Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

To je onaj paket full game + season pass 19.99$. Ok za ta 3 sampionata za 10$ i moram bikes da uzmem naknadno jel da?

Uzeo bih ja na razmeni da zelim da je jednom samo obrnem i prodam. Zelim da igru i sve dlcove vezem zauvek za svoj nalog i da mi ostane u kolekciji.

Pa zato jurim sta i kako je najpovoljnije.

Najpovoljniji ti je sada sale na UK.

Ovo sam sve igrao, sto kroz PS+, sto kroz share, tako da mi nije interesantno. Od celog spiska, jedina igra koju nisam igrao je stardust :slight_smile: Generalno dalo se ocekivati da ce to biti igre iz prve godine. Videcemo kojim tempom ce dodavati igre i iz kog razdoblja.

Uzeo sam Bloodborne i kako sad da pocnem? Online ili offline? Nikad nisam igrao Souls igre i jel bi trebao da gledam da pocnem u co-opu ili sam itd. Cisto da me uputite.

Moja preporuka ti je da krenes offline. Prevashodno sto neces biti podlozan da ti neku upadne u partiju (invade i krene da te ubija). Druga stvar, ako si pocetnik sa souls igrama, bolje ti je da prvo steknes neko iskustvo, pa tek onda u online. Co-op je super, ako imas sa kim da igras od poznatih. Ali opet, preporuka je da igras sam, da bi se navikao na igru i stil igranja.

1 Like

Mislim da ne radi na 60fps, nego samo nije zaključan na 30fps. A tih 60 teško da može da postigne. Barem tako kažu na netu, nemam pro, pa ne mogu da proverim

Sumnjam da je frejm pejsing resen, kao sto nije resen ni kod bloodborne. Mada meni nizak frejm nije smetao, al svakako plus za from.

Probao (PRO), igra jednostano leti i izgleda prelepo. Mislim da su dodali jos neke efekte u odnosu na ranije verzije. Mogu da bacim SS (gde se vidi razlika) ili video, ako nekoga zanima.

Ja imam samo jednu zamerku, igra je toliko sporija od Nioh-a, da mi je bilo ekstremno tesko navici se na usporenu radnju. Kao da je pustena u usporenom snimku. Dok protivnik zamahne, ja izbrojim do 3 :slight_smile: a to je takva zezancija da nije moguce opisati. Upravo ta zadrska u udarcu mi je bila naveci problem u souls igrama.

1 Like

Igraj slobodno online, zanimljivije je. Evo ja sam igrao nedavno, proveo 50 sati u igri, niko mi nije upao u svet doduse ni za pomoc

1 Like

Ja sam igrao offline, nije fora da ti neko pomaze, ali ces moci da trazis pomoc i od AI heroja za bosove, u nekim slucajevima.

1 Like

Drawn To Death, PS4
Lovers in a Dangerous Spacetime, PS4
Invizimals: the Lost Kingdom, PS3
Alien Rage – Extended Edition, PS3
10 Second Ninja, PS Vita (crossbuy with PS4)
Curses ‘n Chaos, PS Vita (crossbuy on PS4)

Hmmm, Persona 5 pokidala izgleda. Steta sto organski ne mogu da podnesem jrpg, mada moram da priznam da mi ovo deluje zanimljivo.

Uopste nisam sumnjao da ce biti 90+, steta sto i mene uzasno odbija ono sto sam video na snimcima.

Yup, nije bilo sumnje da će biti odlična igra. Malo mi je smešno da neki kažu da bi svaki JRPG trebao da bude ovakav, kao što su to pričali kad se pojavio Witcher 3. :smiley:

Manje vise odrzavaju isti nivo od novembra 2013 od kada je izasao PS4. Za mene postaje pomalo besmisleno jer pored AAA gaminga nemam vremena za indie. A to je steta.

Jedno pitanje u vezi ps+. Hocu da skinem save-ove, ali mi za to treba ps+. Da li mogu da kupim onaj trial kod od par dolara, ili to ne radi na profilima na kojima je vec bio uplacen ps+?

Koliko ja znam, mozes slobono i manuelno da prebacis komplet save za sve igre. Nije ti potreban plus za to, samo ubaci USB i pazljivo. Jedino ako bas zelis totalnu automatiku, onda uplati plus.

1 Like

Ne ne, save je sa vite od prije godinu dana, uploadovan na psn. Sada hocu da skinem save i nastavim da igram na ps4.

Uglavnom ti treba Plus za to, mada ima par igara koje su Cross-save i možeš da prebacuješ sa jedne konzole na drugu bez Plusa, poput God Eater, Digimona, itd.