PES Has Been Renamed eFootball, and It's Fully Free-to-Play

1 Like

Hahahaha pobeda

To su Rolando i Mussi. :sweat_smile:

9 Likes

Predobar soundtrack takodje…ja ovo i dan danas poslusam… :rofl:

Takodje nezaboravna Master Liga i Babangida, prvi igrac kojeg dovedes, R.Carlos za sirotinju. :rofl:

5 Likes

Ovo je strasno na toliko nivoa. Sa slabim PES-om, nema sanse da EA ikada sredi gameplay u Fifi. Ne pada njima na pamet da menjaju svoju ultra skriptovanu zlatnu koku. Da se izvinjavaju, za sta? Samo gruvaj promo pakove. Ove godine je gameplay solidan, ali ni jednu jedinu novu stvar nisu dodali samo su rebrendirali identican engine koji su pretenciono nazvali Hypermotion. Lica ne zelim ni da poredim, ali verujte mi da su Rolando i Musi pet u glavu za te robotske pokrete i smehotres od hypermotiona. Fizika lopte ne postoji, gube i licence, polako ali sigurno PES preuzima seria A klubove.

Ne znam sta da ocekujemo od one trece fudbalske simulacije, ali next gen fudbal je za sada tezak fail.

4 Likes

Walking Dead

1 Like

Pa ne samo next gen. Vec duze vreme EA muze igrace…a vi svake godine kukate ali opet uzmete igru day one za 50-60€….sve dok je tako, nema cemu da se nadate. :rofl:

2 Likes

7 Likes

On je dao 100 :joy:

2 Likes

Sada bas citam sta ukljucuje taj Ultimate edition. Ladno ljudi placaju dodatnih 30-40e samo da bi imali malu prednost u odnosu na druge. :rofl:

Pa da. Tuga.

Kada su oni likovi tzv Game changers koji dobijaju igru pre svih pravili strimove, od dva, tri, cetiri h trajanja, jedna ili maks dve tekme. Sve ostalo kartice, kartice, kartice i kombinacije.

Ono sto vise brine je broj ljudi koji gleda stream.

1 Like

Stream je takodje posebna prica, pogotovo ovi sto doniraju novac. :rofl:

1 Like

E, odigrao sam partiju. Dao gol Mussijem i umro od smeha… Sta uradise coveku :joy:

Inace, bugove na stranu, nije bas toliko losa igra. Pes kao Pes proteklih godina.
Koga interesuju achievementi, pokupio sam u prvoj partiji sigurno 240G. 120 G sam dobio jer sam dao gol u 92. minutu, tj. stoppage time.

1 Like

Dosta je blurry, ne znam da li je samo na slici tako. Izgleda kao da je iz PS3/360 ere. :rofl:

Uf ne znam, gledao sam par gameplay videa…meni je igra neigriva kada vidim da igraci prskaju usred collision-a i da im se bukvalno izvrcu zglobovi, krecu se retardirano i izopaceno plus na to propadaju kroz travu. :rofl:

1 Like

To je direktni capture sa xboxa, preko capture kartice, tako da, da tako lose izgleda. :smiley:

A dobro, za gameplay moze moje misljenje lagano da se zanemari, ja nisam nikakav ni fifa ni pes igrac, samim tim nemam previse pojma sta pricam. :grinning:

Jedino eto uvek kada posle fife ukljucim pes, imaju neke situacije i animacije koje se u fifi ne mogu desiti (bar ja mislim).

1 Like

Mislis na ovo

:grinning_face_with_smiling_eyes:

4 Likes

Izmedju ostalog… :joy:

Yup. :rofl: Pogotovo Naruto run. :rofl:

9 Likes

Ja ne razumem zašto su ljudi ljuti ?
Nije ovo Cyberpunk pa sa si puko 60 evrića za nešto što se ne može ni igrati …
Msm ovo je besplatna igrica …
Radi igraj, ne radi deinstal nista ne košta…

Niko se ne nervira niti ljuti, samo se sprdamo, opravdano :grinning_face_with_smiling_eyes: