Nba 2k11

evo ja skinuo marvel rls sa iso-a provuko ga kroz abgx, kaze region free…

Ponovo sam patchovao i narezao ponovo i sad sljaka. :rock: Imam osecaj da je igra dosta sporija nego prosla. Meni definitivno teza, teze prolaze pasevi i sutevi ali kontam da se tek trebam uigrati. Definitivno obecava

Ja sam kontao da je Elite bolji,ipak imaju reprezentacije, ali kažu da je očajan, i da je 2k bolji. Kako 'oćete, ja igram.

JustAnotherBrickJope-Ja mislim da nba elite 11 nema reprezentacije.Jedva cekam da isprobam novi basket.

ja sam skinuo provukao kroz abgx region free sad samo da narezem al mi to teze ide jer sam bolestan :@ javite utiske neke bas mi se igra ali sam trenutno sprecen :frowning:

Ima li onih glupih bagova kao u 2k10?

Onako glupih ne. Jedino sto mi je zasmetalo je sto je dugme B je sada Fake Pass i cesto mi se desi da kad dam nekom igracu loptu iako stoji u mesto kad pritisnem B on uz fake pass napravi neki glupi koracic i posle ne moze da krene nego moram dodati loptu nekom drugom. Krenuo sam My Player i bolje mi je nego prosle godine. Sistem ocenjivanja je dosta bolji, dobijas i pluseve i minuse za vise stvari nego u proslom izdanju. Nisam se bas naigrao, mozda 2, 3 partija pa kontam da mi treba jos navikavanja. Ima jako puno sitnica koje su ubacili i definitivno je bolji basket nego prosle godine. Ja ne baratam bas najbolje sa kontroloma, nisam nikad naucio sve pokrete i driblinge ali kontam da ce oni iskusniji uzivati jer se sve to jako nagradjuje. Odusevio sam se kad sam video kako je Ray Allen prodao fintu i LeBronu a ovaj pao i ispruzio koliko je dug. Mislim da su napravili odlicnu igru.

Погледај да ли имаш довољно места на харду? :slight_smile:

imam ja slicnih problema uglavnom je zbog limita a sto se tice brzine opsti je haos na mu :slight_smile: Bice sve ok preko noci…

ljudi ko hoce da igra ovogodisnji basket skidajte nba 2k11 jer je nba elite odlozen najverovatnije do 2011 ako ne cak i otkazan

Jesi li ti siguran? I na tothegame.com i na vgreleases.com pise da je potvrdjen datum za 05.10 odnosno 08.10…

prle siguran sam. Imas vest napisanu na gamespotu. Pise da su mnogi prodavaci igara stavili izlazak igre 2011
NBA Elite 11 tip-off delayed - News at GameSpot
[Gamestop.com - Search](http://www.gamestop.com/browse/search.aspx?N=0&Ntk=TitleKeyword&Ntx=mode+matchallpartial&Ntt=nba%20elite(datum) je 31.3.2011)

Shvatili su da nece uspeti prodaja, zato sto je igrica verovatno katastrofa kao i prosle godine, + nemaju sta da traze pored 2k11.

Sviđaju mi se ove stare ekipe što su ubacili. Inače basket je sasvim OK jedino me dodavanja nerviraju, imam više od 20 izgubljenih lopti po utakmici :smiley:

A kad već pomenuste NBA Elite, negde sam pročitao da će uz njega ići i novi NBA Jam … jel zna neko možda hoće li NBA Jam biti zaseban disk ili će biti na disku zajedno sa Elite-om kao neka pod igra?

Igra je najretardiraniji na svetu, toliko sam se iznervirao da sam hteo razbiti drugov xbox i oba dzojstika. Pasovi su katastrofa, izgubim minimum 20 cistih lopti(ne mogu teoretski da objasnim kako mi je uzmu) po mecu. Igrao sam protiv druga i on bas ne razmislja kada igra i dodaje lopte bez imalo mozga i njegove lopte sve prolaze bez da ijednu presecem(baci loptu preko celog terena medju moja 2-3 igraca i nista) dok moji cisti pasovi dugi dva metra nema sanse da prodju. Recept za pobedu u mecu je uzeti neki tim sa jako dobrim igracem tipa Lebron, Brajant… i ceo mec igrati samo sa njim i nikome ne dodavati inace ce se naizgled jednostavni pasovi svaki put preseci.
Takodje sto sam poludeo sto nijedan ulaz pored Gasola ne moze da prodje-ulazim sa jedne strane a Gasol se nalazi sa druge strane 3 metra od kosa i opusteno me ili blokira ili zaustavi telom(iako je napominjem 3 metra od kosa u trenutku mog polaganja)-situacija se moze objasniti tako da moj igrac radi ulaz i pri samom polaganju uspori kao puz a Gasol prosto kao da je supermen odjednom doleti.
Stvarno tolike gluposti u igri da je to strasno-moja ocena je trenutno 4 jer je igra prosto neigriva

Pasevi mnogo teze prolaze nego u prosloj ali ja mislim da je to veliki plus. U NBA 2K10 “sve” poene sam davao sa kombinacijom pick’n’rolla i pasom pod kos. Precesto su prolazili a sad pored toga sto protivnik cesce sece pas i pametniji su kad brane pick’n’roll, lakse se izvuku. Daj joj malo vremena, navici ces se.

Moje misljenje je da igra jednostavno razvaljuje. Odusevljen sam. Kad bi samo EA pokupio par fora od 2K :rock:

Borise kako da se naviknem. Lako je kada igras protiv kompjutera pa ti onda i njemu seces lopte ali kada igras protiv zivog protivnika on te opusteno moze pobediti tako sto samo vuce loptu sa jednim igracem i sutira kada nadje dobru poziciju-jer tada nemas prilike da mu oduzmes loptu. Cist debilni primer losih paseva-imam kontru jedan igrac mi na trojci u samom uglu terena a drugi igrac na drugoj strani skoro u samom uglu od protivnickih igraca samo se gasol nalazi pod kosem i moj igrac umesto samo da ga prebaci i doda mom saigracu na trojku on salje pas u visini grudi direktno gasolu u ruke. Takodje kada se nalazim na trojci i centar mi se gradi za poziciju i pritisnem dodavanje i umesto da u takvoj situaciji doda loptu od parket on pokusava da prebaci tog igraca koji ga cuva i za to vreme odbrambeni igrac koji je cuvao centra istrci i uzme loptu-mislim smesno

znate kako se kaze: jebes NBA 2K ako bar tri patcha ne izadju dok ne postane igriva

akiris u potpunosti se slazem. 2K10 je po pitanju gameplay-a meni bio savrsen samo sto su igru unistavale neke sitne gluposti poput onog odjednom stvaranja igraca 3 metra napred. Ovo je trenutno ne igrivo ako zelis da igras pravi basket,tj ako zelis polako da gradis akciju ne bi li imao otvoreni sut i ulaz jer ce ti do tog otvorenog suta ili ulaza biti oduzeta lopta 6 puta

Nba Jam za Xbox 360 je izasao kao xbla game…