Par pitanja vezanih za Playstation 3 (Pocetnik)

(1) Da li cu imati lag na igrama za playstation 3 ako igram on-line (na tabletu mi pise: Jacina Signala Odlicno i Brzina veze 65mbps) u pitanju je Wi-fi.
(2) Da li moze Playstation 3 da se poveze preko Wi-fi-ja.
(3) Ako ne postoji nacin koji je drugi nacin za povezivanje (imam ruter) nije adsl internet bezicni brzina 5mb ali ima oscilacija pa me to najvise plasi da li cu imati laga.

Onda je sve dzabe jel me najvise vuce Mp (Battlefield,Call od Duty, itd). A Sp samo Gta,Skyrim

Mislim igrao bih ja Sp ali mi ne vredi davati 30e za Sp.
Hvala unapred

  1. lag zavisi od ping-a ali ja nesto nisam primetio da ga ima, sve igre normalno rade online
  2. i 3. da moze wifi, a imas i LAN pa kablom ako hoces, to ti je bolje nego wifi zbog signala ako zataji nekad, pa da ne bi ispastao u igranju

Hvala na brzom odgovoru znaci necu imati problema ako uzmem Playstation 3. :slight_smile: Imacu jos puno pitanja posto mi neke stvari nisu najasnije ali otom-potom ne mora sve danas.

upamti jako bitnu stvar. posto vidim da planiras da se igras iskljucivo u legali, mislim na originale, koristi wi-fi, i videces kako ce se pokazati. meni npr, radi identicno kao preko LAN-a. ali, pojavi li se update za sistem, ne za igru, NIKAKO NEMOJ DA RADIS UPDATE PREKO WI-FIja. Jako puno konzola je brickovalo, pa ni sam Sony ne preporucuje update preko wi-fija

Hvala saznao sam jos jednu stvar svaka pohvala za Administratore koji su munjevito odgovorili. Pa planiram u legali zbog mp-a :slight_smile: A preko lana ako se prikljucim da li cu morati da radim neku update na konzolu da bih mogao da udjem na internet ili samo ubacim kabal i to je to. :smiley:

e da na to obrati paznju, sto se tice update-a ja sam ih uvek radio pesacki manuelno, preko USB-a nekako mi najsigurnije bilo, do duse moze i preko LAN-a da skidas, ali neka hvala, ovako mi je veca sigurica…

Ako je tako sigurnije :slight_smile: kad ka budem kupio moracu sve da naucim to sto ti kazes preko usb-a ili neki drugi nacin da ne S**** konzolu posle da gledam… :smiley: :slight_smile:

LAN je ok, samo izbegavaj Wi-Fi ako ti sistem kaze nesto tipa there is a 4.50 firmware update for PS3 System

Hvala Akiris.A sta ce biti ako mi usled update-a pukne veza ili nestane struje da li ce sam da krene ponovo da radi ili ce nesto da se zezne u sistemu. :slight_smile:

PS3 ce se ponasati ovako ako se to desi:

Uvek mozes da skines update, prebacis ga na usb pa uradis manuelni update. imas sve bukvalno na youtube-u, bolje spremi safe enviroment pre update-a, proveri sve, i onda uradi. Generalno ne bi trebalo da ti brickuje ali nikad ne znas, desavalo se.

samo malo veca cigla od ove :slight_smile:

Hah. To nije retka pojava da se desi da pukne veza. OrionTelekom u pitanju ne puca svaki dan ali desi se 2 puta mesecno,nista strasno i sta posle kad se ponasa kao cigla onda kanta ili popravka? izvinite sto puno pitam ali bolje da se inforimisem nego da posle nesto Z*****

a neee neee veza ako pukne nije nista onda, samo prestane da skida, ne radi on update direktno sa neta, prco ga skine na konzolu pa uradi… ali ako u pola tog update-a kada vec krene da se instalira, nestane struja, e onda je cigla

Znaci prvo skida update pa ga onda instalira.OK Znaci nije preporucljivo da se radi update po grmljavini xD Hvala vam puno svaka pohvala
Za vas :slight_smile: Igrao sam dosta konzola od starog ps1 i prvog xboxa do Xbox360 do Playstation 3 pa nikad se nisam susreo sa tim update-om citao sam o njemu na forumu i to ali nisam doziveo. Ako bog da za nesto vise od mesec dana stize u moju kucicu <3

Pa sada kada skines sa neta on kesira na HDD instalaciju i raspakuje pa tek onda radi azuriranje, verovatnoca da nestane struje bas u tom min je mala to traje par minuta. Kada razmislis onda ti UPS treba kada radis update, sto po meni nije potrebno mislim da su resili dosta stvari sto se tice azuriranja hardware bitne stvari se instaliraju za 20 sekundi maks i to dovodi do brika tako da verujem da moze da se sredi 99,99% prekinutog ponovnom instalacijom iz recovery-ja.

Hvala na objasnjenjima mene samo brine ping I lag u on-line igranju

ma nema ga bre sve ok, svi igraju online niko se nije zalio na to…

To je odlicno I kolko cesto se rade update-ovi sedmicno mesecno?

niko ne zna, nekada traju i po pola godine

:slight_smile: Hvala puno hvala Kako da vam se oduzim ako postoji mogucnost :smiley: