Par pitanja vezanih za Playstation 3 (Pocetnik)

Pa ja kad sam hteo da obrisem to od gta 5 zablokirao mi se sistem izvuko sam ga iz struje i to mi je ponudilo i ja budala stisnuo O i nisam prihvatio :frowning: ali mi se to vise nije pojavljivalo za gta v da ga ima na hard disku

Desava se opusti se ne drami vise, bilo pa proslo heheh sad znas kada se desi opet prihvati ono i uzivaj, i trudi se da ga ne cupas iz struje nego drzi power dugme skroz dok se on ne ugasi sam

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Hvala puno znaci kad mi opet izleti to na ekran da stisnem X i sve ce opet doci na svoje mesto a do tad ne mogu da igram BIoshock a da i gde mogu da proverim koliko jos mesta imam na hard disku jos je onaj fabricki od 12gb

Ne stiskaj po navici nego ukljuci mozak i procitaj sta pise na ekranu, ako ne znas pitaj ovde da ti odgovorimo, i onako u roku od 10 min dobijes odgovor

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Bre ja ne pamtim da blokira toliko cesto, mozda ga nesto drugo muci. Sto se tice gasenja samo mu sokiras hardware nije pametno zbog posledica.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Za hdd u settings pa system information vidi, ljudi nemojte da se plasite da istrazite opcije konzoleā€¦ Sta ne znate ne dirajte a sta je logicno logicno je da se namesti ili vidi

Sent from my HTC One X using Tapatalk

M007P To mu je prvi put od tad nije. Hvala puno ne znam sta bih bez vas a jos malo bi trebao doci hard od 500gb

Ma desi se s vremena na vreme zavisi od igre ili cega vec, jer se zatupi. To je bug u sistemu i zna se za to odavno a sony nista ne resava jer je sve nasumicno kad i gde se javlja

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Evo kao sto si reko pogledao sam koliko imam prostora pise 2008mb /12 gb SOKIRAJUCA CINJENICA posto nemam nista na Hdd. Hvala sto si mi sve lepo objasnio i sto me nauci da ne trebam paniciti kad je u pitanju sony :smiley: HVALA

Ne znam samo sto se cudis, prvo i nemas svih 12 sto je najgore, uvek pise manje zbog nacina obracunavanja prostoraā€¦ A inace svaka igra koju ubacis u konzolu uvek instalira nesto na hdd prilikom pokretanja od 300MB do 2 GB zavisi kako koja igra. Plus ako ides na psn sve se kesira na memorijiā€¦

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Hvala puno. Jos malo hard disk pa ne bi trebalo da bude problema i necu ga cupati iz struje :smiley:

Svaki update, + igra instalacija koja je ima + kesiranje sistema+ sistem pa 12GB je smesnije od 20GB prvih konzola tamo si barem GTA V mogao da pokrenes. Znaci alex111 uzivaj i ne zuri, sve ti lepo pise znam za tu mladalacko uzbudjenje i zurbu :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk

I vecito resis da experimentises na sopstvenu stetuā€¦ Prosli smo mi kroz to, sad gledamo sve drugacije heheh

Sent from my HTC One X using Tapatalk

E ljudi koliko ste mi pomogli ja ne znam sta bih bez vas :smiley: znaci naucio sam sledece: Ne treba se sekirati za to posto ima malo prostora i da nije strasno. Igrao sam isto gta v pa mi je malo seckao kao lag nesto tako kad vozim mnogo brzo sa kolima (Buggati) Pa sam kontao da je to zbog malo prostora na hardu ili je moj brat nesto radio sa cd-om :smiley: Hvala jos jednom

Ne nije do toga, to je opste poznata mana samog GTAā€¦ Na xbox je jos gore

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Neiskustvo cuda cini xD. To sam mislio za hard a i mislio sam da je problem posto ju je moj brat kupio kad je izlasa taj dan pa sam mislio neka greska nesto kao sto se obicno i desava.

A forum obiluje informacijama :slight_smile: nema ko da cita, cccc

Sent from my HTC One X using Tapatalk

E sad cu krenuti da citam sve ali sve teme koje me zanimaju ili su vezane za neki problem ili objasnjavaju neke stvari. DA ZNAM ZA UBUDUCE ! :smiley:

Thatā€™s the spirit :smiley:

Sent from my HTC One X using Tapatalk

:smiley: Hvala nije bilo opasno niti je opasno. :smiley: Sistemska Greska e sad posto mi je CoD bila prva igra planiram da kupim sve igra od Call of duty 3 do Call of Duti DUHOVI :smiley: