Najgore sto ste igrali, a presli? (i zasto?)

Beijing 2008,Thor God of Thunder,Prison Break,Game of thrones,ninja gaiden 3,bloodforge znaci ovo je havarija ko je igrao zna ko nije bolje neka nikada ne proba.

Svaka single player kampanja u CoD serijalu posle MW1…
Presao sam iz dosade,i onako treba 3-4 sata…

MOH: W bas mi nije legao, ma da ih ima jos ali ovo je ono naj svezije sto mi palo na pamet, a presao sam je “reda radi” ._.

Nisam puno takvih presao, ali neke ovde vec navedene, Duke Nukem Forever, mada mislim da nije bas toliko losa bila koliko se ocekivalo od nje, ipak se cekalo 10 godina.
I mogu da kazem Sillent Hill - The room, koju inace nisam presao ali sam mislim bio jako blizu. Igricu sam igrao jako dugo, nikad duze od sat. sat i po vremena, ne znam zasto sam je igrao, ali sam je igrao. I mislim da sam bio jako blizu kraja, ali mi se komp s***** i reinstalirao sam Vindovs i sve mi se obrisalo, pa posle toga jednostavno nisam mogao opet da pocnem da je igram. I bas mi je krivo sto posle toliko igranja nisam presao tu igru. I sad kad se setih, pogledacu na YT-u kraj igre. :smiley:

Obicno ono sto mi se ne svidi ne mogu da predjem , mrzi me , npr takve igre sto sam poceo su Star Wars The Clone Wars (tako nesto se zove neam pojma) obicna krsina od igre , onda Stoked Big Air , ne znam ko me je terao da skidam ali ja ne mogu da se snadjem u toj igri. Ima jos igara ali ne mogu da se setim…
E sad jedna igra koju sam zavrsio na veliku silu je NFS UNDERCOVER , vece ****** od tog nisam video , jedino one scene sto su snimane su pozitivno u igri. Eto to je moja najgora igra sto sam igrao a presao sam :smiley:

Aliens colonial marines,a zasto zato jer je igra pravljena po fant filmu i atmosfera he dibra

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

NFS Undercover trenutno samo toga mogu da se setim

Iskreno, ako mi se igra zgadi, sumnjam da cu je preci, tako se i ne mogu setiti, ali ako se setim editovacu post.
Stvarno sam kad sam bio mladji igrao sve i svasta ali skoro nista prelazio, sad sam vec izbirljiv, ako ne vidim bar nekakav kvalitet u igri odmah je gasim i vise je ne gledam. Zato mi i jeste drago sto sam uzeo RGH jer ne moram trositi diskove vise samo da bi probao igru. Ali kao sto sam rekao, ako se setim da sam presao nesto grozno javljam, jedino cega se sad mogu setiti jeste da je Fable 2 smorio samo tako, pocetak je divan ali kasnije smori.

Jedna od gorih igara koje sam igrao je The Walking Dead Survival Instinct

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nije najgore, ali definitivno sam se prisilio da je predem. ‘Castlevania: Mirror of Fate’. Igra nikako nije po mom ukusu, kao predhodni klasicni nastavci. Ali dobro… Ima gorih, puuuno gorih igara…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ne radim to nikad, mislim na prelazenje ako je igra bas shit ispocetka, sto ce mi se tesko desiti da uopste i instaliram, jer dobro pogledam o cemu se radi pre nego sto krenem da skidam. Ako je shit, odmah brisem. Recimo da je AC III cega mogu da se setim. Presao sam je samo eto da bih pratio pricu, inace kao sto rekoh, to skoro nikad ne radim, tako da ne mogu ni da se setim…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2