Nba 2k11

Mala ispravka, sinoc sam igrao protiv cpu-a i broj izgubljenih lopti je bio znatno manji. U cemu je fora ne znam ali protiv zivog protivnika imam oko 25 izgubljenih lopti po mecu(nije to do mog protivnika posto on ni ne zna igrati odbranu) dok protiv cpu to bude oko 8 sto je sasvim podnosljivo

Ljudi jel moze pomoc oko izvodjenja slobodnih bacanja,ne mogu da skapiram nacin na koji se izvode.

Mozes da ukljucis help u igri gde ti tacno kaze da li si dobro centrirao analog i izbacio loptu u pravo vreme. Ne valja ni prerano ni prekasno, ili ako je analog ukrivo. Za svakog igraca potreban je drugaciji tajming jer im se razlikuju stilovi sutiranja.

Jel ima neki nacin da se ubaci NBA today bez XBOX live-a?
Na xbox.iso sam nasao complete update koji u sebi sadrzi NBA Today ali nema nikakvih promena.

ljudi ja sam najvise igrao nba 2k11 od svih novijih igica i mogu da kazem da je sasvim igiriva ,gameplay je odlican sada samo igram nba 2k11 myplayer i uzivam, i po meni je nba jam dosta zanimiljiva igra to jest mislin na one koji su i pre igrali jos na staroj konzoli SNES…

@rasta man

Imas li problema sa diskonektovanjem iz multiplayer-a tokom utakmice? Meni se najcesce diskonektuje da poluvremenu ali se desavalo i u toku igre. Nisam zavrsio svega 2 cele utakmice zbog toga (osim sa padawanom sa kojim ni jednom nije bio problem)/ Video sam i da se stranci zale na to.

Meni je ova kosarka sasvim OK. Stavise, najbolja kosarka do sad. Igrao sam 2K10 i neke stvari su me izludjivale posle samo par utakmica. Evo ovu picim vec jedno 15tak dana i zadovoljan sam. Pokreti igraca su odradjeni super, pogotovo Jordanovi. Takodje, dobra mi je stvar Jordan Challenge. Bas sam sinoc ostvario prvi. Naravno da opet ima nekih glupsti ali zato sluze patchevi. :slight_smile:
Da, sta mislite koje je optimalno vrijeme za cetvrtinu. Ja igram na 7 min, ali sam za JC morao staviti 8. Nema sanse da za 28 min postignem 63 poena i 6 asistencija.

Ja igram 8 min. To mi je nekako taman. Nisam ni znao da za MJ Challenge mozes birati vreme, mislim da po defaultu stoji 8 min. Uglavnom ja sam presao sve ali sam morao staviti na beginner a inace igram all-star. Desilo mi se da ostanem kratak par poena ili skokova i onda bih popizdeo.
Skinuo sam slider settings i rostere sa neta i mnogo mi je popravilo utisak o igri. Mnogo je lepse igrati.
Mada sinoc mi desio najgluplji bag, gubim dva razlike od lakersa i dve sekunde pre kraja prvog produzetka lebron zakuca, kako je zakucao lopta dok je padala odbije se od njega i ode u aut i umesto poena sudija svira aut?! ._.

Kosarka je odlicna. Samo sto ce za mene online igranje da bude interaktivno tek kada onoga sa druge strane budem mogao puknuti u njonju kroz tv zbog bezobrazluka i provokacija.

Mora da ti je to pokvarilo dan. :smiley:

Ja imam veliku njonju…drago mi je što nisam bezobrazan i provokativan…a i ne možeš mi ništa kroz TV…

Igra je odlicna, skinuo sam je kako bih ubijao vreme izmedju izlaska nekih drugih igara, al’ sada ne mogu da se odvojim od nje.

Haha ma svako bi se iznerviao da ti neko besomucno pritiska pauzu kada je god lopta “slobodna” i da ti salje svakojake poruke. Neko jesi nabavio NBA da odigramo neku?

jesam, igra je spremna, samo čekam konzolu…valjda će stići sutra sa flešovanja… Nego, moraš mi i malo pomoći, ipak sam početnik…

Nema problema, veruj mi posle novog patcha ovo je sasvim druga kosarka tako da se i ja slabo snalazim. Nema vise lakih poena nego mora takticki da se igra a poznavajuci tebe iz battlefield-a verujem da ce ti ovo odgovarati :slight_smile:

Jel ima negde da se skine patch a da nije preko live-a?

Mozes naci na XBOX 360 Update Center a uputstvo za ubacivanje na hard imas ovde [URL=“http://www.xboxrepublika.com/guides-tutorials/1323-tutorial-offline-update-xbox360-igara-za-banovane-i-bez-live-a.html”]TUTORIAL

Gde moze da se kupi 2k11 kod nas,trazio sam nema nigde -.-’

Nema u Game-su, Computer Landu, nema u Euromarketu… Ne verujem da iko prodaje kod nas… :nono:

ima u computer landu…