Only Fun's

Vala kako čitam sve ovo, volim mog Punta sve više :joy:

3 Likes

6 Likes

Kako citam sve ovo, odoh da popravim bicikl :grin:

1 Like

To nuzno i ne mora da bude lose, valjda ce malo i guzve na ulicama da se smanje, ono zbog tih guzvi nikom se vise ni ne ide u grad, ono guzva, buka, secam se jednom kad sam isao peske kroz Brankovu i preko Brankovog mosta ono bilo mi malo muka od tih silnih izduvnih gasova, nesto mora da se uradi povodom toga, tako da ce nam mozda to i dobro doci malo.

Ono srecan sam sto nemam kola jer ja mislim da bi popizdeo od tih guzvi, ono ja mislim da bi usred kolone izasao iz kola, iznapusavao sve , okrenuo se i otisao kuci, pritom parking je isto muka , a i kapiram da bi sve pare krljao u ta kola koje ionako nemam.

Realno GSP je majka, ono nekad platim kartu, nekad se svercujem, svuda stizem brze, lepo se zabodem na sediste ili stanem uz vrata, mozak na pasu, odvozam se tih 10,15 , 20 minuta ili vec koliko treba, ne razmisljam gde cu da se parkiram, da li cu da uletim u guzvu, sa kojim parama benzin da sipam, platim registraciju , ma milina. :wink:

Mada retko i GSP koristim , ja volim da setam, da se krecem, da sam na svezem vazduhu i ono sve sto mi je u krugu tu oko 3,4 kilometra navikao sam da idem pesaka (jedino ono ako negde zurim ili me bas nesto mrzi taj dan), cak nekad i iz grada prosetam pesaka do kuce.

1 Like

4 Likes

:rofl:

FB_IMG_1646404546805

9 Likes

Upravo sipao na nis-u 9000 dizela bez problema. Neko stvara paniku izgleda nepotrebno.

4 Likes

A mogao si kao svaki Srbin da sipeš 9 puta po 1000. Ali ne, moraš ti da se kurčiš i da odskačeš :rofl:

4 Likes

Da stojim u redu svaki dan :joy: Bio na minimumu, a treba mi auto :rofl: Rekoh koliko moze, kaze lik na pumpi koliko god hoces :slightly_smiling_face:

Ma može da se sipe gorivo. To su neke lokalne manje pumpe ograničavale. Mislim da generalno nije problem kod ljudi da se boji da će nestati gorivo koliko će gorivo drastično poskupeti nakon 11. marta.

Pa znas kako ne vozim se ni ja bas ono svakodnevno GSP-om ali ono ne zalim se, idu redovno i uglavnom nema duzih cekanja (barem te linije koje ja koristim), retko ima bas onih guzvi kao nekad (pogotovo od kad je pocela pandemija) , ono nekad i bude (ono mozda kada je spic popodne bude nekad) ali nista tako strasno, mada i to kad vidis da je guzva propustis ga i sacekas drugi (koji stize za nekoliko minuta, neretko polu-prazan), evo recimo juce sam isao 13-com do Banovog Brda negde oko 2 popodne a vracao se negde oko 4, pola 5 kad je kao neki spic i ono i tamo i nazad sam najnormalnije seo i to jos mogao da biram gde cu da sednem (tramvaj je bio maltene poluprazan), a sad sto se tice ukiseljenih matoraca leti na 50 stepeni gde ono niko nije cuo ni za sapun a kamoli za dezodorans ne znam jer leti bas slabo koristim prevoz, pogotovo kad su one paklene vrucine, ono kad su te paklene vrucine ono uglavnom ne mrdam nigde sem ono tu po kraju ili ako negde bas moram da idem (eventualno tek mozda negde u vecernjim satima).

RIP :rofl: :joy:

4 Likes


Dosuo do čepa 60e

4 Likes

Мени скоро 10 000 треба за до чепа :joy:

1 Like

Ja sam imao pola ovo je druga polovina

1 Like

Trenutna borba na terenu :sweat_smile:

10 Likes

Ovo je samo jedna osoba mogla da napiše.

Gospodine Vesiću drago nam je da provodite vreme s nama na forumu.

:crazy_face:

6 Likes

Ista osoba koja ima temu o Diksi :joy:
Ne mora dalje…

2 Likes

Haha a dobro Diksi je bas specifican slucaj i posebna prica i svi znamo zasto je i kako postala popularna na forumu i nasa muza , ono pravi medenjak i nikako se ne moze porediti sa tim govnarom Vesicem i da pritom ja nisam taj koji je otvorio temu o Diksi , nit me je iko pitao u vezi toga, onaj ko je otvorio temu o njoj uradio je to na svoju ruku. :wink:

Mislim da se razumemo meni je Vesic mozda najljigaviji i najomrazeniji lik ikad i mislim da je ova gradska vlast verovatno najgora lokalna vlast u Beogradu ikad, ono maltene kao elementarna nepogoda i posast koja je zadesila Beogradjane a sto se tice GSP-a znaci nije sad da ja nesto hvalim gradski prevoz (recimo mislim da je uzasno skup za nase uslove izmedju ostalog) i da govorim kako radi kao svajcarski sat ali ono ni ne zalim se (nit ima svrhe da sesad nesto zalim), ono ne vozim se ni ja sad precesto GSP-om ali ono radi poso i kada ga koristim i kad krenem negde odbaci me od tacke A do tacke B uglavnom bez nekog predugog cekanja i bez previse guzve (pogotovo od kako je pandemija pocela) i stresa, milim gradski prevoz ko gradski prevoz ne znam ni ja sad sta neku ocekuju od GSP-a i kakav spektakl, mozda da prolazi direktno kroz zemljinu koru ili da levitira iznad zemlje. : D

I da ljudi svakako malo se vise krecite i gibajte i smanjite stres (stici ce te svuda, nista vam nece pobeci) :wink: