Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Pa da, najbolje svakih 24 sata, i po bar na 3 konzole… I onda uvedu opet neku restrikciju, onda bude E TAJ SONI… :wink: :wink: :wink:

2 Likes

Mozda bi resenje bilo da ovaj sto bi trebao da bude zakatancen stavi konzolu offline…

MagicMaster je u pravu sto se svega tice. Ja iskreno ne bi pravio egzibiciju da svaki dan aktiviram ponvo nalog i vrteo sve tako u krug. Garantujem da mogu da u tom slucaju suspenzuju kompletan nalog, bez objasnjenja, a mozda i nesto vise od toga. Na kraju ce se opet kriviti sony, a ustvari mi bi leba preko pogace :slight_smile:

Kudelisi Akirise :grinning:

Profesor otisao da gleda Logana :smiley: On treba da javi da li mu se nesto promenilo, nalog je kod mene aktiviran kao primarni.

Pa kad se vrati javice, evo tagovacu ga da baci pogled :smiley:

@jahalang0112

1 Like

A post was merged into an existing topic: PC Master Race vol. 2

Cekamo sutra posle 15h, da vidimo da li i kod mene radi na isti nacin.

4 posts were merged into an existing topic: PC Master Race vol. 2

Evo i ja da potvrdim, proslo je 24h i dalje igra radi na oba naloga bez problema. Mozda je razlog vikend, a mozda stvarno je sada moguce imati dva nosioca u isto vreme. Videcemo sta ce biti.

Postoji jos jedna jako vazna stvar, a to su nuspojave koje su se pojavile sa ovim testom. Posto su konzole uparene, tj. moj nalog je primarni na zetovoj kozoli, a njegov na mojoj, desilo se danas u toku dana, da su igre koje sam ja kupvao dobile katanac, morao sam da uradim license restore i da izadjem iz naloga i ponovo se ulogujem da bi sve radilo kako treba, a zet je imao jos veci problem, a to je da nije mogao da udje na svoj nalog, vec je morao na moj, pa onda tek na svoj, jer mu je nalog bio skroz zakljucan.

Sve u svemu zakljucaj je sledeci, ovo za sada radi, tj. nosioc radi na dve konzole, ali se javljaju nuspojave koje mi se ne svidjaju. Ako neko zeli da se igra jos neka javi kakvi su bili utisci. Mozda je ovo samo problem kod uparenih konzola, a mozda je samo poludeo PSN.

@Akiris @jahalang0112 kakvo je kod vas stanje, niste imali problema sa neuparenim konzolama?

De neka se neko otvori za Horizon nalog :smiley:

Kod mene sve ok takodje

Problem je ako nema predvidljivosti kada ce nalog biti zakljucan.

Videcemo. Bilo bi dobro ako ima jos neko mogucnosti da testira, pa da javi sta i kakvo je stanje. Kazem, u mom slucaju moze da se desi da su sve propretne stvari vezane za to sto su konzole uparene, pa to jos dodatno komplikuje situaciju sa nalozima.

Evo ja sam voljan da testiram Nioh ili Horizon :smiley:

Koliko se secam i pre(kada su ukinuli fantome) se nije odmah zakljucavao fantom, nego ovisno - po talasima, nekima je trajao po 2 sata a nekima 5 dana i vise, sve ovisi…

EDIT:

Pre dve-tri godine kada sam ja uzimao igre preko share-a, uzeo sam fantoma TLoU od MagicMastera(ja sam bio drugi fantom, ono kada prodje 6 meseci pa se deaktivira nalog…) i nije mi se uopce zakljucao dve godine, tacnije kada sam kupio PRO sam ga sam obrisao, a ovih 5 kojih sam imao su se mi se po talasima zakljucavali. Ali i dan danas mi nije jasno kako je TLoU toliko trajao i naravno uvek online.

1 Like

9 posts were split to a new topic: PS Now ubacuje PS4 igre

Poslednjih par meseci je poceo da me zeza levi analogni na DS4. Nece vise da prepozna gornji desni ugao. Sad ili ide gore, ili desno. Najvise se primeti u igrama koje imaju bas osetljivo kretanje, na primer, Bloodborne je skoro neigriv, lik samo stoji u mestu i vrti se levo-desno. Dok u MGSV ne primetim da uopste zastaje.
Cak sam prsnuo malo WD sprej da ga podmazem :laughing: , ali no bueno.
Jel imao neko slican problem, a da nije morao da kupi novi kontroler?

Ja sam imao taj problem, i to na 2 kontrolera, kao sto se secas prvi put bio si online kada smo probali Diablo, a drugi put mi se desilo zbog Dooma proslo leto. I kupio dva nova, cist trosak od 100e. To je bila cisto impulsivna kupovina jer sam se iznervirao i jbg. Verujem sada da je moguce da se zameni, pa vidi sa Mirkom ili nekim sa foruma da ti to popravi.

Da, koliko se secam, tebi je i isao sam u stranu.
Sad kad razmislim, i baterija je mnogo oslabila :smiley: moram i to da menjam. Drzi mozda 3-4 sata maksimum.
Pitam se, da li su popravili to sa novim slim kontrolerima.

Mislim da nisu, jer imam Pro kontroler za koji uopste nisam primetio da se sporije prazni od obicnog, a prodao sam stari naknadno kupljeni beli (crce mi se cepa), zajedno sa PS4. Sto je najgore, dodali su jos jednu diodu tj svetlo na touchpadu, kao da im ono jedno nije bilo dovoljno.