PES Has Been Renamed eFootball, and It's Fully Free-to-Play

PES isn’t just getting a new engine – it’s getting a new name, new modes, new release style, and it’s free-to-play.

Konami has officially renamed the Pro Evolution Soccer series eFootball, and it will become a digital-only, free-to-play game coming to PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One and PC this Autumn - with iOS and Android versions to follow (Konami refused to comment on any potential Nintendo Switch version). By this winter, all versions of the game will feature cross-play, although mobile players will need to use controllers to play against console and PC players.

2 Likes

Opaaa, malo mi se ime ne svidja al dobro.

Pes propo zvanicno :joy:

4 Likes

Ne znam na kom Engine-u je trenutno, ali pise da prelaze na UE.

pa nije ovo lose posto necu nikad vise bacati moje pesose na fudbal neki.

Ovo dz taman godisnje da odigram 10-20 utakmica i dosta.

3 Likes

To sam i ja isto pomislio. Plus će biti dostupan cross play pa mogu sa drugovima koji su na PS5 da odigram koju. Top! :smiley:

2 Likes

Blizi mu se kraj…

1 Like

Potez očajnika u prevodu :wink:

1 Like

Vi niste svesni koliko ljudi preferira. Nema ni priblizno kraja.

Pa mi stariji da,mlađi nisu toliko zainteresovani za PES/e football

Ja mislim da je ovo dobar potez, ja recimo ne mogu pes da gledam ocima, ali posto ce biti free probacu ga sigurno, pa cemo videti.

Koliko sam ja upucen, oni jos postoje zahvaljujuci Juznoj Americi, tamo je pes mnogo popularniji od fife.

I kod nas je izgleda, redovno dominiramo i na svetskim takmicenjima.

Ko se seca seca se… Castolo je derao

20210721_132051

6 Likes

To su bila vremena,PS1 radi po 10sati dnevno na raspustu.

3 Likes

Ja koliko se secam, cak smo i na PS1 uz memorijsku karticu mogli da menjamo imena igracima, pa smo naravno lako znali ko je ko iz ovih poznatih timova i reprezentacija :smiley: a da je radio satima, radio je :smiley:

2 Likes

Stavljanje Roberta Carlosa u napad…

Elem, ‘beš fudbal bez FUT. Jel’ tako @padawan? :smiley:

Jel bio bese i ISS 1 i 2, jedan imao samo klubove a drugi samo reprezentacije na PS1

2 Likes

ajde sto prelazi na free-to-play, al sto promena imena?! eFudbal zvuci tako… jadno.

3 Likes

Ako si imao club edition. Inace samo repke, jedino si master ligu mogao da igras sa klubovima.

1 Like