Tema u kojoj MORA da se ode u OFF ⚠️

Ovde moze da se kucka sav offtopic na forumu. Vreme je da se prociste ostale teme. A moderatori mogu offtopic da prebacuju u ovu temu.

Ono sto je bitno:
:white_check_mark: Nema politike
:white_check_mark: Nema nacionalizma
:white_check_mark: Nema vredjanja

Ako sam na bilo koji nacin prekrsio pravila postavljanjem ovakve teme , moze se ista obrisati.

Mislim da ideja nije losa.

2 Likes

Да не качим тамо, и ови имају свог неког Коштуницу :joy: :rofl:

Морао сам да окачим. Легенда.

Није ми намера да покренем политику већ са забавне стране :rofl:

3 Likes

Znamo da je Biden izlapeo, ali ovo je vrh.

2 Likes

Budaletina, oduvek :joy:

1 Like

:rofl:

1 Like

Lik ima 80 godina, ne znam sta ocekujete od njega :joy:

1 Like

Ma kontam. On verovatno i ne zna da je predsednik kada se probudi ujutru, sve dok ga ne obaveste :rofl:

Ma mislim da sam čitao za njege neke priče da nije bio svoj ni kada je Obama bio predsednik, a tek sada nakon svih ti godina :smiley:

1 Like

Da li je moguce da witcher 3 Goty edition kosta 50$ na PS store-u, a par stotina dinara na ARG xbox storeu? Strasno.

1 Like

Ja mislim da sam ga uzeo za 200 dinara komplet izdanje …
Prosto me bilo sramota da dam 200 dindži za takvu igru, majke mi :sweat_smile:

A na ps store 50$. :nerd_face:

Vredi li ovaj HBO Max nesto? Koristi neko?

Da, ja uzeo pre par dana, mnogo mi je bolji od Netflix-a, manji, ali dosta kvalitetniji izbor serija i filmova .
Lepše radi i nisam jos naleteo na naslov koji nema srpski prevod .

A sto se tice prevoda na netflixu prebacis regiju na Croatia i mnogo više prevoda dobiješ. Planiram da uzmem ovaj max dok je manja cena pa zato pitam. Hvala

Jeste mi Netflix na hrvatskom, ali skoro ni jedan stariji filmski naslov, a kamoli serija nema ni hrvatskog, a kamoli srpskog prevoda …
A ja ne znam sad da li je do mene ili sta vec iako perfektno znam engleski, nema šanse da gledam film bez prevoda :rofl:

Dok na HBO max sve do sada sto sam otvorio uredno sve serije, epizode bez obzira iz koje godine prevodi…
A isto uzeo čisto da probam, msm kutija cigareta ono …
I oduševio se …

I ja sam razmisljao jer je mesecna cena smesna. 4,65€

33% popusta. Zaista smesna cena zato me i privlaci da uzmem.

@Djordje1990

edit: pih sad vidim da nije 4K 120Hz passthrough…

Ma to je nista sve dok se ne pojavi 4k 120 prolaz

Da, zaleteo sam se. Procitao sam da reklamiraju za next gen konzole i nekom zdravom logikom sam pretpostavio da ima hdmi 2.1 passthrough. Kad ono cvrc.

1 Like