PC Master Race vol. 2

Zbog prenatrpanosti vol. 1 teme, kao i uvek otvaramo jelte novu sezonu…

Tema kao tema PCMR, znaci PC geeks all the way, sta drugo da vam kazem sem:

https://youtu.be/8LCv5sJb8so

nigde niko od kako sam otvorio novu temu, a taman smo se lepo raspisali…

Elem jos cekam plocu, blage veze nemam kad ce, pizdim vise, mada sam i onako preokupiran drugim stvarima ali me kljucka ploca u mali mozak :smiley:

Kao tinejdzer si :slight_smile: jedva cekas da ubacis- spojus makinu i da udaris koji test run :slight_smile:

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

pa nego sta, jos mi sad javili da ploca nece sutra, vec prekosutra a i to nije sigurno, BLAAAAAAAHHHH

a povrh svega sam spremio sve delove za AMD build, da mogu lepo njega da oformim ujedno kad i ovaj… sad jok, prolongira se sve to, a za njega imam da instaliram boga oca od programa, i sam znas samo TecDoc koliki je, pa plus masa ovih pride uz njega…

No farbaju se vrata i stokovi, lece se zivci

Koga još ovo zanima?!? [emoji14]

Sent from my D6603 using Tapatalk

E sad imaju za svaciji dzep

Sent from my Nexus 5

Samo jos da vidimo cenu al pretpostavljam da ce biti 150-60$ a da ce 750ti pasti 30-40$ :slight_smile:

Evo mene. Bio sam na vrh brda 7 dana. Net jedva da je radio. Telenor usrana mreza. Zvao sam ih i naduvao. Tu mi nesto reklamiraju 4g a ni 2g im ne radi nikako!
E da se vratim na temu. :slight_smile:
Nvidia je stvarno pokidala sa ovim grafickim kartama kao sto nisu skoro. Ali jedva cekam jesen da vidim AMD :wink:

Ploce su se opasno prolepsale u zadnje vreme :slight_smile:

Cekam da vidim one Fury Nano, kazu da je performans kao 390 ili 390X na mnogo manjoj kartici. Mislim nije duza od PCI :smiley:

Stvarno je ovaj HBM korak napred, bas da vidimo sta ce sledece godine AMD i Nvidia durade sa HBM2.

Omgg fury fury furyyyyy jedva cekam ovu kartu :tap: mozda nvidia spusti cenu svojim zverima pa da se nesto pazari konacno :hihi

Malopre sam instalirao svez win na HDD, naglasavam na HDD!!! Na istom kompu gde imam i SSD, iscupao sam sve hardove i ssd, stavio novi hdd koji ce biti kasnije u toj masini kad je prebacim u firmu, znaci ovo je strasno!!!

WD Black sam stavio, ajde nije neki bzvz, ali odziv kompa sa njime i sa SSD-om, hahahahahahahahahah smesno, zapravo hdd je toliko trom da imam utisak da je ovo skroz neki drugi komp jedno 200x slabiji… Ko izmisli ovaj SSD alal mu ona stvar, najbolje ulozene pare u PC opremu IKADA!!!

E pa sad planiram da kupim jos nekoliko komada ehehehe, ovaj WD ce biti zamenjen SSD-om prvom prilikom to garantujem, a i sebi cu uzeti jos jedan sigurno…

A ploca naravno se ceka i dalje, grrrrrrr

Ja sam trenutno bez ssd-a i nista mi ne fali.Uvek sam za to da je bolje uloziti pare u cpu-gpu nego u ssd.Naravno ko ima pare uzece sve sto je i najbolje al meni uopste nije neophodan :slight_smile:

Ja sam skoro uzeo SSD, sandisk-ov od 120gb. Nisu strasne cene SSD-a, samsung jeste malo skuplji ali verovatno i bolji nego pazi ovu foru: Kod nasih drljavih distributera svako daje 850 EVO-u samo 2 godine garancije, a trebalo bi 5. Njihov odgovor ne to je da je to do njihovih distributera koliko im daju garanciju.

Uglavnom, SSD koristim iskljucivo za Windows i programe koje koristim, za igre mi nije problem posto relativno ocitava ok ( sigurno brze nego konzole sa blu-ray-a ) i trenutno mi je ostalo nekih 50-ak gb. Sto se tice performansi dobar je za ono sto jeste, podizanje sistema je relativno brzo i ne znam hocu li se ikada navici da se vratim nazad.

I da, i ja sam uzeo nov pc pa sam jedno 15 meseci posle uzeo ssd, nema vracanja nazad.

Bas to. Ko jednom proba samo puskom da ga nateras nazad na HDD. Jesu najbolje ulozene pare u komp. Lepota zivota :slight_smile: kada predjes na SSD

Dok ne probas ssd, jos si nevin sinko hehee, posle ti se osladi piiiiii heheh

Sent from my Nexus 5

Bas to, kada bih morao da biram pre bih se odrekao brzog CPU-a nego SSD-a
SSD je nesto neverovatno lepo za zivot svakog korisnika PC-a :smiley:

Laptop koristio godinu dana, fino radio sve vreme, mazio ga i pazio…Napravim komp sa SSD-om…

Laptop ultra spor odjednom :smiley:

Imao sam dva i menjao sam i na kraju ih prodao i ulozio pare u nesto pametnije i bolje.Kad budem sklapao masinu preko 1000e za sebe tad cu lepo staviti ssd a do tada ulazem pare u neke druge delove koji su mi mnogo bitniji :slight_smile: