Najgore sto ste igrali, a presli? (i zasto?)

Najgora igra, ubedljivo koju sam igrao je Supremacy MMA. Zali Boze diska na kom je narezana. Ocekivao sam da bude nesto kao Mortal Kombat bez magija i slicnih stvari ali igra je totalno podbacila na svakom polju. Takodje, jos jedna igra zbog koje sam imao kosmare koliko je losa je Kingdom Under Fire:Circle of Doom. Eto, te dve su mi ubedljivo najgore igre, cak je i Cartel za nijansu bolji od njih. :mad:

@Ap4to

Koliko sam shvatio mislio si na Hellgate London? Nisam znao da je ljudi ne vole, a meni je baš držala pažnju. :slight_smile:

ne za hellgate london nego za PoP warrior

inace i meni je hellgate bio zanimljiv kao i warrior within

Battlefield 3, ps3 verzija…

tresla se gora, rodio se mis.

lose, lose, lose… govorim o mp dijelu. squad ne radi, moras se cimati dok se nadje 4ekipe u squadu. chat ne radi, input lag koji su patchevima pokusali da prikriju, unistavanje klase inzinjer i mina patchom da svako moze spotat minu, puska famas koja je iznad ostalih pusku u svakom pogledu.

traljava jacina konzola i malo rama uslovljavaju 24igraca, sto je na nekim mapama stvarno premalo. zavrsim mec sa 10000 bodova i 3killa na K. islandu…

Pravo da vam kazem, ne bih mogao da se setim.

Ali verujem da je bio Torchlight.

Realno, igra je samo levi klik levi klik 1 za pot levi klik levi klik.
A traje otprilike 5-6 sati.

Kupio na steamu jos davne 2008e na winter saleu, srecom bila je 75% off tako da nisam mnogo pogresio.
Mislim igra jeste lepa na oko i sve to, ali ili sam igrao na easyu ili jednostavno sam hteo da je predjem pa da idem dalje na neku drugu igru.

Broj 1 - Risen, nema reci kojima bi to mogao da opisem, to mora da se vidi.

Broj 2 - Alpha Protocol, to je jedno nedovrseno smece, ali sjajna ideja…

Obicno sve igre predjem ono sto krenem…
Ali ubedjivo najgora igrica koju sam igrao je:

Battlefield 1-2 Singleplayer sam uradio samo prvih par misija ostalo je smece!
Neznam za vas ali meni licno se nije svidela igrica…

Razlog smisao igrice mi je uzasan “Trcimo za zlato?” koliko sam ja svatio…
A drugo razocaro sam koliko su ona 3 kampanjola lose odradjeni fora trebamo da se sunjamo…Ovaj izvadi RPG i rokne…
Taj deo me je najvise razocarao i nikako da uspem da se prisunjam…

Multyplayer verzija je sasvim OK barem po meni :slight_smile:

a meni risen jedan od boljiha RPG-jeva ove generacije :smiley: :smiley: :smiley:

Molim te za ime Boga Video Igara elaboriraj sta ti se zapravo tu dopalo. Pazi, ja sam je zavrsio i sad kad je se setim ok mi je, ali dok sam igrao bio sam zgrozen. Nacin borbe, levelovanje, svega 4 oklopa za celu igru i to koja dobijas kada predjes odredjeni deo…jezivo.

pa meni je donedavno gothic serijal (1 i 2, ne trojka i cetvroka) bio najbolji rpg serijal ikad napravljen. posto su piranha bytes raskinuli saradnju sa JoWood-om, izgubili su pravo na ime gothic, pa su napravili novu igru zvanu risen. ali to je opet bio gothic, cak su i fontovi bili isti…

Resident evil operation racoon city

Pa prva koja mi pada ovako na pamet je Prince of Persia 4, onaj sto nikad ne mozes da pogines. Samo ta cinjenica, da ne umires, nikad, je dovoljna, ali generalno mi se i ne svidja. Mislio sam da ce nesto zanimljivo da urade sa onim sto je kao crtac uradjena, svidja mi se ta fora ponekad, ali s****** su stvari posto su sve promenili i stavili nekog bezveze lika i neke bezveze stvari.
I ova najnovija Forgotten sands je bezveze, ali sam je presao jer je bar vratila na normalu, s tim da ne mogu da im oprostim sto su promenili model. Zar je toliko tesko da stave isti model lika ako vec nastavljaju fransizu, tj stavljaju je izmedju druge i trece igre, pa valjda je isti covek. Ali nekome u ubisoftu to izgleda nije bilo tako, i cini se da oni misle da on ipak ne izgleda isto kad se zavrsi druga, nego se morfuje, pa se onda vrati na staro. :smiley:

Roque Warrior, igrao sam nznm ni zbog cega., kako sam izdrzao do kraja ne pitajte:lol:
Naravno ima jos puno shit igara koje sam zapoceo ali ostavio tipa Lost Planet 2, Resident Operation Racoon City, Syndicate, Prince of Persia iz 2008.god, FUEL,

:o pola tih igara nije shit al ajde :slight_smile:

Zuma,To je bila jedina igra na kompu kod buraza.

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2

E pa ovako…
Posto nemam xbox na zalost jos uvek, nisam ni prelazio igre :smiley:
Ali na kompu: NFS Carbon, Crysis 2 (VELIKO ******) i nmg vise nicega da se setim…

Ovo mi se jos nije desilo,jer kad mi se neka igra ne svidja,ne igram je.

Do sad nisam igrao neku igru da sam smatrao da je užas i da sam je prešao, jedina igra koju nisam mogao da svarim je bila Naruto: The Broken Bond, nju sam bacio nakon pola sata igre

Mogu da nabrojim brdo losih igara sa Commodore Amige 500 i megadrive-a koje sam igrao i presao, a ni sam ne znam zasto.

+1,igrao sam je samo zato sto nestrpljivo cekam 6 deo