Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Lepa vest ako radi. Probacu sa par naloga i javljam da li funkcionise.

Koliko je trebalo sistemu da ā€œprovaliā€ fantoma kada se ovaj nakaci online, pre 4.50 apdejta? Da li odmah zakjucak igru ili kako?

Test pusten na jednom nalogu, za sada nema katanca na konzolama i obojca mozemo da igramo, javljam kada i ako se pojavi katanac i gde se pojavljuje. Cekamo 24h.

Da li ste se obojica logovali na taj nalog. Recimo ako si ti aktivirao taj nalog na svojoj konzoli, da li se drugar logovao kod njega na taj account posle tvoje aktivacije?

Nismo to probali, ali sada cemo i to uraditi. Javljam se sa informacijama.

e to. javi. profa i ja cekamo pola osam, tad istice 24 sata pa ne bi da ceprkamo do tada.

Radi kod obojce za sada i mozemo da igramo u isto vreme. Probali i radi, e sada dokle ce da radi, to je pitanje. Javljam ako bude izmena.

Pisao nekp na razmeni da se nek8m posle nek8g vremena pojavio katanac. Å to je i l8gično. Fantome nisu zaključavali tada, kao ni sada, istog momenta, nego im te prpvere idu ā€œu talasimā€ ā€¦

Pa da, najbolje svakih 24 sata, i po bar na 3 konzoleā€¦ I onda uvedu opet neku restrikciju, onda bude E TAJ SONIā€¦ :wink: :wink: :wink:

2 Likes

Mozda bi resenje bilo da ovaj sto bi trebao da bude zakatancen stavi konzolu offlineā€¦

MagicMaster je u pravu sto se svega tice. Ja iskreno ne bi pravio egzibiciju da svaki dan aktiviram ponvo nalog i vrteo sve tako u krug. Garantujem da mogu da u tom slucaju suspenzuju kompletan nalog, bez objasnjenja, a mozda i nesto vise od toga. Na kraju ce se opet kriviti sony, a ustvari mi bi leba preko pogace :slight_smile:

Kudelisi Akirise :grinning:

Profesor otisao da gleda Logana :smiley: On treba da javi da li mu se nesto promenilo, nalog je kod mene aktiviran kao primarni.

Pa kad se vrati javice, evo tagovacu ga da baci pogled :smiley:

@jahalang0112

1 Like

A post was merged into an existing topic: PC Master Race vol. 2

Cekamo sutra posle 15h, da vidimo da li i kod mene radi na isti nacin.

4 posts were merged into an existing topic: PC Master Race vol. 2

Evo i ja da potvrdim, proslo je 24h i dalje igra radi na oba naloga bez problema. Mozda je razlog vikend, a mozda stvarno je sada moguce imati dva nosioca u isto vreme. Videcemo sta ce biti.

Postoji jos jedna jako vazna stvar, a to su nuspojave koje su se pojavile sa ovim testom. Posto su konzole uparene, tj. moj nalog je primarni na zetovoj kozoli, a njegov na mojoj, desilo se danas u toku dana, da su igre koje sam ja kupvao dobile katanac, morao sam da uradim license restore i da izadjem iz naloga i ponovo se ulogujem da bi sve radilo kako treba, a zet je imao jos veci problem, a to je da nije mogao da udje na svoj nalog, vec je morao na moj, pa onda tek na svoj, jer mu je nalog bio skroz zakljucan.

Sve u svemu zakljucaj je sledeci, ovo za sada radi, tj. nosioc radi na dve konzole, ali se javljaju nuspojave koje mi se ne svidjaju. Ako neko zeli da se igra jos neka javi kakvi su bili utisci. Mozda je ovo samo problem kod uparenih konzola, a mozda je samo poludeo PSN.

@Akiris @jahalang0112 kakvo je kod vas stanje, niste imali problema sa neuparenim konzolama?

De neka se neko otvori za Horizon nalog :smiley:

Kod mene sve ok takodje

Problem je ako nema predvidljivosti kada ce nalog biti zakljucan.