Only Fun's

https://youtube.com/shorts/MmP4wnWZjq4?feature=share

Bas originalno i u metu :blush:

2 Likes

Mene jako zanima komentar ovog gospodina na trenutnu situaciju :thinking:

4 Likes


266261-28c06a526ef9394926a32035c7b7862d

4 Likes

Nekad mislim da ti nas zajebavas :joy:

Pa jel imas ti neke obaveze? Ili sve mekano, basket blok vari se, bleji se smeje se? :smiley:

Pa kad stignes stignes

4 Likes

Pa neke obaveze imam ali gledam da se ne stresiram previse zbog njih i gledam da ne nabijam sebi nikakvu tenziju, jer uglavnom su to stvari koje nisu vredne sekiracije, a i ono kako se kaze nikad ne znas zasto je nesto dobro.

Znas ja sam jednostavan, skroman momak koji pronalazi srecu u malim stvarima i ja ono sto bi se se reklo trudim se da 24 sata budem prikacen na neki izvor Bozanske pozitivne energije i u nekoj vrsti molitve i ono trudim se (na tome isto treba raditi) da sam stalno fokusiran na pozitivne stvari i da sve bude “mekano” i sto pozitivnije.

Inace ne varim i nikada me nisu zanimale nikakve psiho-aktivne supstance.

1 Like

Gledajte do kraja.

6 Likes

Vidi Diksi mozemo da ti oprostimo. Ali hvalospev GSP nikako… moras biti 101% lud da ti je to do jaja. Ili prosto stvarno blejac 1001%

4 Likes

:heart::heart::heart:

1 Like

Ili Goran Vesić

:rofl: :rofl: :rofl:

Gresis, Goran Vesic to radi za pare. Ovaj nas mucenik ovde iz zablude :joy:

4 Likes

Haha kakav crni hvalospev, daleko od toga da ja sad nesto glorifikujem GSP, mislim GSPko GSP je takav kakav jeste , nego samo kazem da i takav GSP kakav jeste opet je manje stresan i ekonomicniji nego voznja kolima, ono zabodes se unutra, mozak na pasu i boli te uvo. ; )

Nego kad spomenu Diksi, juce Daretu bio rodjendan i kad sam mu cestitao rodjendan pita on mene, jel si bio onaj dan ispred suda da podrzis onu tvoju Miss CZ-a , ono zive duse nije bilo, pa mislim ko ce da je podrzi ako neces ti. :smiley:

Kaze on mojoj sveci, e zamisli kad bi vam to doveo kuci , ono vasi Mika i Slavko jesu ovako tolerantni, ljudi intelektualci, imaju razumevanja za sve i znaju da je on ovako specifican i da mogu svasta da ocekuju od njega (sto ne mora biti nuzno nesto negativno) ali ja mislim da kad bi to cudo doveo kuci (makar na kafu samo) i to pravo iz CZ-a ja mislim da bi vasi Mika i Slavko oboje istovremeno u nesvest pali. : d

Inace Dare je za rodjus dobio gramofon. :wink:

1 Like

E nego kad smo kod GSP-a jel zna neko gde bi mozda mogao da nabavim maketu tramvaja ali mislim na onaj old’skul tramvaj, oni stari cehoslovacki tramvaji (ne spanci ili svajcarci), crveno-beli, popuarni “pankeri” ?
Hocu da poklonim mojoj Brazilki jedan, mislim ti tramvaji su ipak na neki nacin jedan od simbola Beograda, pa eto nek ima i nek je uvek podseca na BG. :wink:

Inace kad je bila ovde prosli put poklonio sam joj maketu starog Porsea 911 u cast Beogradskog Fantoma (inace Beogradski Fantom je oduvek bio na neki nacin i neki moj alter ego) a Beogradski Fantom je svakako isto jedan od simbola i mozda i najveca moderna legenda grada Beograda.
Inace ja da sam gradonacelnik ja bi od toga napravio atrakciju i okupljao turiste i na Slaviji bi umesto one idiotske fontane (i plocica koje su pocele da se odvaljuju vec nakon 2 meseca) onako na trgu podigao jedan veliki beli Porse u cast Beogradskom Fantomu i mozda onako malu fantomsku masku uz neki kul natpis ili mural , tobi nezvanicno bio trg Beogradskog Fantom , za strance Belgrade Phantom square iliti praca Fantasma de Belgrado na portugalskom. :wink:

Nazad na temu

1 Like

8 Likes

:man_facepalming:
No
comment.

https://youtube.com/shorts/CbK4Yacr0ao?feature=share

7 Likes

9 Likes