Nba 2k11

Jordan se vraca!
Mnogi sigurno naravno i znaju za ovo, za one koji ne, evo teme :rock:
Novi 2K11 imace dosta poboljsanja u odnosu na 2K10, a najjvece je upravo Jordan! Moze li se sta bolje pozeleti u kosarkaskoj igri? :slight_smile: (Nba Live, a.k.a. (Elite) sada = FAIL)
Novine koje donosi 2K11 su pre svega sada fokusirane na Jordan-ovu karijerum, te rekonstrukcijom meceva iz najbitnijih utakmica koje su obelezile njegovu karijeru.
The “Jordan Challenge” je mod koji prati kao sto sam rekao vec Jordan-a od njegovog pocetka do najvaznijih momenata…
U “MJ: Creating a Legend” modu, igraci imaju mogucnost da upravljaju Jordan-om kao s’ tek sveze pecenim igracem u NBA-u ( rookie-m) i da uspeju da ga dovedu do legendarnog statusa NBA igraca.
Kako se karijera odvija, igraci ce moci da vide kako se njegova prezentacija menja s’ godinama kao u pravom zivotu… (Nakon sto otkljucaju sve Jordan Challenge.) Ubaceni su i naravno timovi od 1985-e do 1998-e godine.

1985-86 Chicago Bulls
1985-86 Boston Celtics
1989-90 Chicago Bulls
1989-90 Atlanta Hawks
1989-90 Cleveland Cavaliers
1989-90 Detroit Pistons
1990-91 Chicago Bulls
1990-91 Los Angeles Lakers
1991-92 Chicago Bulls
1991-92 Portland Trailblazers
1994-95 Chicago Bulls
1994-95 New York Knicks
1995-96 Chicago Bulls
1995-96 Seattle Supersonics
1996-97 Chicago Bulls
1996-97 Utah Jazz
1997-98 Chicago Bulls
1997-98 Utah Jazz

Jordan challenge : 10 momenata koji su obelezili njegovu karijeru

1. “Dolazak”: Cilj je postici 63 poena i imati 50% ili vise za sut za dva poena protiv Boston Celtics-a u utakmici broj 2 iz 1986.-e godine - prva rudna plejofa.

2. “69 poena” : Postici 69 poena, sutirati 50% i vise za dva poena i pobediti Cleveland Cavaliers-e u regularnoj sezoni, koja se igrala godine 1990.-e.

3. “Raspucavanje” : Dati vise poena od Dominique Wilkins-a, drzati Dominique-ov skor ispod 25 poena i dobiti mec protiv Atlante Hawks-a u regularnom sezonskom mecu. Godina 1990.-a.

4. “Losi momci” : Postici 47 ili vise poena i dobiti utakmicu broj 3 finala Istocne konferencije protiv Detroit Pistons-a, koja se odigrala 1990.-e godine.

5. “Prvo finale” : Imati prosek od 31.0% ili vise poena kroz sezonu, sutirati 55% za dva poena i pobediti Los Angeles Lakers-e u finalu 1991.-e godine.

6. “The shrug” (Specifican “pokret” koji je Jordan izvodio ramenima" : Postici 35 poena ili vise u prvom poluvremenu, postici 6 ili vise trojki u prvom poluvremenu, drzati Clyde Drexler-a ispod 20 poena i pobediti Portland Trailblazers-e u prvoj utakmici/rundi iz 1992.-e godine.

7. “Double Nickel” (Prevod bi ukratko bio taj da je Jordan uspeo da postigne 55 poena, ili 5 i 5 " dva novcica od po 5 centi )
: Postici 55 ili vise poena, sutirati 55 ili vise procenata za 2 poena i pobediti u regularnoj sezoni New York Knicks-e. Godina 1995.-a.

8. “Pobeda na “praznik” Dan Oceva” : Postici 22 poena ili vise, imati 9 ili vise uhvacenih lopti, i pobediti u utakmici broj 6 Nba Finala protiv Seattle Super Sonics-a 1996.-e godine.

9. “The Flu Game” (Jedna od najzapamcenijih Jordan-ovih utakmica. Naime, dan pred veliku utakmicu, Jordan se probudio s’ jakom mucninom i gorusicom. Jedva da je imao snage da ustane iz kreveta, a kamoli da igra. Bilo je ustanovljeno da je imao trovanje hranom.) Da skratim pricu…
: Postici 38 poena ili vise, imati 7 ili vise uhvacenih lopti i dobiti utakmicu protiv Utah Jazz-a u utakmici broj 5 Nba Finala 1997.-e godine.

10. “Michael-ov poslednji ples” : Postici 45 ili vise poena, imati 4 ili vise ukradenih lopti i pobedti Utah Jazz u utakmici broj 6 Nba Finala 1998.-e godine.

Ima tu jos mnogo toga da se doda, ali sacekajte jos koji dan, pa se uverite sami kakva ce biti igra zaista!




Soundtrack koji je potvrdjen da ce biti u ugri:
* Snoop Dogg – NBA 2K theme
* Big Boi – Shutterbugg
* Drake – Over
* Cassidy – Game Time
* Ron Artest – Champion
* Duck-Down All-Stars feat. Buckshot, Skyzoo
* The Alan Parsons Project – Sirius
* Art vs. Science – Hollywood
* Big Rock Candy Mountain – Rocketship
* Brunettes – Red Rollerskates
* Chicharones – Little by Little
* Children Collide – Skeleton Dance
* Constellations feat. Asher Roth- We’re Here To Save The Day
* Dan Black feat. Kid Cudi – Symphonies (Remix)
* Delorean – Deli
* Ev – Home of the Brave (Instrumental)
* Failsafe – Hope & Only if we Learn
* Hogni – Bow Down
* Kidz In Space – Downtime
* Middleman – It’s Not Over Yet
* Rakaa feat. Aloe Blaac – Crown Of Thorns
* The Redland – So Far
* The Russian Futurists – Paul Simon & Precious Metals
* Sonny Bones – Rise
* Two Door Cinema Club – I Can Talk
* Yung Automatik & Bayroot Productions – Go Hard or Go Home
* Dux Jones – Pourin’ It On

Igra izlazi 8.-og Oktrobra za:
Xbox 360, PS3, Wii, PSP, PS2 i PC

:cash::cash::cash:

ladno Divac:)

Divac legenda! :slight_smile:

gledao sam nba elite onaj demo i ono izlgeda mnogo lose :slight_smile: puno sam polagao nade u elite ali sad kad sam odgledao ovaj video nekako mi bolje izgleda 2k11…

odigrao sam oba demoa. elite jednostavno ne moze da se poredi sa 2k, animacije igraca, publika, pokreti, sve je na strani 2k. da ne pricamo o dzordanu, koji se ne znam kad poslednji put pojavio u nekoj igri:))

ok definitivno ostajem na strani 2k. Tako je bilo i do sada ali su mnogo dizali elite. Izgleda nista od toga. Hvala na odg :slight_smile:

Ja se secam cetiri samo… Vetovatno su to i jedine gde se pojavio :S Space Jam, Nba live 2003, Michael Jordan: Chaos in The Windy City i Jordan vs Bird 1 on 1…

A evo demo-a iz Nba Elite, cisto da vidite kakav je…

Bio je jordan u NBA live 2000 sto posto, ne znam za dalje.

hahaha gledao sam bas taj video umro sam od smeha :smiley: :smiley: :smiley:

Hoce ceo tadasnji Chicago biti odradjen ili samo Dzordan?

Ubaceni su i naravno timovi od 1985-e do 1998-e godine.

1985-86 Chicago Bulls
1985-86 Boston Celtics
1989-90 Chicago Bulls
1989-90 Atlanta Hawks
1989-90 Cleveland Cavaliers
1989-90 Detroit Pistons
1990-91 Chicago Bulls
1990-91 Los Angeles Lakers
1991-92 Chicago Bulls
1991-92 Portland Trailblazers
1994-95 Chicago Bulls
1994-95 New York Knicks
1995-96 Chicago Bulls
1995-96 Seattle Supersonics
1996-97 Chicago Bulls
1996-97 Utah Jazz
1997-98 Chicago Bulls
1997-98 Utah Jazz

Nba elite je komedija.

to mi je omiljeni nba:)) a i 99 je bio dobar, tu se dzordan zvao player 99:))

NBA.2K11.XBOX360.MARVEL

pojavila se igra…

Da da, u nba99 je bio player 99 ali i nije bio nesto preterano dobro odradjen, onako iznad proseka igrac.

pazite, pojavila se NTSC varijanta, koja se ‘uvaljuje’ kao PAL, pa obratite paznju na komentare prilikom skidanja, da se ne predjete kao JA :slight_smile:

da citiram samog sebe ovo sto se pojavilo je usa i pal tako da kontam da je ok da se skida i igra. a evo kako izgleda nfo od igre.

ÛÌÅ / \ MARVEL TM (c) HiT THE 99th GAME ŹÛ
ÛÌÅ . / "-. ) . NBA 2K11 ŹÛ
ÛÌÅ “”^–“”^-. : \ USA XBOX360-MARVEL ŹÛ
ÛÌÅ 26/09/2010 : `._ ŹÛ
ÛÌÅ / / :_/ PLAYABLE @: USA & PAL ŹÛ

ako je ovome verovati onda je ok, mada je ovo sa xboxsky. trebalo bi otici pa pogledati na xbox360iso pa pogledati komentare dali je ok ili ne?

Navodno radi. Stavio sam da se skida, bice gotovo sutra pre podne.

i ja negde na pola je kad bude skinuto javljam utiske…

Skinuo sam igru, koristio Wave Patcher kao i mali milion puta do sada i kad ubacim DVD u box umesto Play Game stoji mi Open Tray, kao da nema DVD-a. To mi se desava prvi put, jel neko ima iskustva sa ovim?