[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Mislim da je bio na gamepassu ranije? Tipa, kao i GTA V, vremenski ograniceno.

1 Like

Bio je na GPU pre par godina, ali kratko, tipa oko 3 meseca.

samo 3 meseca?! to je bas ono blink and you’ll miss it.

Vjerovatno Take Two traži puno para da bi potpisali na duže. RDR 2 je i na PS Plus Extra bio samo 3 mjeseca, čini mi se. Takođe GTA 5 prvi put kad je bio na Game Pass isto 3 mjeseca bio valjda.

1 Like

@n00dle ako nisi igrao RDR2 zbog istog razloga kao i GTA5, ono post-odusevljenje petice ce biti nista naspram redemptiona.

2 Likes

Uh koliko bih voleo da mogu opet ispocetka da odigram. Kakva igra… Bas bruka.

2 Likes

Ceka se 60fps update :grinning: probao sam bas zbog ovakvih komentara 3x i jednostavno nije islo

Kada stiže šta kažu? :rofl::rofl:

Nikad :grinning:

https://twitter.com/JezCorden/status/1725151743275577485?t=Cbu6WTrvpKzqXpZ3GfRfNQ&s=19

2 Likes

Uzeh prokletinju, sad čekam da ga najave za idući mesec.

2 Likes

Pročitao sam na par mesta da Xbox Live Gold iz Turske ne može da stackuje na više od 12 meseci. Hteo sam preko vpn-a da uradim konverziju pa me interesuje ako neko zna više o ovome? U nekim komentarima vidim da može 36 meseci, neki kažu 12 meseci, šta je od toga?

Ne isplati se to više. Prije je konverzija išla 1:1 pa se isplatilo, sad ti je isplativije da kupuješ odmah GP.

1 Like

U Argentini je preko 900 dinara mesečna pretplata za nove korisnike (3000 pezosa), u Turskoj nešto malo manje. Koliko vidim najviše mi se isplati ta 3:2 konverzija. Video sam u Indiji je mesečna pretplata oko 700 dinara (549 rupija), to je najjeftinije.
Podigli su cene, ove nove cene se više ne isplate uzimati Game Pass…

Meni jos uvek skida 899 ARS ZA gamepass na argentjni, od kad krecu nove cene? Ili mi stari korisnici ostajemo na staroj ceni dok ne odjavimo?

Verovatno, prethodna cena je bila 1500 ARS, sad je 3000 ARS.

Meni pretplata ističe krajem decembra, do sad sam plaćao USA cenu preko konverzije.

Šta mi je sad činiti? Uzeo bih 12 meseci, jel se uopšte isplati više ili da idem na mesečno plaćanje preko Argentine.

Up to 13 months of Xbox Game Pass can be used per account at a time.
Up to 13 months of PC Game Pass can be used per account at one time.
Up to 13 months of Xbox Live Gold can be redeemed per account at a time.

1 Like

Hvala.

@djomla43 i ja smo neku pretplatu gledali kako neki odrade. Uzmi EA play valjda i tako reedemuju. Njihova cena je 6k za 13 meseci,znaci moze i jeftinije od toga

1 Like