Nba 2k11

Hoce neko mec da odigramo? Nek’ napise termin kad moze i dogovoricemo se.

Nego, kako se igra preko Lobbija? Kad posaljem Invite nekom Online igracu nikako da odgovori, mnogo ih ima a niko nista. :S Koja je fora?

Kao sto rekoh, nemas u COMPUTER LANDU, jedino da porucis preko neta, kod nas ga nema. A neki sto ne znaju da citaju…:OO

Planiram i ja uskoro da nabavim ovu igru , inace nadam se da cemo u NBA 2K12 videti mozda i neke reprezrentacije ili evropske ekipe, nekako mi se cini da u igri samo jos to fali pa da bude kompletna.
Neki se mozda nece sloziti samnom ali meni bi zaista bilo veliko zadovoljstvo da igram sa Panatinaikosom, CSKA, Barsom ili nekom drugom vrhunskom evropskom ekipom.

Ili Partizanom koji je cetvrti u evropi. :))

Dobro ja jesam veliki partizanovac ali Partizan nije neka atraktivna ekipa , klubovi kao PAO, Olympiacos, Barselona, Real, CSKA, Montepaski, Makabi, Efes su ipak atraktivni klubovi koji mogu da privuku siru publiku.
Uostalom ti u tim klubovima imas igrace svetske klase poput Navara, Teodosica, Rakocevica,Nahbara, Rejesa, JR Holdena, Krijape, Lavrinovica, Kaukenasa, Mekaleba, Diamantidisa, Batista…itd sa kojima bi bilo zanimljivo igrati a sa kim da igras u Partizanu , sta sa Perom Bozicem , sa Katicem ili Djekicem ?
Nisu to igraci interesantni za publiku i takvu vrstu promocije.

Pametni,mozda nema na sajtu,ali u white shopu (koji je deo computer landa!) ima 2k11…

Koliko košta ako znaš ?

Jel neko zna gde moze da se kupi(original,posto imam slim) bio sam u bg-u nigde nisam nasao -.-’

a da procitas par postova iznad?

Ja msm da je 6499 :smiley:

a zasto bi neko bacao tolike pare kad na zavvi-ju kosta 22 Evra.

22 evra?Nema teorije ako je nova…

Imas i na sendit za 22 evrica,dosta je pala cena

Video sam sad,strasno kako su nasi bezobrazni,traze troduplo vise,e pa sad me nece vise videti u svojim radnjama mamu im lopovsku! (moderatori sry ali morao sam ovako da napisem) :smiley:

U jebote kako ce se nanervirati sto tebe nece videti ako budes uporan mozda cak i spuste cene pa budu kao u inostranstvu!

Zaglupljuje taj xbox malo a?

:smiley: koji ste carevi…

Ko zna jbg al opet ti ga jos nemas a vec…ne znam mozda da ga ipak ne uzmes!:smiley:

Ne brini se ti za mene,uvek ce biti dovoljno pameti,nego ti malo ugasi xbox i idi razvijaj mozdane vijuge,moras pod hitno,ovo postaje zabrinjavajuce! :wink:

igra je vrhunski uradjena,cak radi i bolje nego na pc-ju