Pitanja i odgovori v1.0

Kako se patchuje igra???

Ako imas pristup LIVE-u, onda udjes u igru dok si konektovan na Live i on ti skine.
Ako nisi, poseti ovo mesto: Title Updates - Digiex

To je to, hvala.

Posto ne bi da otvaram kuciste za hdd, jel smem da skinem ako igra nije stealthovana ili sta vec, mislim oce li me banovati ili je to samo ako igram online.

Pa manje ces paznje privlaciti ako igras offline, mada igra u svakom slucaju bi trebala biti stealthovana.

ja sam banovan u novembru prosle godine posle 3 i po godine igranja online sa piratima. i pre nekih mesec dana kad sam krenuo da flashujem drajv na LT 1.1 skontao sam da imam non stealth firmware sto znaci da sam bio “vidljiv” citave tri i po godine. a nisu me videli do novembra 2009. godine kad je zapazen najveci banwave do sada. "One rule applies, there are no rules…

Hvala akiris za odgovor, itekako mi znači!

Dali je bolje da povezem 360 na monitor(i da igram u 1920 x 1080) ili da igram na HDTV na 1080p?

TV je naravno uvek bolji izbor.

Nije li 1920x1080 isto sto i 1080p?

@sikibu1
Jeste,mozda neka greska u pisanju…
Slazem se sa Padawan-om TV-ovi imaju daleko kvalitetnije panele i jednostavno,bolji su :)…

Da li cu moci za brzinom neta 512/128 (dl/ul) da igram LIVE a da nemam neka kocenja,seckanja…

512 je recimo “prolazna” brzina, ali onih 128 ima da zeza. zato sto cisto da objasnim, npr kad igras fifu online, kad ti protivnik sutne na gol, onda skidas tj, koristis onih 512, a kad ti sutiras onda ide upload iliti onih 128. ako mozes da dupliras barem na 1024/256 bice ti mnogo bolje

Sto se tice igara volim da igram samo FPS igre tipa MW2,BBC2,Halo…Najverovatnije cu duplirati ili mozda cak i veci paket uzeti…
Hvala :smiley:

ja sam uzeo FIFU samo kao primer, na FPS je jos gora situacija, ali ako kazes da ces uzeti veci paket, nema razloga da brines…

Dobar dan, novi sam na forumu i jedno pitanje.

Normalno przim preko tutoriala za ImgBurn igre i neke mi normalno rade a neke cim ih ubacim u xbox360 pojavi mi se xbox360 logo, a u my xbox meniu ne stoji opcija play game nego play dvd

Igre koje mi se tako ponasuju su: Tropico 3, ZOI Vancouver, UFC 2010, a normalno sam sprzio npr. NBA 2K10

Nesto sam ovdje na forumu procitao kao trebalo bi .iso file provuci kroz abgx pa ako moze pomoc oko toga

p.s. ne zanima me live igranje samo offline

hvala

dobrodosao…

moguce je da ti igre nerade zato stu su wave 6… imas dva nacina da to sredis: prvi je malo skuplji da ponovo napravis image od tih igara pa da ih propustis kroz neki od programa (verovatno ce ti neko vec reci kako se zovu ti programi, ja neznam posto moja konzola pusta sve bez problema pa tako da nisma imao potrebu da to radim) koji spusta wave pa da ih ponovo rezes na dual layer (zato sam reko da je malo skuplje) ili da narezes activation disk pa da pre nego sto ubacis igre koje su wave 6 da ucitas activation disk a i to se podrazumeva da ako imas firmware 1.6 ili 1.6.1 jer ispod tog firmware neradi ni aktivation disk…

a sto se tice samog abgx tu vec nemogu da ti pomognem jer niakda ga nisma koristio…

evo PS iz abgx, znaci lijevo je nba 2k10 koja uredno radi a desno je ufc 2010 koji ne radi

cak i ja iz ovoga vidim da je nba 2k10 wave3, a ufc 2010 wave4, pa mozda tko zna ovo izvjesce procitati mozda i otkrije razlog

@kornjacaNS igre nisu wave 6

Program za spustanje wawe je 360WavesPatcher al to njemu ne treba jer ima fw 1.61 i to bi trebalo da mu radi bez tog aktivacionog diska taj disk treba kad je fw 1.6 a i wawe6 ti se racuna kao wawe4 ne znam ni sam po kojoj je to klasifikaciji odradjeno al aj to nije bitno

kako da zaradim ovih 50 da bih mogao da postavim thread?