Najgore sto ste igrali, a presli? (i zasto?)

:slight_smile: i ja. kad sam video da je kraj, bilo je “whaaat?”. Igra je nekako bezlična. Sve se vrti oko jebenog odela a i to je bez veze. Fabula=0
Lošije od C2 nikad nisam prešao do kraja.

Da Homefront. Moja greska, nemam pojma sto sam napisao Homeworld :stuck_out_tongue:

Hellgate London je nesto najgore sto sam odigrao (iskljucio i obrisao posle dva sata mucenja).

hihi svakakve gluposti sam igrao,zadnje sto sam takvo igrao je coj cartel…

:open_mouth:
Meni je Hellgate london bio ekstra.
Sad je nedavno izasla free to play multiplayer verzija.

Ubedjivo jedna od najgorih igrara ikada napravljena,Call of Juarez CARTEL!! ja ne znam sta toj igri ne fali od pocetka do kraja i uz to mislim da ima najgori multiplayer koji je ikada napravljen!!

Modern Warfare 2 bez premca! Koliko glupava igra, koja retardirana prica, strasno!

Sent from iPad using Tapatalk

Conflict Zone, True Crime, Gore,Outbreak, i jos gomila bezlicnih fps-ova, a razlog je valjda taj sto.sam igrao sve i svasta kada sam tek dobio pc lol

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

hahahahha nice one :smiley:

Nikad ne igram nesto lose imam dobro oko zaa igre i sve predjem :wink:

I ja sam cekao FF XIII pa sam se razocarao. Definitivno najgora igra sto sam igrao. Inace odigrao sam skoro sve prethodne delove.

A trenutno mi je Ninja Gaiden Black prvi na listi igara koje iskreno mrzim. Igra nije losa, ako imate vanzemaljse reflekse.

Bioshock 2 mnogi se nece sloziti sa tim ali to je jedina igra u kojoj ne mozes da imas i helte i municiju!

Zapravo, slazem se sa PyroDjavolcetom, ni meni se BioShock 2 nije svideo, kec je bio bolji. Iako su mnogi davali odlicne ocene ovoj igri, smatrao sam je prilicno dosadnom i monotonom sa jako slabom pricom. Nista posebno.

Ja ne znam kako niste imali municije, ja sam igrao i presao sam je prepun, naravno i prvi deo sam presao pre toga bez problema. Mislim da ce pre biti da ste precizni mnogo :slight_smile:

kao i M007P tokom cele igre sam bio full,verovatno vas je mrzelo da istrazujete,ali mogli ste bar da kupite sta vam treba…

Nisam govorio o municiji, imao sam i ja i previse. Vec o samoj igri.

[quote=“Nemesis,post:29,topic:987”]

hahahahha nice one :D[/QUOTE]
ahahahahahhahaa :lol: :lol: :lol:

sto se tice igara sa PC-ja igrao sam sve i svasta tako da se iskreno i ne secam, secam se samo boks igre sa sege nju sam presao jer sam bio izbacen iz skole pa sam stim ubijao dosadu, davnih devedesetih…
od igara sa xbox-a najgluplja igra koju sam presao je Conan! igra je imala ne verovatno glupu pricu, i najtezi, po meni boss fajt! igru sam presao za 7 sati stim sto sam zadnjeg boss-a ubijao 3 sata :frowning:
jbg veliki sam fan Conana pa sam je morao odigrati pa makar crko :slight_smile:

ps. postujem jako temu! :")

Meni je igra bila sasvim korektna, ali koliko sam shvatio cilj teme je da se kaže koja vam je najgora igra koju ste prešli i obrazloženje.

Prince of Persia 4 je NAJGORA igra koju sam prešao. Morao sam da je pređem jer sam veliki obožavatelj Prince of Persia serijala. :slight_smile: Priča, gameplay i likovi su strašno glupi. Priča (tražite magarca), gameplay (Borite se u početku sa bukvalno 5 neprijatelja), a o likovima ne znam šta da kažem… Samo kad se setim kako je moćno izgledao Warrior Within u odnosu na četvorku ostajem bez komentara. :wink:

@ the turtle titan

samo da ti kazem da je i ona dospela na neke top liste najgorih igara ikad :frowning: