Only Fun's

Koje crne misli u temi za “fun”
Ali nemojte nista da se brinete u US je gorivo isto skocilo. Dele nasu brigu skoro 75din/1L je gorivo… bas im je tesko…

A u EU 200din :grimacing: za muvom pa u govno…

1 Like

Ovo je državni udar i pokušaj atentata na našeg preCednika. Sve što je rekao da ne brinemo i da ima dovoljno narod otišao i pokupovao sve sa rafova.

Veliko je povjerenje u narodu u našeg preCednika. :grin:

1 Like

Lepo sam ranije pisao. Kada oni kazu nema brige ima goriva, hrane, to je alarm i znas da moras u prvu radnju posto dok se zavrsi jos jedna u nizu “sudbonosnih” obracanja naciji cena skace i nestaje :joy:

1 Like

11 Likes

Znači od pumpe do pumpe dok rezervoar ne bude pun… Ok… Divno

A u beogradu si bez kola 0.

Zavidim vama po manjim gradovima, kad mi neko u ns kaze zivim daleko u novom naselju… A on zivi 6 min od centra ns :joy:

Ja dok se iz garaze ukljucim na ulicu prodje mi 5 min…

Al jbg, u ovoj zemlji apsolutno nista nije normalno…

3 Likes

Kod nas isto poskupilo gorivo 1.45e dizel

1 Like

Koliko je Tonale ruzan to je strasno. Najruznija Alfa ikada.

2 Likes

Nekad je bilo alfa ili ti se sviđa ili ne ali ovu nešto slabo da iko voli

1 Like

Pa jer sad svi hoće da liče jedni na druge, svi su sad SUV namršteni a pozadi nemaš mesta ranac da ostaviš.

Ne vezano sto je suv, i stelvio je suv ali nije toliko ruzan. Prosto kad vidim Tonale na slici pripadne mi muka.

1 Like

Ja cijelo vrijeme kontam da pričate o nekoj španskoj sapunici. :joy:

2 Likes

Nisam ljubitelj oštrih linija što ima tonale i velika većina tih vozila u segmentu.Stelvio je nekako prirodniji više alfa look i drugačiji od ostatka konkurencije

1 Like

Citam sve od gore i sad mi nista nije jasno :rofl:

Po zakonu nema ograničenja na litražu točenja ali nezvanično pumpe imaju svoje neke limite po vozilu.Ja sam čuo kod mene da je 100l max po točenju

1 Like

Pa da, i vidim gore @MladenVR objavi kao zvanično u službenom glasniku ograničeno, a ovi kažnjavaju pumpe što su ograničili ?

To je neko stavio na svojoj pumpi i dobio je kaznu za to

Gospoda :rofl:

1 Like

Njegova pumpa može kako hoće možda mu je ovo jeftinije jer je gorivo u nabavci poskupilo a ovako plati kaznu i tera po svom