam se maximalno ma :joy:

2 Likes

Drugim rečima, ponude u PM… :joy:

3 Likes

Da, da, jasno mi je to, gledao sam i ja po netu ali ja neću imati obe konzole u isto vreme da bi ih nakačio preko Wi-Fi mreže ili preko lan kabla pa zato. :slight_smile: A za rezultate mi je stalno izbacivalo baš ovo ako su obe konzole tu. :slight_smile: Ali hvala svakako. :beers:

Jok. Rade obe, ne gase se :smiley:

1 Like

Animated GIF

1 Like

Onda jedino ovu varijantu sa eksternim hardom?

1 Like

Enam externi hard ali video sam da može save games da se uploaduje na cloud ako se ima ps plus, a sve klipove ću na usb i to mu je to. Igre ću iznova da skidam, ne može drugačije u mom slučaju. :smiley: Ali hvala :slight_smile:

1 Like