Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ok,ispravka to nisam znao I da svaka cast jos jednom!

A ti Bojance sve kao kriza al kupuju se konzole opusteno… Kriza je kad igras ps2 kao ja
Salim se malo, srecna kupovina i da se lepo naigras. Koliko sam shvatio nema fail serija kod xboxone i ps4, kao sto je nekad bio slucaj, tako da nema greske…

1 Like

Ugnjavi me klinac za konzolu ali moram da priznam da I ja ne posustajem za njim mnogo…a sad jos I burazerov me stego…ubise me ovi praznici!!!
Ma nek se igra samo!!!

1 Like

Samo nek se igra. Moj klinac ima 8 god, sva sreca pa se zadovoljava android zezalicama… A ja lagano povlacenje u spavacu sobu i ps2… Bice uskoro i ps4. A mozda i ne…

Nese da pogresis sta god uzo…XO ili PS4…ja uzo PS4 samo zbog nadolazecih naslova a dzoj na XO je neprevazidjen,moram da priznam!

xo joy najbolji ikad napravljen. Lepo ja rekoh: Odradite adapter za xbone kontroler za ps4 i resili ste problem. Micro pravi najbolji joy a sony najbolju konzolu…
Nikad neces imati sve u paketu…osim mozda kad izadje scorpio…

Mozes…x360 :smiley: Bolja konzola, a i bolji joy

glupo pitanje ali da pitam, kontroler se puni u bilo koji usb port na konzoli(mislaim na ova dva porta napred)?

Čovek je uzeo novu konzolu, razumljivo je da ima neka pitanja. A odgovor je da, možeš u bilo koji port.

2 Likes

Hvala I to je to!!! Kad covek ima mozga i pameti ovako odgovara I resave pitanja!!! Svaka cast jos jednom.

Da li tv sa hd rezolucijom podrzava ps4?

Naravno. Zasto ne bi?

Pa ne znam pre sam cuo da tek od full hd moze,ni ja nisam verovao. Hvala na pomoci. :relaxed::relaxed:

Jel moze neko ko je konektovan preko LAN-a da mi napise kakva su mu podesavanja mreže.?

Jel uspeo neko da preko konzole uplati PS+ sa VISA karticom ili sa PayPal nalogom,meni nece da radi ni jedno ni drugo?

Imas kako da platis i aktiviras: Tutorijal: Kako aktivirati PS Now iz Srbije - #31 by bujooo
Ne verujem koliko pitanja postavljas :slight_smile:

Nisam video da ima tutorijal, moja greska…

Jahalang pa super da je tako. Ja imam onaj poznati problem sto nece da se poveze, probao sam dosta dns-a ali nece, pa zato pitam. Jel bi mogao da mi slikas kako ti je podeseno ima u jednom delu pise sve o konekciji.?

Stize li? :relaxed:

24.01.2017 u Evropi