Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Znam da treba, inicijalno pitanje je mogu li iskoristiti trial kod za ps+, ili moram uplatiti mjesec dana?

Nisam video taj deo, nekako mi je promakao. :smiley:

Da, trebalo bi da možeŔ bez problema. Samo nemoj da zaboraviŔ da isključiŔ Auto Renewal.

Probao danas Remote Play i zadovoljan sam kako radi ali nisam bas zadovoljan kvalitetom koji izbacuje ali sta je tu barem mogu da igram na laptopu kad mi je monitor na kompu zauzet.

Testirano sa ovim internetom:

Kako to ide? Zabodes kontroler u usb port na laptopu pa igras?

Da skines program Remote Play. Njega instaliras i pokrenes, zatim upalis konzolu i ubodes kontroler u komp/laptop i sve ostalo sta radis pise u samom programu.

Ja sam rekao i pre 5 god da ce sve postati streaming, fizicke konzole odlaze u istoriju. Samo kad brzina neta skoci jos 10x, a to ce biti za 7 godina.

O tome pricam, vidljivo je losiji kvalitet nego na konzoli. Ako tako radi na 100 mb/s, kako je nama ostalima sa 60 ili manje :slight_smile:

Moracu danas kad dodjem sa posla da malo vise prostudiram podesavanja. Koliko vidim u samoj aplikaciji imaju opcije za rezoluciju koju ja nisam dirao tako da je to moguci problem losijeg kvaliteta.

Ja mogu da ti kazem kako to izgleda na kucnoj lokalnoj mrei. Sa novom Pro konzolom uveli su 1080p 60fps remote play opciju. I izgleda primetno losije nego kada se igra direktno sa konzole. Mozuda nekome pokoja kockica tu i tamo nista ne znaci, ali kvalitet slike je ne druga, ne treca, nego cetvrta liga u odnosu na lokalno pokretanje. O input lagu nema smisla ni pricati.

Ne znam kakve su druge streaming opcije ali, recimo, nacin na koji Nintendo strimuje direktno sa Wii U konzole na svoj tablet-kontroler sliku je 10 generacija naprednije od ovoga. Ok, nije za poredjenje, jer ne ide kroz internet, ali dok striming igara ne bude radio na takav nacin mene remote play apsolutno ne interesuje. Radije cu igrati solitaire u savrsenom kvalitetu.

Sve ovo stoji osim input laga. Ja licno nisam imao tih problema. Konzola je preko kabla nakacena dok je lap preko wi fi-ja zakacen. Cak sam nesto uporedo skidao i nisam imao problem zato sam se bas iznenadio.

Jak and Daxter serijal dolaze na ps4 u toku godine, ali kao ps2 classic igre.

Da ali sa 1080p podrskom. nema 4:3 ratio i ostalih gluposti od kojih vecina igara pati.

Cudi me sto nisu portovali HD kolekciju sa trojke i samo digli na 1080p. Bio bi vise nego presrecan, i konacno odigrao i neki drugi deo sem keca :smiley:

Kako su to teske igre (sem keca)

Ja sam probao HD kolekciju, doduse na Viti dok sam je imao i nisam mogao da igram koliko je bio los frame rate, i cak je crashovalo par puta. Verovatno im bilo lakse da ubace direktno sa dvojke, nego da se cimaju sa losim remasterom

Na ps3 je radila odlicno

Prso nesto ā€œRazmenaā€ forum. :confused:

Jos uvek ne radi,da li neko zna sta je u pitanju?

Pojma nemam :frowning:

edit: proradilo

http://shop.xploder.net/xploder-ps4-edition

Xploder is the ONLY PS4 game save database software in the world - With our exclusive ā€œre-signingā€ technology you can instantly use any other PS4 save as your own.

What is it and what does it do?

Imagine having access to a database of game save points (including 100% complete on many titles) and a simple way to download these to your own PS4 for you to play - that is Xploder! Our database of game saves is updated daily by our professional team of gamers as well as our active community of users.

Hunting around for cheats online can be tricky involving risky flashing or chipping of your console and carries high risk of damage, invalid warranties or getting your profile barred from PSN! No more risk taking, let Xploder do the hard work for you.

No other product, service or method offers this ability. It is exclusive to Xploder and another Xploder first.
Download a game save and apply it to your own profile - the only software that enables you to share saves and to access them instantly through our extensive game database
Works with the all the latest games, even games that profile lock their saves!
Works with the latest PS4 firmwares without ā€œjailbrakingā€ or ā€œmoddingā€
Assigns any save to your chosen PS4 profile
All regions supported
Developed by the acclaimed Xploder team
What is a Game Save?

A game save is a save point that has been uploaded by the Xploder team or a member of our extensive community. By downloading this save and using our exclusive technology, you can then use this save on your own PS4! Stuck on a level? Download a save point from later in the game! Want to see the ending? Download a save point from the end of a game!

Xploder is for everyone - all gamers need a little help some time.

Xploder is a system that allows any gamer to effortlessly obtain and use gamesaves on their consoles so they can unlock levels and stages, unlock secret/hard to find content, gain extra money, etc to play the whole game! Xploder enables you to access the managed online database and website which is regularly updated with new content. You can even back-up all your saved games to your PC to free up memory on your console.

Can I use it to cheat online?

No. Our software cannot be used to influence online activity. It is for game saves (progress saves) in games with campaigns or multiplayer games with unlockable content.

Sayonara grindu u igrama? :smiley:

Iskreno sumnjam da će sony to dozvoliti, mada videćemo da li će moći da ga detektuju.

Mada je interesantno Å”to piÅ”u kao da je ovo uopÅ”te i moguće :smiley: