Najgore sto ste igrali, a presli? (i zasto?)

E sad lako je zapamtiti najbolju igru koju ste igrali. Ali kako stari zakon nalaze da je se svako bar jednom probudio pored “necega” toliko ruznog da ste hteli sebi odgisti ruku da bi pobegli i izrekli cuvene reci " Vise nikad necu piti _______(umetni omiljeno pice ovde)" tako svi imamo u secanju i najgoru igru ikad a ipak smo je presli (i dan danas ne znamo zasto)

Sad igra koja je po meni bila najgora a ipak sam je presao je Daikatana, koja je toliko grozna igra da je cak dospela i na neke liste najgorih igara.

Sad da vidim da li jos neko sme da prizna koliko je ocajno igru igrao a ipak ulozio sate i sate u nju da bi je presao. :OO

:wait
PS
Zbog omladine koje je mladja od 16 ne smem da kazem jos koju recenicu i udjem u jos koji detalj ali svi koji znaju o cemu pricam otprilike i ynaju sta bi rekao :tmi:


ali se otprilike svede da bi pre rekli da ste se ovako probudili :x

Heh, zanimljiva tema. Ja sam nekada zaista igrao sve zivo, ali sam vrlo izbirljiv kod prelazenja - jako retko predjem i igru koja mi se bas bas svidja. Imao bih problem da se setim i dobrih, a kamoli onih losih koje sam presao… Verovatno sam to iskustvo duboko potisnuo.

Daikatana, uh… mora da je bolelo. :smiley:

to ti je jedno od onih secanja koje zelis da potisnes a ne mozes i lazes da si bio na necemu jer te sramota da kazes da si “cistog” razuma samovoljno prosao bol prelaska daikatane :smiley:

Tomb Raider: Angel Of Darkness

zasto? zato sto sam je**nu igru cekao 6 godina

Duke Nukem For(n)ever, igra se ceka 10 godina i ispadne onakvo (da izvinete) sranje, bas sam poludeo.

Ambulance Driver. Tim koji je napravio tu igru treba da se provoza onim kolima!

Medal of honor (ovaj novi) i Homeworld!
Reci cu samo ovo: “Americki patriotizam” :swear:

Homeworld? Stvarno? Ja sam njega obozavao, jedna od retkih igara tog tipa.

The Godfather 2 definitivno…pomenuo bih prvi deo ali ga jednostavno ne racunam u igru,vise je stomacni virus koji izaziva smrtonosne napade dijareje.Grafika-ocaj za tadasnje standarde,uvodjenje skillova je bilo smesno-svaki gvido,toni,djuzepe je imao svoju specijalnost demolitions,healing itd. koja je bila beskorisna zato sto je ai na nivou serious sam-a.Cudi me kako se nisu sami pobili izmedju sebe u unakrsnoj vatri…Gameplay-upravljanje vozilima nikad gore,pa…cela igra se svela na to da zauzmete zgradu,a onda je odbranite od napada druge mafijaska porodice ako ste tu ako niste vasi momce ce probati da se odbrane ali ce svi izginuti i morate sve ispocetka,sreca sreca radost…

Reci cu samo Big Rigs: Over the Road Racing! :tmi:

Evo review-a igre na Gamespot-u:
http://www.gamespot.com/pc/driving/bigrigsotrr/video/6086530/big-rigs-over-the-road-racing-video-review?tag=summary%3Bwatch-review&tag=stitialclk%3Bgamespace

Jednostavno mrzim igare tipa “Amerika protiv celog sveta”. Trcim u toalet kad vidim takve igre :smiley: doduse nema ih mnogo…:hm

Meni je Medal of honor 2011 bio i dalje jeste veoma dobra igra. Te gluposti “amerika protiv celog sveta” me ne zanimaju… Zapravo se i slabo secam o cemu se radi MOH11… Single player je zanimljiv a multiplayer je super…
Mada to je druga prica. Meni najgora igra sto sam presao bila je Alone in the dark (najnoviji)…
Ali nije da mi je igra bila TOLIKO uzasna. Bilo je dosta puta kad sam mislio da “dobra muzika,dobar ambijent” i naravno “Je**m ti ove kontrole”. Obozavam Alone serijal ovaj poslednji deo jeste najgori od svih ali nije najgora igra ikad napravljena…

Terminator Salvation - uber trash od igre, ali na Easy nivou je pređete za 4-5 sati i dobijete oko 750-800 g :smiley: što mi je bio i jedini motiv da je završim.

Lula 3D FTW! Prešao sam je samo zbog… Ma znate i sami… :smiley:

Originalni Wet mi je bio super, though…

Ja sam ga igrao na PS3 i nikad vise zlatnih medalja nisam skupio kao na toj igri,nisam preso celu igru jos 2 levela do kraja mi je bilo ostalo.

Zanimljiva tema…svaka cast na ideji

Elem, ja sam “peksin” sto se tice igrica i kad krenem igrati ukoliko mi “ne legne” u prvih 1h gameplay-a automacki je brisem! Assassin’s Creed 2, Batman Arkham Asylum, Ninja Gaiden 2, Bioshock 2…Sve su to extra igre koje mi se prvi put nisu svidjele i izbrisao ih pa tek kasnije (kad nisam imao sta od novih igara igrati) vratio se na te i odusevio se. Sve ovo serem tj. pise da bi shvatili kakav sam po pitanju neke igre i ako mi se ne svidi naprvu…tesko da cu se vratiti.

Ima jedna igra koja je adekvatna na ovu temu i to je jedina koja se moze kategorisati po ovim kriterijumima a to je :

Final Fantasy XIII

Nemojte me napadati molim vas! Znam da se vecina kune u ovu igru ali mene je zivog smorila…bukvalno me znala uspavati! Pocetak mi je bio OK jer je to bio moj prvi susret s FF serijalom (osim 7-ice), grafika me odusevila i dr. Mozda nakon 1 diska dopizdila mi je! Nisam mogao vise jedno te isto da radim! Drug me preklinjao da je predjem jer je mislio da cu se navuci na JRPG ali od tog nema nista. Eto, to je ta igra koju sam presao zbog opklade i jedina je koja se ovdje moze svrstati…

Covek je verovatno mislio na Homefront…

Sto se mene tice, ne mogu sad da se setim imena, ali bila je igra o kojoj su dosta trubili na Outer Spaceu, otprilike kad se pojavila Voodoo2 kartica – igra je bila toliko zahtevna da je samo sa voodoo2 karticama radila kako treba. Nekakav sf flight simulator, upravljas raznim letelicama ili turretima i pucas na letece tanjire. Jel se seca neko?

Igra je bila grozna, realno.

@Nemesis
I meni je FFXIII bio veliki smor i jako me je “bolelo” dok sam igrao. Ali posto sam veliki fan FF serijala,osecao sam da moram da predjem tu igru :stuck_out_tongue: ali na kraju nisam… Hope je CUDO od deteta.
@Robotnjik
Pa ja skroz zaboravio na Terminator Salvation.
Igrao sam tu igru i presao je DVA puta. I koliko su je svi mrzeli…meni je bila nekako zabavna.
Imao sam osecaj da igram PS2 igru :slight_smile: sto i nije tako lose. Prvi put sam je presao dok sam cekao da mi se skine neka druga igra :smiley:
A drugi put sam je presao sa ortakom jer nismo imali sta drugo da igramo :P,ali obojici nam je bila zabavna igra.

Moze biti Descent, Forsaken, G-police ali se kladim da mislis na Terracide. Ta igra je bila poprilicno zahtevna kad je izasla a bila je i poprilicno veliki fail.

Najgora igra koju sam presao na xboxu je MorphX mada igra ima i nekih dobrih ideja u sebi. I ja sam isto presao Daikatanu i jos uvek u glavi imam sliku onih dzinovskih komaraca - strasno. Posto je Daikatana vec zauzeta na prvo mesto cu staviti Shadow Harvest: Phantom Ops jer niceg goreg trenutno ne mogu da se setim, a i igra je zestok ocaj.

Nikada nisam presao igru koja mi se nije svidela. Mozda Crysis 2, jer sam se konstantno nadao “bice bolje”.