[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Na sajtu im stoji nova cena :sweat_smile:
Meni tek u septembru ide sledeca naplata :grin:

1 Like

Meni se prekjuce desilo da mi je na dan isteka mesecne preplate odbio 45 lira (ukljucen mi je reccuring biling) ali mi je stigao mejl da je transakscija neuspesno izvedena iako sam imao sredstva na kartici. Onda sam sutra dan manuelno uplatio jos 45 lira (ukupno 90) i sada je sve u redu. Medjutim kada odem na svoj profil/subsription i dalje stoji next peyment 26/08- 45 lira.

U tom čuču grmi zec :point_down:

3 Likes

4 Likes

A Short Hike mnogi hvale, bas se radujem da probam.

edit – ok, ign review kaze da je Everspace 2 vise kao looter-shooter nego space sim, sto me daleko vise zaintrigiralo. Probace se i to.

1 Like

A Short Hike sam odigrao jednom kad sam se pretplatio na Humble Choice pošto je to njihova igra kojoj dobiješ pristup kad se pretplatiš tamo. Super je igra i kratka vrlo. Za sat vremena se pređe, 4 ako hoćeš sve 100%.

Ovaj Everspace 2 sam probao na PC Game Pass kad je došao i ona xbox aplikacija me slagala k’o psa “this game should run well on this PC”. Ono nije išla dobro, pa sam batalio ali je djelovala zanimljivo kao neki shooter sa letjelicama.

1 Like

Koje su to sada šibicarske fore :slight_smile:

Ocekivano, pogotovu nakon akvizicije od 68 milijardi, taj novac se nece vratiti za 100 godina sa velikodusnim promocijama i biznis modelom. Generalno ocekujem da ce uskoro i ostali pratiti primer netflixa i ograniciti sharing na householde. Ako pogledamo trend samo se ukidaju benefiti, jedan po jedan, servisi postepeno poskupljuju (kao i sve ostalo, manje vise). Ovo je mozda i zlatno doba legalnog gaminga, koji nece biti jeftiniji.

3 Likes

Ali ujedno isto tako ce krenuti ljudi da otkazuju ili uzimaju za mesece kad im samo treba. Pa kad krene tako onda ce morati opet da menjaju.

U trendovima poskupljena nesto ce morati da se isece obicno ce to biti razno razne pretplate, jer zasto imati godisnju i gledati 3 meseca ukupno ili u opste placati u opste kad to uvek moze free da se skine.

4 Likes

Shadow drop

3 Likes

Quake 2 će mi ostati u pamćenju ko prva igra kod koje sam uživo iskusio bilinearno filtriranje tekstura, tj da se ne vide pikseli. Sećam se, stajao sam nosem uz zid i bio očaran ravnomernim prelivima boja. Delovalo mi ko magija.

Probaće se ovo čisto iz poštovanja, al nešto ne verujem da će mi držati pažnju. Možda se luki svidi.

Ok je za povremeno makljanje. Kontrole su super prilagodjene za djojped. Ali old school napucavanje je samo podsetnim koliko je danas lakše igrati šutere.

1 Like
3 Likes
3 Likes

Probah kratko, sad vec izgleda bas dobro. Mogucnost kamere je odlicna 360°. Kontrole su i dalje iste, jednostavne.

Veceras cu da sednem malo duze nadam se.

3 Likes
2 Likes

Dead Space i Jusant :heart_eyes:

10 Likes

Taman da se nastavim na Callisto. :slight_smile:

Koga je zanimala igra odigrao je odavno