Pitanja i odgovori v1.0

Koji je najbezbedniji način da se on-line igraju igre sa najnovijim firmware-om? Kolko sam skapirao nije bitno da li je igra original ili nije, kada je konzola jednom flashovana samo je potrebno da firmware bude najnoviji i pouzdan i da igre prodju proveru kroz onaj program (abgx360) jel tako?

Zanimaju me iskustva ljudi, već sam jednom banovan, nisam mnogo išao online ali ako jednog dana odlučim da se vratim u te vode…

Hvala unapred…

koliko su mi rekli na jungle flash kanalu wave 4,5,6 obavezno da je ssv2 jer je LT napravljen da radi sa njim koliko sam iskopao na stranim forumima mogu da banuju patchovane wave-ove tj menjane snizavane… Sve u svemu original wave ssv2 i za sada smo svi isgurni.
Pazite ovo izasao freeboot 0.3 za jtage konzole sa najnovijim kernelom i ladno radi Live.

Je l’ neophodan HD da bi se instalirao onaj NXE (da bi nastelov’o rezu na 1680x1050,jelte) ili to moze stati na memorijsku od Arcadea?

osim SSv2 i orginal vave treba imati i SplitVid!! za LT

provereno, za sada nista od bana :smiley:

jel mogu skiniti live igre sa interneta staviti ih na usb ili dvd i igrati na xboxu

E ovako nov sam na forumu…Ocu da kupim Xbox 360 Elite e sad mene zanima razlika kad je Xbox fleshovan i kad je cipovan???..Sa kojim mogu da igram multiplayer a da mi ne banuju Xobx…Ili cu morati da kupujem org igre…
Hvala Unapred

čipa više nema,vrši se modifikacija dvd roma,možeš igrat multiplayer sa modifikacijom,ali igre prije prženja moraš provjeriti programom abgx,i ukoliko nije ssv2,morat ćeš je patchirati,ovom najnovijom modifikacijom rizik od bana je sveden na minimum,pa vrijedi pokušati :smiley:

Drustvo, treba mi pomoc?
Da li je moguce da se na Xbox-u ubaci igra skinuta sa net-a, i da se igra bez problema, a Xbox nije cipovan-fleshovan, cita samo originale, i kako?

nije moguće…

Posto se bas ne razumem u to bolje mi je da polako kupujem igru po igru nego da sjebem nesto…:D:D

Cipovi su bili nekad na starijim konzolama (ps2…), za xbox 360 postoji mod chip, ali je toliko skup i nepopularan da je skoro pa nestao. Zato tu postoji flashovanje dvd drive-a sa firmware -om na kojem je hackovan pristup piratskim kopijama diska. ako imas konzolu koja nije flashovana, preporucujem ti da kontaktiras nekog od momaka ovde koji se time bave (pekisa, prenex…), cena mu dodje od 20-30e i onda si na miru. mnogo isplativije nego 6600 - 7000 din po kopiji. Sto se tice igranja na LIVE-u sa piratskim kopijama, niko ti ne garantuje ban kao sto ti niko ne garantuje da te nece banovati, igraj na sopstveni rizik. ali ako te ipak banuju ne gubis nista vise samo igranje preko neta. Do pre mesec dana prilikom bana su zakljucavali i instalaciju igara na hard disk, ali zbog krsenja EULA-e (to je ono na pocetku sto mi nikad ne citamo :D), ukinuli banovanje instalacije. Tako da ti sam proceni, koliko ces se igrati. ako planiras recimo da igras neku pucacinu na netu (Modern Warfare 2) ili neki sport isto na LIVE-u, i nista drugo, onda bem li ga kupi ta dva originala i igraj se legalno. ako kontas da przis sve sto izadje, onda flashuj drajv, kupi brdo dual layer diskova i pridruzi nam se :wink:

Pa i mislio sam da igram MW2 na xobx-u…Videcu jos imam druga koji ima dosta org igrica pa mogu od njega da uzmem…A sigurno cu kasnije morati i ja da flashujem i da vam se pridruzim :smiley: :smiley:

Pozdrav ljud. Banovali me prosle godine prekosutra dobijam novu konzolu od Pekise pa sam malo ispao iz price sto se abgx-a tice.
Jel ovo ok?

nije,moraš je patchirat pošto je igra ssv1…

Moras da patchujes!!

Ok hvala. Patch-ovao sam je manuelno

Koja je fora sa NTSC ili PAL. Neke konzole koje su jtaggovane mogu da startuju i PAL i NTSC

koju god konzolu da kupis ovde bice PAL (99%) i na njoj ce raditi samo PAL ili Region Free igre. Isti djavo ti je i sa NTSC konzolom. E sad ako imas jtaggovanu konzolu, da bi prebacio igru na HDD a da ti ne trazi disk moras da je “preradis” uz pomoc jednog programa koji ima opciju Make region free, tako da ko ima jtagovan xbox360, ne mora da ceka posebne izlaske igara nego cim se igra pojavi samo prebacis na region free i przis…

Ko pita ne skita. :smiley: Vidim da se pojavio patch za Mass effect 2 koji planiram ponovo da obrnem u bliskoj buducnosti pa me zanima da li se isti moze ubaciti na banovanu konzolu?