Par pitanja vezanih za Playstation 3 (Pocetnik)

Ping i lag su veci problem ako igras preko racunara, a ako konzolu povezes na internet preko mreznog kabla i ne vuce ti nista drugo internet tipa da ti na racanuru neko gleda yt klipove ili neke druge… i ako ti dowload ne radi sanse za veliki ping i lag su skoro iskljucene.

sto se tice oduzivanja, uvescemo DONATE dugme cim puste PayPal uplate kod nas hehehhehe :smiley:

Nemoj zaboravit’ opciju za kredit!! Pa lijepo na rate :smiley: :stuck_out_tongue:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Najbolji ste najvise mi se svidja to sto me niste odma ''mali si ti za to bla bla. Imao sam takva iskustva :slight_smile: Za svaku pohvalu

Na mladima svijet ostaje :smiley: :wink:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Posto ima ljudi koji ‘‘Kradu’’ (ne odnosi se na nikog sa xbr). Gledao sam po KupujemProdajem igre pise igra 10/10 (folija,Knjizica,nije koristena i tako dalje). E sad da li postoji sansa da oni narezu pirata pa da ga prodaju kao original?!. Ili ako je vec koriscena pa ima samo nalepe onu foliju preko cd-a :slight_smile:

Zajednica stvarno jeste najbolja :slight_smile: Kada sam dosao pre 4 godine ovde postavljao sam mnogo glupih pitanja, ali naravno ostali su imali strpljenja da mi odgovore. Sada kad postavim neko pitanje niko ne zna odgovor :smiley: Niko se nije rodio naucen, samo opusteno.

Posto 1 BR disk kosta oko 7-8 evra mislim da im se ne isplati da rezu i prodaju :slight_smile: Takva vrsta piraterije za PS3 ne postoji ako mislis na to. Mada, moguce je uvek da se neko napravi pametan i ubaci unutra prazan dvd. Zato uvek kupuj od onih koji imaju dosta pozitivnih ocena. Jes’ da su (mozda) malo skuplji ali znas barem da je 100% kao u opisu.

ne mogu da se rezu igre za PS3 tako da uzivaj sve su originali

Hvala. Dosta sam se edukovao u poslednjih 20H o Playstation-u 3-ojci. Svaka cast ako me jos nesto bude zanjimalo objavicu ovde .

Alx hvala pa da li se mogu razmenjivati igre za ps-3 kad ga budem dobio na XboxRepublici posto vidim jedino u vas imam poverenja.:slight_smile:

a sto ne bi moglo, ima u oglasima tema za razmenu igara, pa mozes tamo a mozemo i da otvorimo za razmenu PS3 igara, mada mislim da je vec pisano u ovoj prvoj…

Hvala Studiovpc i aLx i Akirisu i svima koji su ucestvovali u temi hvala hvala… jos samo da dobijem ps3 i onda krece zabava… :smiley:

E jos nesto me zanima kako da snimam svoj gameplay na ps3 :slight_smile: posto bih to zeleo i da kako se povezuju sluske na ps3

upravo kupio ps3 super slim
update software izvrsio preko sony expirie s , sve proslo brzo i bez problema

Super :slight_smile: jel si dobio neku igru uz ps ili si dodatno kupio

@alex111 bluetooth sluske, hands free za mobilni i namenske za ps3, za snimanje hdpvr zaseban hardware za snimanje gameplaya ekstra stvar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ma nisam nista kupio iskljucivo cekam darc souls2 i naravno nekoliko exk. polovnih

M007P koliko para kostaju te slusalice sa mikrofonom
Loladinka koliko sam shvatio ti si radio update preko telefona jel si uzeo klasik crnu boju ps3 ili neku drugu

Od 40$/€ pa navise

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa nisu skupe :smiley: :). Hvala M007P

uzeo sam ps3 super slim sa 12 gb memorije crne je boje. Telefon sam iskoristio kao hotspot(uplatio 100 din ns 064 i dobio neogranicen internet za narednih 7 dana a u sklopu toga 500 mb po max brzini od 32 mps). konzola mi je sama prijavila dostupni update, skinuo sam stim sto je kod domace 3g veze sto nudi mts prevelika oscilacija protoka a cisto sumnjam da uopste nekada i dostize 32mps.
Probao sam da sony expiriy s iskoristim za remote control i pored toga sto za to na konzoli postoji opcija cak i nudjenje pasworda za svako povezivnje ps3 sa phonom ili iphonom uvek mi se prekidala veza (na you tube spominju da je jedino moguce samo sa jednom vrstom sonyjevog telefona).Nije moguce iskoristiti telefon za hvatanje wifi signala i istovremeno povezivanje istim. Moguce je povezivanje kada je telefon hotspot. Prvi utisci na psn: nisam proveravao trenutni protok ali mi je otvarao sve u ps store sve instant. Za pregled ps store koji je trajao 5 minuta i neke spice vezane za ghost potrosio sam 80 mb.
Dodao bih samo da ovaj 3g mts-ov internet nema veze sa internetom jel protok varira svakih 10 sec, i trebao di ba ima naziv 3g u pokusaju

Prvi put Ping: 93ms 3:98mbps i Upload 0.40
Drugi Put: Ping 13ms Download speed 3:50mbps i upload 0.39
Treci Put Ping 9ms Download speed 3Mbps i upload 0.44
Cetvri put Ping 20ms Download speed 5.09 i Upload speed 0:49 Znaci svaki put je drugacije. Ukljucujuci da imam i njihovu televiziju koju konstanto gledam pa verovatno i ona vuce nesto :smiley: :slight_smile: