PES Has Been Renamed eFootball, and It's Fully Free-to-Play

Nisam nikad kupovao ove premium packove za bilo šta. Šta sad ovo konkretno znači za offline igranje, izabereš PSG i ne možeš igrati sa Mesijem, Neimarom dok ih ne kupiš, ili ovi packovi vrijede samo za My Club ili kako?

Ne, ti igraci su samo za online igranje. S obzirom da se igra zove eFootball verovatno ces offline modove poput master lige morati odvojeno da kupis u nekom DLC paketu. :rofl: Nisam siguran, ali takva neka prica se vrtela kada su objavili promenu imena i da ce biti F2P. :rofl:

Ne preterujte. Meni je tek sa ovim dogadjajem i ove godine pes zvanicno mrtav. Imam uredno poslednjih 5 verzija i svaki je bio super. Sto se tice ostalih igara, tu nema spasa.

Ne kapiram zasto je mrtav ako je besplatan? Zar nije bolje 0 nego 60-80 eura i to za bolju igru?

Pa šta je ovde bolje. Imas par klubova sa kojima mozes igrati. Nema master lige zbog koje se pes i drzao. Taj kao neki esport je jadan da jadniji ne moze biti. Igramo mi i ostale “nebitne” drzave…

Čekaj malo, koliko klubova će biti dostupno u ovoj free verziji?

Moraće se otključavati klubovi kroz DLCove ili kako?

9 klubova za pocetak :rofl:

Pa kao da igram trecu Lozničku ligu.
Ovo više liči na demo ali ne, u pitanju je full igra ahahha

Edit: btw u fifi stiže Crvena Zvezda konačno

Taj njihov online “mod” je toliko jadan da je 2021 i dalje free, edicija sa myclubom, bez ML. To bi trebalo da je konamijev take on fut, što je najtužniji take ičega ikad.
Počnem prošle god taj 2021 i kao 3v3 coop mode. Ja lvl1 sa čini mi se cristianom, ostalo bronze igrači nivoa castolo, minanda itd. Upari me samog protiv 3 lika, svi lvl 15+ i mod je takav da od sve trojice pokupi najbolje rated igrače, u prevodu dream team protiv mojih mučenika + cristiano.
Needles to say jurio sam da što pre dobijem što više crvenih :rofl:

1 Like

Igra je puna bagova…

1 Like

8 Likes

Čim su prešli na f2p znalo se da će ovako izgledati igra. Sad je cilj što manje troškova, to bolje.

Probao sam juče i zažalio za bačenih 30 minuta života.

Katastrofa.

Bolje da su sačekali par meseci i još doradili igru. Ovako bagovito, iskaču teksture. Online nije funkcionalan.

U ovakvom stanju izgleda kao neka demo beta verzija. Bolje sačekati da se srede stvari, pa onda probati, da ne bi sebi pokvarili utisak o igri, kao što sam to ja uradio.

Nece biti mnogo bolje, igra je svakako u kanalau neko vreme. Posle prelaska na F2P model ne znam ko moze ocekivati ista od ovoga…

1 Like

Nema još ništa zvanično za CZ u fifi 22?

Nema zvanicno ili ne, nece biti.

Ček, nema zvezde u fifi22? Ja nešto video da je potvrdjena…

1 Like

Dotakli su dno,sad MS nek kupi konami ovo je postalo sramota

1 Like

Bukvalno bi bio odličan deal. Šta bih dao za novu Castlevaniu, uhhh.