Par pitanja vezanih za Playstation 3 (Pocetnik)

Koristite mrezni kabal za povezivanje konzole adsl, kablovski… nije bitno koji imate. Ovo preko telefona mislim da nije njsrecnije resenje bas zbog tih oscilacija. Ja imam mogucnost i koriscenja wifi-a, ali sam se pre odlucio za mrezni kabal da povezem konzolu. Normalno da kada igrate preko interneta izbegavajte da skidate torente ili neki download jer cete lagovati i imati veliki ping i bice neigrivo
@Alex111 kada korsitis mts openTV i internet nemaju veze jedni sa drugim. Ruter deli internet posebno za tv signal, posebno za racunar. Tako da neme veze da li je tv upaljen ili ne

Hvala Maci: Pa onda ce biti ok. :slight_smile: Ps da li je bolji Slim ili Super Slim model Playstation 3 konzole.

Ja sam ponosni vlasnik xbox 360 konzole, dobices odgovor od iskusnijih clanova :da:

bolji je slim, kvalitetnije je napravljen, kod SSlim-a ti je previse otvoren BD drive tj dostupna mu je prasina u vecim kolicinama, plastika nije kvalitetna, ali to ti je uvek tako sa poslednjim revizijama konzole kvalitet opada

e da za nijansu je tisi obican Slim jer BD drive se znatno manje cuje kada vrti disk, kod SSlima ona supljina u koju se ubacuje daje mu dodatnu buku

Hvala studiovpc.Znaci onda da gledam slim :slight_smile: sa 320gb :smiley:

slusaj me sad pazljivo 320Gb znaju da zezaju, nadji model CECH-2003A ili B ili CECH-2004A ili B, modeli CECH-2504A ili B znaju da zezaju, kod njih je kako ti se zalomi, ako ces da stavljas CFW to ti je sto ti treba, ako neces imas 3004A-B modele koji su ok za online i originale, ali gledaj nadji sa sto manjim hardom pa dokupi neki tvoj stavis 500Gb neki bolji hdd ima da radi kao metak

Pa meni samo za Originale i za On-Line treba :smiley:
pa onda mozei od 160gb ili 120gb ne treba mi mnogo i da kad se napuni taj hard sta radis onda.

pa vrsi tebi i SSlim posao, samo seto eto za nijansu je bucniji nije strasno ali sta znam, meni licno je lepsi Slim a imao sam i Super Slim, stvarno jeste bucniji

Super Slim ima ono glu*po ubacivanje cd-a u njega.Tako da me od pocetka nije zanjimao i sad kad cujem da je bucniji onda mi nikako ne ide u korist da ga uzmem.
Da li se jos pravi slim ps3 ili samo super slim

samo sslim, slim moze da nadjes kome je ostao na lageru ili polovne

E j***** nista strasno valjda cu da nadjem neki slim u nekoj prodavnici u kojoj je ostao :smiley: :slight_smile:

Evo me opet, dobio sam ps3 super slim 12gb. Stavljam mu hard od 500 i dobio sam karticu sa ps3 ali nista ne razumem jel je na nemackom. A ako je neko voljan da mi objasni sta ja tacno dobijam kad ubacim taj kod. :slight_smile: psn+:)

Kod je bitan a ostalo u settings promeni sprache na engleski :slight_smile: google translate pomaze.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrav planiram kupiti ovaj monitor Gigatron - PHILIPS LED TFT 24" 246V5LHAB/00 Full HD. E sada on ima hdmi ulaz i pitanje. Da li cu morati posebnim kablom povezivati konzolu i zvucnike i , da li hdmi ima i zvuk i ako ne kako da povezem zvuk. Da li je potrebno jos nesto sem monitora i kompa za prikljucivanje konzole na njega. Hvala

HDMI prenosi i sliku i zvuk, tako da samo povezi konzolu preko HDMI-ja i uzivaj.

Hvala puno :slight_smile:

Imam jedan problem, Igrao sam Prince Of Persia koji na hard disku zauzima 1114mb, Call of Duty Black ops koji ne trazi nista i Gta V koji je zauzima oko 8843mb tako nesto. E ja sam obrisao sve od Prince of Persia i Gta v i kad hocu da igram Bioshock 1 kaze da mu fali jos 2226mb a inace je velik 5012mb i sad u cemu je problem ne razumem. Da li trebam da radim nesto dodatno da bi se lepo obrisalo ili tako nesto ne razumem. Jednom dok sam hteo da brisem GTA V hteo sam da obrisem gta v koji zauzima 8843mb i zablokirao mi se sony i sad kada sam ga iskljuci i opet upaalio pitao me je da li zelim da formatira disk opet ili tako nesto ali da ce to da potraje 2-3 sata e sad da li je to problem posto posle toga nista nije bilo. I da li je opasno za sony hvala unapred :smiley: Obliva me ladan znoj :frowning:

Pa zbog toga ti i javlja to sa mestom, corruptovao se file system, inace normalna pojava kod ps3, i to kad ti je javio ti si 100% odbio a nisi trebao. To mi je kao repair neki, i traje 5 minuta u vrh glave…

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Jel mogu to nekako popraviti :frowning:

Koje da popravljas bre :slight_smile: pa kad ti to javi prihvati da odradi, skini ponovo igru koja ne radi i problem resen

Sent from my HTC One X using Tapatalk