[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Yeah, još 2008. godine

1 Like

Uvek ima novajlija

1 Like

Lol, ovo je remake, mene baš zanima.

2 Likes

Mene jusant zanima, dead space remake pride :grin:

1 Like

Dobar mesec, dobar. Calisto za PS5, Dead Space za Xbox.

3 Likes

Novi Mario na emulator sad imaš dobar PC :wink:

2 Likes

Ima smisla, tek su ove nedelje počeli posao na tome. Verovatno sa tehničke strane nije problem, ali licence / pravni okvir je veća zajebancija.

3 Likes

Ne znam dal ce me povuci da odigram ceo Dead Space opet, al super sto dolazi. Mene licno zanima i ovaj Frog Detective, deluje ko sasava mala igra.

Je li nije ovaj Dead Space remake trebao danas doći na GPU. Meni uopšte ne pokazuje da ga mogu instalirati. Je li probavao iko?

I ja htedoh pitati. Pisalo na netu (negde sam pročitao) da je dostupna na GPU kad ono ćorak…

Ja je vidim u recently added.

Skontao sam šta je. Kad sam prebacio store sa turske na argentinu pojavila se. Iz nekog razloga ne može ako si na turskom storu.

Uh previse dobrih igara nadoslo, pre ili kasnije cu propustiti nesto da odigram. A ovamo starfield imam utisak ko da ga mesecima vec prezivam.

Jos sam obecao lidiji da cemo za novu godinu uzeti BG3, to je sigurno isto 100+ sati, lele.

Divan problem za imati, al je svejedno problem. :sweat_smile:

1 Like

3 posts were split to a new topic: Sta je potrebno da bih koleginom sinu omogucio da ima na racunaru PC Game Pass na Tursku?

3 Likes

Ode cena za Game Pass Core i Ultimate kod braće na gore, za nove korisnike barem :grin:

3 Likes

1 Like

Nego misle li oni ikad da stave RDR2 na game pass?

Vidim bice rasprodaja sad za Black Friday, tacno cu uzeti igru taman kad je najave za dzaba. :upside_down_face: